ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:18

Vrasja e Grisledës, flet shoqja e saj: Një person e kapi nga bluza dhe tentoi ta qëllonte

Vrasja e Grisledës, flet shoqja e saj: Një person e kapi nga bluza dhe tentoi ta qëllonte
Një nga personat që është marrë në pyetje nga Prokuroria, në cilësinë e personit në cilësinë e personit që deklaron rrethana të dobishme për hetimin, ka qenë edhe shoqja e viktimës, Arsela A, ku nga deklarimet ka ...
Medial | 11-Jan-2019 18:40
Një nga personat që është marrë në pyetje nga Prokuroria, në cilësinë e personit në cilësinë e personit që deklaron rrethana të dobishme për hetimin, ka qenë edhe shoqja e viktimës, Arsela A, ku nga deklarimet ka ...

Masakra e Laprakës/ “Një person e kapi nga bluza dhe…”, flet shoqja e Griseldës
Zbardhet dosja e plotë e ngjarjes në zonën e Laprakës, ku mbeti e vrarë adoleshentja Griselda Gjikola dhe u plagos shtetasi Erjon Benga. Një nga personat që është marrë në pyetje nga Prokuroria, në cilësinë e personit ...
Mapo | 11-Jan-2019 18:38
Zbardhet dosja e plotë e ngjarjes në zonën e Laprakës, ku mbeti e vrarë adoleshentja Griselda Gjikola dhe u plagos shtetasi Erjon Benga. Një nga personat që është marrë në pyetje nga Prokuroria, në cilësinë e personit ...

“Pas krimit u fshehëm”, flet i arrestuari për masakrën ndaj Griseldës…
Zbardhet dosja e plotë e ngjarjes në zonën e Laprakës, ku mbeti e vrarë adoleshentja Griselda Gjikola dhe u plagos shtetasi Erjon Benga. Referuar hetimeve, Benga nuk ishte i dashuri i së ndjerës, por miku i të fejuarit ...
Mapo | 11-Jan-2019 18:35
Zbardhet dosja e plotë e ngjarjes në zonën e Laprakës, ku mbeti e vrarë adoleshentja Griselda Gjikola dhe u plagos shtetasi Erjon Benga. Referuar hetimeve, Benga nuk ishte i dashuri i së ndjerës, por miku i të fejuarit ...

Vrasja e Laprakës/ Viktima 17 vjeçe përndiqej prej ditësh nga autori
Zbardhet dosja e vrasjes së 17 vjeçares, Griselda Gjikolaj në Laprakë dhe plagosjes së Erion Bengës. Sipas dosjes së siguruar nga Vizion Plus, I dyshuari për vrasjen Robert Perpepaj e ka përndjekur 17 vjeçaren ...
VizionPlus | 10-Jan-2019 15:59
Zbardhet dosja e vrasjes së 17 vjeçares, Griselda Gjikolaj në Laprakë dhe plagosjes së Erion Bengës. Sipas dosjes së siguruar nga Vizion Plus, I dyshuari për vrasjen Robert Perpepaj e ka përndjekur 17 vjeçaren ...

Ngjarja në Laprakë, zbulohet motivi i krimit
Një histori përndjekjeje dhe një shuplakë dyshohet të jenë zanafilla e krimit që tronditi Tiranën mbrëmjen e 26 dhjetorit, ku një 17 vjeçare u vra në zonën e Laprakës. “ ABCnews ” raporton se ka siguruar dosjen e ...
Gazeta Dita | 10-Jan-2019 17:19
Një histori përndjekjeje dhe një shuplakë dyshohet të jenë zanafilla e krimit që tronditi Tiranën mbrëmjen e 26 dhjetorit, ku një 17 vjeçare u vra në zonën e Laprakës. “ ABCnews ” raporton se ka siguruar dosjen e ...

Ngjarja në Laprakë, zbulohet motivi i krimit
Ngjarja e mbrëmjes së 26 Dhjetorit në Laprakë, ku u vra 17-vjeçarja Griselda Gjikola dhe u plagos shoku i saj 26 vjeç, Erjon Bengo, është paraprirë nga një histori përndjekjeje. ABC News ka siguruar një kopje të dosjes ...
ABCNews | 10-Jan-2019 15:51
Ngjarja e mbrëmjes së 26 Dhjetorit në Laprakë, ku u vra 17-vjeçarja Griselda Gjikola dhe u plagos shoku i saj 26 vjeç, Erjon Bengo, është paraprirë nga një histori përndjekjeje. ABC News ka siguruar një kopje të dosjes ...

Zbardhet dosja/ Si u qëllua me 2 plumba në kokë Griselda Gjikolaj
News 24 siguron dosjen e prokurorisë, ku hidhet dritë mbi motivet e vrasjes së 17-vjeçares, Griselda Gjikolaj dhe plagosjen e Erjon Bengos mbrëmjen e 26 dhjetorit të 2018, në zonën e Laprakës. Referuar dokumentit ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 14:23
News 24 siguron dosjen e prokurorisë, ku hidhet dritë mbi motivet e vrasjes së 17-vjeçares, Griselda Gjikolaj dhe plagosjen e Erjon Bengos mbrëmjen e 26 dhjetorit të 2018, në zonën e Laprakës. Referuar dokumentit ...

Vrasja e 17-vjeçares, Griselda ishte në makinë me të fejuarin dhe miqtë
Prokuroria ka zbardhur dosjen ku hidhet dritë mbi motivet e vrasjes së 17-vjeçares, Griselda Gjikolaj dhe plagosjen e Erjon Bengos mbrëmjen e 26 dhjetorit të 2018, në zonën e Laprakës. Referuar dokumentit zyrtar, ...
Gazeta Shqip | 10-Jan-2019 15:14
Prokuroria ka zbardhur dosjen ku hidhet dritë mbi motivet e vrasjes së 17-vjeçares, Griselda Gjikolaj dhe plagosjen e Erjon Bengos mbrëmjen e 26 dhjetorit të 2018, në zonën e Laprakës. Referuar dokumentit zyrtar, ...

Detajet e dosjes/ Si iu morr jeta në kokë Griselda Gjikolaj
Vrasja që tronditi Tiranën pak ditë para ndërrimit të viteve është zbardhur nga prokuroria që po e heton këtë krim të rëndë ku mbeti e vrarë një vajzë 19 vjeçare. News 24 ka siguruar dosjen e prokurorisë, ku hidhet ...
Lajmi i Fundit | 10-Jan-2019 15:22
Vrasja që tronditi Tiranën pak ditë para ndërrimit të viteve është zbardhur nga prokuroria që po e heton këtë krim të rëndë ku mbeti e vrarë një vajzë 19 vjeçare. News 24 ka siguruar dosjen e prokurorisë, ku hidhet ...

Si u qëllua me 2 plumba në kokë Griselda Gjikolaj
News 24 siguron dosjen e prokurorisë, ku hidhet dritë mbi motivet e vrasjes së 17-vjeçares, Griselda Gjikolaj dhe plagosjen e Erjon Bengaj mbrëmjen e 26 dhjetorit të 2018, në zonën e Laprakës. Referuar dokumentit ...
Koha Jone | 10-Jan-2019 15:14
News 24 siguron dosjen e prokurorisë, ku hidhet dritë mbi motivet e vrasjes së 17-vjeçares, Griselda Gjikolaj dhe plagosjen e Erjon Bengaj mbrëmjen e 26 dhjetorit të 2018, në zonën e Laprakës. Referuar dokumentit ...

‘Mund të ngacmoj çdo vajzë’: Zbardhet dosja e vrasjes së Griselda Gjikolajt
Doja hetimore e prokurorisë nxjerr në dritë detaje të reja nga prapaskenat e krimit të 26 dhjetorit në zonën e Laprakës në kryeqytet. Atë mbrëmje, 17-vjeçarja Griselda Gjikolaj u qëllua për vdekje me armë zjarri si dhe ...
Mapo | 10-Jan-2019 14:45
Doja hetimore e prokurorisë nxjerr në dritë detaje të reja nga prapaskenat e krimit të 26 dhjetorit në zonën e Laprakës në kryeqytet. Atë mbrëmje, 17-vjeçarja Griselda Gjikolaj u qëllua për vdekje me armë zjarri si dhe ...

Dosja e Prokurorisë: Griselda Gjikolaj u vra për një shuplakë mes Prepepajt dhe Bengas
Një shuplakë mes të rinjve 10 ditë përpara rezulton shkaku i atentatit ku mbrëmjen e 26 dhjetorit 2018 mbeti e vrarë Griselda Gjikolaj 17-vjeçe dhe u plagos shoku i saj Erjon Benga. Dy plumba në kokë rezultojnë se kanë ...
Java News | 10-Jan-2019 14:52
Një shuplakë mes të rinjve 10 ditë përpara rezulton shkaku i atentatit ku mbrëmjen e 26 dhjetorit 2018 mbeti e vrarë Griselda Gjikolaj 17-vjeçe dhe u plagos shoku i saj Erjon Benga. Dy plumba në kokë rezultojnë se kanë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved