ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 08:32

Barcelona nuk bind pa Messin, Levante i mposht në Kupën e Mbretit

Barcelona nuk bind pa Messin, Levante i mposht në Kupën e Mbretit
Levante ka surprizuar ekipin e Barcelonës duke emposhtur me rezultatin e ngushtë 2-1 në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Vendasit e nisën për mirë ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të gjenin ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 01:00
Levante ka surprizuar ekipin e Barcelonës duke emposhtur me rezultatin e ngushtë 2-1 në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Vendasit e nisën për mirë ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të gjenin ...

Simulimi epik i dyshes Busquets-Cillesen! (Video)
Për t’u rikthyer disi humorin tifozëve të Barcelonës pas humbjes ndaj Levantes në Kupën e Spanjës, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. Mesfushori i cili në këtë sfidë u aktivizua si qëndërmbrojtës dhe ...
Gazeta Shqip | 11-Jan-2019 12:58
Për t’u rikthyer disi humorin tifozëve të Barcelonës pas humbjes ndaj Levantes në Kupën e Spanjës, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. Mesfushori i cili në këtë sfidë u aktivizua si qëndërmbrojtës dhe ...

VIDEO | Simulimi sinkron që po bën xhiron e botës, Buskets e Cilesen e teprojnë
Të simulosh nuk është e lehtë, por te Barcelona në këtë aspekt kanë treguar ndër vite se janë profesionistë. Por ndonjëherë edhe e teprojnë dhe gjithçka kuptohet lehtësisht. Shumëkush edhe i urren për diçka të tillë. ...
Shprehja | 11-Jan-2019 12:58
Të simulosh nuk është e lehtë, por te Barcelona në këtë aspekt kanë treguar ndër vite se janë profesionistë. Por ndonjëherë edhe e teprojnë dhe gjithçka kuptohet lehtësisht. Shumëkush edhe i urren për diçka të tillë. ...

Barcelona humbet në Kupën e Mbretit
Barcelona shumë titullarë pushim, përfshi kapitenin Mesin, u mund me rezultatin 2 – 1 në fushën e Levantes për fazën e 1/8 të Kupës së Mbretit. Skuadra e Sadikut realizoi 2 gola të shpejtë që pjesën e parë të sfidës së ...
TV Klan | 11-Jan-2019 10:07
Barcelona shumë titullarë pushim, përfshi kapitenin Mesin, u mund me rezultatin 2 – 1 në fushën e Levantes për fazën e 1/8 të Kupës së Mbretit. Skuadra e Sadikut realizoi 2 gola të shpejtë që pjesën e parë të sfidës së ...

Po bën xhiron e botës, ky është simulimi i turpshëm i Busquets dhe Cillesen (VIDEO)
Barcelona pësoi humbjen e parë në vitin 2019 dje në mbrëmje nga Levante në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të blaugranëve, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. ...
Shenja | 11-Jan-2019 11:34
Barcelona pësoi humbjen e parë në vitin 2019 dje në mbrëmje nga Levante në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të blaugranëve, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. ...

Po bën xhiron e botës, ky është simulimi i turpshëm i Busquets dhe Cillesen (VIDEO)
Barcelona pësoi humbjen e parë në vitin 2019 dje në mbrëmje nga Levante në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të blaugranëve, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 11:18
Barcelona pësoi humbjen e parë në vitin 2019 dje në mbrëmje nga Levante në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Për tu rikthyer disi humorin tifozëve të blaugranëve, ka menduar dyshja Sergio Busquets-Jasper Cillesen. ...

Humbje e ëmbël për Barçën, Sevilla prek kualifikimin
Barcelona humbet por nuk vetëvritet në sfidën e parë të raundit të 1/8-ave të Kupës së Mbretit. Kampionët në fuqi të këtij kompeticioni të përbërë në masë të madhe nga lojtarët e stolit dhe të rinjtë premtues u mposhtën ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 11:00
Barcelona humbet por nuk vetëvritet në sfidën e parë të raundit të 1/8-ave të Kupës së Mbretit. Kampionët në fuqi të këtij kompeticioni të përbërë në masë të madhe nga lojtarët e stolit dhe të rinjtë premtues u mposhtën ...

Kupa e Mbretit, Barcelona bie ndaj Levantes
Barcelona humbi me rezultatin 2-1 përballë Levantes në transfertë, në ndeshjen e parë të fazës së 1/8-ave të Kupës së Mbretit.
Top Channel | 10-Jan-2019 23:29
Barcelona humbi me rezultatin 2-1 përballë Levantes në transfertë, në ndeshjen e parë të fazës së 1/8-ave të Kupës së Mbretit.

Levante e mundi Barcelonën (VIDEO)
Barcelona është mposhtur sonte nga Levante me rezultat 2-1. Ndeshja është zhvilluar në 1/8 e Copa del Rey, ndërsa javën tjetër zhvillohet ndeshja e kthimit. Levante kaloi e para në epërsi me golin e shënuar nga Cabaco ...
Alsat-M | 11-Jan-2019 10:18
Barcelona është mposhtur sonte nga Levante me rezultat 2-1. Ndeshja është zhvilluar në 1/8 e Copa del Rey, ndërsa javën tjetër zhvillohet ndeshja e kthimit. Levante kaloi e para në epërsi me golin e shënuar nga Cabaco ...

Barcelona humb 2-1 nga Levante në Kupën e Mbretit
Barça ka pësuar humbje 2 me 1 në përballjen e parë me Levanten në 1/8 e finales së Kupës së Mbretit. Cabaco dhe Mayoral realizuan dy golat për Levanten në 18 minutat e parë, ndërsa për Barçën shënoi Philippe Coutinho në ...
Java News | 11-Jan-2019 08:08
Barça ka pësuar humbje 2 me 1 në përballjen e parë me Levanten në 1/8 e finales së Kupës së Mbretit. Cabaco dhe Mayoral realizuan dy golat për Levanten në 18 minutat e parë, ndërsa për Barçën shënoi Philippe Coutinho në ...

VIDEO | Përballja e skuadrave B, Barcelona mundet në Valencia
Barcelona i dha fund një ecurie prej nëntë ndeshjesh pa humbje. Katalanasit u mundën nga skuadra e Levantes me rezultatin 2 – 1 , në takimin në vajtje të Kupës së Mbretit. Në Valencia (Levante është skuadra e dytë e ...
Shprehja | 11-Jan-2019 00:42
Barcelona i dha fund një ecurie prej nëntë ndeshjesh pa humbje. Katalanasit u mundën nga skuadra e Levantes me rezultatin 2 – 1 , në takimin në vajtje të Kupës së Mbretit. Në Valencia (Levante është skuadra e dytë e ...

Kupa e Mbretit, Levante e Bardhit mund Barcelonën (VIDEO)
Levante ka bërë një surprizë të madhe në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në kuadër të Kupës së Mbretit, duke mundur liderin aktual në La Liga, Barcelonën, njofton ‘infOSport.mk’. Skuadra e Enis Bardhit shënoi fitore ...
InfoSport.mk | 10-Jan-2019 23:43
Levante ka bërë një surprizë të madhe në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në kuadër të Kupës së Mbretit, duke mundur liderin aktual në La Liga, Barcelonën, njofton ‘infOSport.mk’. Skuadra e Enis Bardhit shënoi fitore ...

Levante 2:1 Barcelona, notat e lojtarëve
Ishin vendasit ata të cilët e fituan këtë takim me rezultatin 2:1, për të fituar një avantazh të lehtë para sfidës kthyese në “Camp Nou”. Ishte minuta e 4’ kur Erick Cabaco i dha epërsinë skuadrës së tij, shkruan . Në ...
Lajminet | 10-Jan-2019 23:42
Ishin vendasit ata të cilët e fituan këtë takim me rezultatin 2:1, për të fituar një avantazh të lehtë para sfidës kthyese në “Camp Nou”. Ishte minuta e 4’ kur Erick Cabaco i dha epërsinë skuadrës së tij, shkruan . Në ...

Barcelona humb nga Levante, kualifikimin e kërkon pas një jave në Nou Camp
Barcelona ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit në udhëtim te Levante 2-1. Vendasit e nisën për mrekulli ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të kalonin në epërsi. Rochina harkoi bukur ...
E Dua Sportin | 10-Jan-2019 23:40
Barcelona ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit në udhëtim te Levante 2-1. Vendasit e nisën për mrekulli ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të kalonin në epërsi. Rochina harkoi bukur ...

Barcelona humb nga Levante, kualifikimin e kërkon pas një jave në Camp Nou
Barcelona ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit në udhëtim te Levante 2-1. Vendasit e nisën për mrekulli ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të kalonin në epërsi. Rochina harkoi bukur ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 23:26
Barcelona ka pësuar humbje në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit në udhëtim te Levante 2-1. Vendasit e nisën për mrekulli ndeshjen, pasi vetëm pas katër minutave lojë arritën të kalonin në epërsi. Rochina harkoi bukur ...

Formacionet zyrtare: Levante – Barcelona
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Levante – Barcelona. Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për garat e “Copa del Rey,shkruan lajmi.net. Barcelona konsiderohet favorite në letër por edhe Levante këtë edicion ...
Medial | 10-Jan-2019 23:33
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Levante – Barcelona. Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për garat e “Copa del Rey,shkruan lajmi.net. Barcelona konsiderohet favorite në letër por edhe Levante këtë edicion ...

Levante i shkakton humbjen e parë Barcelonës për vitin 2019, e mund në Kupë (VIDEO)
Barcelona pëson humbjen e parë për vitin 2019. Skuadra katalanse është mposhtur 2-1 nga Levante në ndeshjen e parë të fazës së 1/8-at e Kupës së Mbretit. Cabaco zhbllokoi ndeshjen që në minutën e 4-t me një goditje me ...
Koha Jone | 10-Jan-2019 23:30
Barcelona pëson humbjen e parë për vitin 2019. Skuadra katalanse është mposhtur 2-1 nga Levante në ndeshjen e parë të fazës së 1/8-at e Kupës së Mbretit. Cabaco zhbllokoi ndeshjen që në minutën e 4-t me një goditje me ...

Barca mposhtet nga Levante, ka edhe një shans në “Camp Nou”
Lojtarët e Ernesto Valverdes janë mposhtur me rezultatin 2:1, me dy gola që i pësuan në pjesën e parë. Në këtë ndeshje, pesë lojtarët kryesorë të Barcës, Lionel Messi, Luis Suarez, Gerrard Pique, Jordi Alba e Ivan ...
Lajminet | 10-Jan-2019 23:25
Lojtarët e Ernesto Valverdes janë mposhtur me rezultatin 2:1, me dy gola që i pësuan në pjesën e parë. Në këtë ndeshje, pesë lojtarët kryesorë të Barcës, Lionel Messi, Luis Suarez, Gerrard Pique, Jordi Alba e Ivan ...

Levante – Barcelona, formacionet zyrtare
Barcelona do të përballet me Levanten në 1/8 e finales në Kupën e Mbretit. Lideri aktual i La Ligas, do të kërkojë që të arrijë një rezultat të favorshëm nga ndeshja e parë në Kupë. Barcelona është favorite për ta ...
E Dua Sportin | 10-Jan-2019 20:42
Barcelona do të përballet me Levanten në 1/8 e finales në Kupën e Mbretit. Lideri aktual i La Ligas, do të kërkojë që të arrijë një rezultat të favorshëm nga ndeshja e parë në Kupë. Barcelona është favorite për ta ...

Tre gola për të dalë nga kriza, Reali prek kualifikimin
Reali i Madridit u rikthye te suksesi, pasi mposhti Leganesin me rezultatin 3-0, në sfidën e parë të fazës së 1/8-ave të Kupës së Mbretit. Skuadra e Solarit, që vinte pas dy rezultatesh negative në kampionat, shënoi me ...
Gazeta Shqip | 10-Jan-2019 09:14
Reali i Madridit u rikthye te suksesi, pasi mposhti Leganesin me rezultatin 3-0, në sfidën e parë të fazës së 1/8-ave të Kupës së Mbretit. Skuadra e Solarit, që vinte pas dy rezultatesh negative në kampionat, shënoi me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved