ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 07:31

Barcelona nuk bind pa Messin, Levante i mposht në Kupën e Mbretit

Barcelona nuk bind pa Messin, Levante i mposht në Kupën e Mbretit
Levante ka surprizuar ekipin e Barcelonës duke emposhtur me rezultatin e ngushtë 2-1 në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Vendasit e nisën për mirë ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të gjenin ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 01:00
Levante ka surprizuar ekipin e Barcelonës duke emposhtur me rezultatin e ngushtë 2-1 në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Vendasit e nisën për mirë ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të gjenin ...

Simulimi epik i dyshes Busquets-Cillesen! (Video)
Për t’u rikthyer disi humorin tifozëve të Barcelonës pas humbjes ndaj Levantes në Kupën e Spanjës, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. Mesfushori i cili në këtë sfidë u aktivizua si qëndërmbrojtës dhe ...
Gazeta Shqip | 11-Jan-2019 12:58
Për t’u rikthyer disi humorin tifozëve të Barcelonës pas humbjes ndaj Levantes në Kupën e Spanjës, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. Mesfushori i cili në këtë sfidë u aktivizua si qëndërmbrojtës dhe ...

VIDEO | Simulimi sinkron që po bën xhiron e botës, Buskets e Cilesen e teprojnë
Të simulosh nuk është e lehtë, por te Barcelona në këtë aspekt kanë treguar ndër vite se janë profesionistë. Por ndonjëherë edhe e teprojnë dhe gjithçka kuptohet lehtësisht. Shumëkush edhe i urren për diçka të tillë. ...
Shprehja | 11-Jan-2019 12:58
Të simulosh nuk është e lehtë, por te Barcelona në këtë aspekt kanë treguar ndër vite se janë profesionistë. Por ndonjëherë edhe e teprojnë dhe gjithçka kuptohet lehtësisht. Shumëkush edhe i urren për diçka të tillë. ...

Barcelona humbet në Kupën e Mbretit
Barcelona shumë titullarë pushim, përfshi kapitenin Mesin, u mund me rezultatin 2 – 1 në fushën e Levantes për fazën e 1/8 të Kupës së Mbretit. Skuadra e Sadikut realizoi 2 gola të shpejtë që pjesën e parë të sfidës së ...
TV Klan | 11-Jan-2019 10:07
Barcelona shumë titullarë pushim, përfshi kapitenin Mesin, u mund me rezultatin 2 – 1 në fushën e Levantes për fazën e 1/8 të Kupës së Mbretit. Skuadra e Sadikut realizoi 2 gola të shpejtë që pjesën e parë të sfidës së ...

Po bën xhiron e botës, ky është simulimi i turpshëm i Busquets dhe Cillesen (VIDEO)
Barcelona pësoi humbjen e parë në vitin 2019 dje në mbrëmje nga Levante në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të blaugranëve, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. ...
Shenja | 11-Jan-2019 11:34
Barcelona pësoi humbjen e parë në vitin 2019 dje në mbrëmje nga Levante në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të blaugranëve, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. ...

Po bën xhiron e botës, ky është simulimi i turpshëm i Busquets dhe Cillesen (VIDEO)
Barcelona pësoi humbjen e parë në vitin 2019 dje në mbrëmje nga Levante në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të blaugranëve, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 11:18
Barcelona pësoi humbjen e parë në vitin 2019 dje në mbrëmje nga Levante në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të blaugranëve, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. ...

Kupa e Mbretit, Barcelona bie ndaj Levantes
Barcelona humbi me rezultatin 2-1 përballë Levantes në transfertë, në ndeshjen e parë të fazës së 1/8-ave të Kupës së Mbretit.
Top Channel | 10-Jan-2019 23:29
Barcelona humbi me rezultatin 2-1 përballë Levantes në transfertë, në ndeshjen e parë të fazës së 1/8-ave të Kupës së Mbretit.

Humbje e ëmbël për Barçën, Sevilla prek kualifikimin
Barcelona humbet por nuk vetëvritet në sfidën e parë të raundit të 1/8-ave të Kupës së Mbretit. Kampionët në fuqi të këtij kompeticioni të përbërë në masë të madhe nga lojtarët e stolit dhe të rinjtë premtues u mposhtën ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 11:00
Barcelona humbet por nuk vetëvritet në sfidën e parë të raundit të 1/8-ave të Kupës së Mbretit. Kampionët në fuqi të këtij kompeticioni të përbërë në masë të madhe nga lojtarët e stolit dhe të rinjtë premtues u mposhtën ...

Coutinho në stol? Valverde e thotë hapur çfarë duhet të bëjë
Ernesto Valverde ka kërkuar nga Philippe Coutinho që të vazhdojë luftimin për një vend në formacionin bazë në Barcelonë, pas golit që shënoi mbrëmë në disfatën 2-1 nga Levante në kuadër të Copa del Rey. Coutinho nisi ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 10:24
Ernesto Valverde ka kërkuar nga Philippe Coutinho që të vazhdojë luftimin për një vend në formacionin bazë në Barcelonë, pas golit që shënoi mbrëmë në disfatën 2-1 nga Levante në kuadër të Copa del Rey. Coutinho nisi ...

Levante e mundi Barcelonën (VIDEO)
Barcelona është mposhtur sonte nga Levante me rezultat 2-1. Ndeshja është zhvilluar në 1/8 e Copa del Rey, ndërsa javën tjetër zhvillohet ndeshja e kthimit. Levante kaloi e para në epërsi me golin e shënuar nga Cabaco ...
Alsat-M | 11-Jan-2019 10:18
Barcelona është mposhtur sonte nga Levante me rezultat 2-1. Ndeshja është zhvilluar në 1/8 e Copa del Rey, ndërsa javën tjetër zhvillohet ndeshja e kthimit. Levante kaloi e para në epërsi me golin e shënuar nga Cabaco ...

Valverde: Coutinho duhet të luftojë për një vend startues
Ernesto Valverde ka kërkuar nga Philippe Coutinho që të vazhdojë luftimin për një vend në formacionin bazë në Barcelonë, pas golit që shënoi mbrëmë në disfatën 2-1 nga Levante në kuadër të Copa del Rey. Coutinho nisi ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 09:17
Ernesto Valverde ka kërkuar nga Philippe Coutinho që të vazhdojë luftimin për një vend në formacionin bazë në Barcelonë, pas golit që shënoi mbrëmë në disfatën 2-1 nga Levante në kuadër të Copa del Rey. Coutinho nisi ...

Barcelona humb 2-1 nga Levante në Kupën e Mbretit
Barça ka pësuar humbje 2 me 1 në përballjen e parë me Levanten në 1/8 e finales së Kupës së Mbretit. Cabaco dhe Mayoral realizuan dy golat për Levanten në 18 minutat e parë, ndërsa për Barçën shënoi Philippe Coutinho në ...
Java News | 11-Jan-2019 08:08
Barça ka pësuar humbje 2 me 1 në përballjen e parë me Levanten në 1/8 e finales së Kupës së Mbretit. Cabaco dhe Mayoral realizuan dy golat për Levanten në 18 minutat e parë, ndërsa për Barçën shënoi Philippe Coutinho në ...

VIDEO | Përballja e skuadrave B, Barcelona mundet në Valencia
Barcelona i dha fund një ecurie prej nëntë ndeshjesh pa humbje. Katalanasit u mundën nga skuadra e Levantes me rezultatin 2 – 1 , në takimin në vajtje të Kupës së Mbretit. Në Valencia (Levante është skuadra e dytë e ...
Shprehja | 11-Jan-2019 00:42
Barcelona i dha fund një ecurie prej nëntë ndeshjesh pa humbje. Katalanasit u mundën nga skuadra e Levantes me rezultatin 2 – 1 , në takimin në vajtje të Kupës së Mbretit. Në Valencia (Levante është skuadra e dytë e ...

Kupa e Mbretit, Levante e Bardhit mund Barcelonën (VIDEO)
Levante ka bërë një surprizë të madhe në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në kuadër të Kupës së Mbretit, duke mundur liderin aktual në La Liga, Barcelonën, njofton ‘infOSport.mk’. Skuadra e Enis Bardhit shënoi fitore ...
InfoSport.mk | 10-Jan-2019 23:43
Levante ka bërë një surprizë të madhe në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në kuadër të Kupës së Mbretit, duke mundur liderin aktual në La Liga, Barcelonën, njofton ‘infOSport.mk’. Skuadra e Enis Bardhit shënoi fitore ...

Levante 2:1 Barcelona, notat e lojtarëve
Ishin vendasit ata të cilët e fituan këtë takim me rezultatin 2:1, për të fituar një avantazh të lehtë para sfidës kthyese në “Camp Nou”. Ishte minuta e 4’ kur Erick Cabaco i dha epërsinë skuadrës së tij, shkruan . Në ...
Lajminet | 10-Jan-2019 23:42
Ishin vendasit ata të cilët e fituan këtë takim me rezultatin 2:1, për të fituar një avantazh të lehtë para sfidës kthyese në “Camp Nou”. Ishte minuta e 4’ kur Erick Cabaco i dha epërsinë skuadrës së tij, shkruan . Në ...

Barcelona humb nga Levante, kualifikimin e kërkon pas një jave në Camp Nou
Barcelona ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit në udhëtim te Levante 2-1. Vendasit e nisën për mrekulli ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të kalonin në epërsi. Rochina harkoi bukur ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 23:26
Barcelona ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit në udhëtim te Levante 2-1. Vendasit e nisën për mrekulli ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të kalonin në epërsi. Rochina harkoi bukur ...

Barcelona humb nga Levante, kualifikimin e kërkon pas një jave në Nou Camp
Barcelona ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit në udhëtim te Levante 2-1. Vendasit e nisën për mrekulli ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të kalonin në epërsi. Rochina harkoi bukur ...
E Dua Sportin | 10-Jan-2019 23:40
Barcelona ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit në udhëtim te Levante 2-1. Vendasit e nisën për mrekulli ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të kalonin në epërsi. Rochina harkoi bukur ...

Formacionet zyrtare: Levante – Barcelona
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Levante – Barcelona. Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për garat e “Copa del Rey,shkruan lajmi.net. Barcelona konsiderohet favorite në letër por edhe Levante këtë edicion ...
Medial | 10-Jan-2019 23:33
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Levante – Barcelona. Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për garat e “Copa del Rey,shkruan lajmi.net. Barcelona konsiderohet favorite në letër por edhe Levante këtë edicion ...

Levante i shkakton humbjen e parë Barcelonës për vitin 2019, e mund në Kupë (VIDEO)
Barcelona pëson humbjen e parë për vitin 2019. Skuadra katalanse është mposhtur 2-1 nga Levante në ndeshjen e parë të fazës së 1/8-at e Kupës së Mbretit. Cabaco zhbllokoi ndeshjen që në minutën e 4-t me një goditje me ...
Koha Jone | 10-Jan-2019 23:30
Barcelona pëson humbjen e parë për vitin 2019. Skuadra katalanse është mposhtur 2-1 nga Levante në ndeshjen e parë të fazës së 1/8-at e Kupës së Mbretit. Cabaco zhbllokoi ndeshjen që në minutën e 4-t me një goditje me ...

Barca mposhtet nga Levante, ka edhe një shans në “Camp Nou”
Lojtarët e Ernesto Valverdes janë mposhtur me rezultatin 2:1, me dy gola që i pësuan në pjesën e parë. Në këtë ndeshje, pesë lojtarët kryesorë të Barcës, Lionel Messi, Luis Suarez, Gerrard Pique, Jordi Alba e Ivan ...
Lajminet | 10-Jan-2019 23:25
Lojtarët e Ernesto Valverdes janë mposhtur me rezultatin 2:1, me dy gola që i pësuan në pjesën e parë. Në këtë ndeshje, pesë lojtarët kryesorë të Barcës, Lionel Messi, Luis Suarez, Gerrard Pique, Jordi Alba e Ivan ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved