ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/01/2019 15:52

UEFA publikon formacionin e vitit

UEFA publikon formacionin e vitit
UEFA publikoi ekipin e vitit i votuar nga tifozët në faqen zyrtare të saj. Në këtë 11-she ëndrrash janë lojtarë nga La Liga, Premier League, Ligue 1 dhe Serie A. Rreshtimi është 4-3-3 me sulmin e përbërë nga Mbappe, ...
TV Klan | 11-Jan-2019 23:46
UEFA publikoi ekipin e vitit i votuar nga tifozët në faqen zyrtare të saj. Në këtë 11-she ëndrrash janë lojtarë nga La Liga, Premier League, Ligue 1 dhe Serie A. Rreshtimi është 4-3-3 me sulmin e përbërë nga Mbappe, ...

UEFA publikon formacionin për vitin 2018
UEFA ka zbuluar formacionin më të mirë për vitin 2018 të votuar nga tifozë në mbarë botën. Formacioni vitit dominohet nga Real Madridi me 4 lojtarë, më pas vijnë Chelsea e Barcelona me nga dy lojtarë, teksa Juventusi, ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 18:01
UEFA ka zbuluar formacionin më të mirë për vitin 2018 të votuar nga tifozë në mbarë botën. Formacioni vitit dominohet nga Real Madridi me 4 lojtarë, më pas vijnë Chelsea e Barcelona me nga dy lojtarë, teksa Juventusi, ...

Shpallet 11-shi i vitit 2018 në Evropë
UEFA ka shpallur 11-shin e vitit, që këtë vit organizohet për herë të 18-të, ku pjesa më e madhe e futbollistëve janë nga Real Madrid, transmeton AA. Sipas deklaratës së UEFA-s, skuadra më e mirë e vitit 2018 në Evropë ...
Shenja | 11-Jan-2019 17:42
UEFA ka shpallur 11-shin e vitit, që këtë vit organizohet për herë të 18-të, ku pjesa më e madhe e futbollistëve janë nga Real Madrid, transmeton AA. Sipas deklaratës së UEFA-s, skuadra më e mirë e vitit 2018 në Evropë ...

Katër lojtarë të Realit dhe dy të Barcës në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018
Katër lojtarë të Realit dhe dy të Barcës në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018 Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë zënë vend në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018. Pas një muaj votim, ekipi i ...
Medial | 11-Jan-2019 16:55
Katër lojtarë të Realit dhe dy të Barcës në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018 Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë zënë vend në formacionin e fansave të UEFA-s për vitin 2018. Pas një muaj votim, ekipi i ...

Guendouzi zgjedh ekipin e ëndrrave pa asnjë futbollistë të Arsenalit, tifozët e revoltuar kërkojnë largimin e tij
Mesfushori i ri francez, Matteo Guendouzi ka zgjedhur ekipin e ëndrrave apo më të mirën ndonjëherë, por nuk ka përfshirë asnjë lojtarët të Arsenalit dhe kjo ka revoltuar fansat e klubit londinez. Djaloshi i talentuar u ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 16:43
Mesfushori i ri francez, Matteo Guendouzi ka zgjedhur ekipin e ëndrrave apo më të mirën ndonjëherë, por nuk ka përfshirë asnjë lojtarët të Arsenalit dhe kjo ka revoltuar fansat e klubit londinez. Djaloshi i talentuar u ...

Guendouzi zgjedh ekipin e ëndrrave pa asnjë futbollistë të Arsenalit, tifozët e revoltuar kërkojnë largimin e tij
Mesfushori i ri francez, Matteo Guendouzi ka zgjedhur ekipin e ëndrrave apo më të mirën ndonjëherë, por nuk ka përfshirë asnjë lojtarët të Arsenalit dhe kjo ka revoltuar fansat e klubit londinez. Djaloshi i talentuar u ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 16:19
Mesfushori i ri francez, Matteo Guendouzi ka zgjedhur ekipin e ëndrrave apo më të mirën ndonjëherë, por nuk ka përfshirë asnjë lojtarët të Arsenalit dhe kjo ka revoltuar fansat e klubit londinez. Djaloshi i talentuar u ...

Fansat e UEFA-s zgjedhin ekipin e vitit 2018, nuk mungojnë yje si Modric, Messi dhe Ronaldo
Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje. Pas më shumë se një muaj votimi, ekipi i fansave të ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 16:27
Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje. Pas më shumë se një muaj votimi, ekipi i fansave të ...

Fansat  përmes UEFA-s zgjedhin “Top-Formacionin” e tyre për vitin 2018-të
Përdoruesit e faqes së internetit të UEFA-s kanë zgjedhur “top-formacionin” e tyre ideal për vitin 2018. Ky votim ka zgjatur pak më shumë se një muaj i hapur dhe përmes kësaj mënyre është përzgjedhur ekipi i ndjekësve ...
InfoSport.mk | 11-Jan-2019 16:12
Përdoruesit e faqes së internetit të UEFA-s kanë zgjedhur “top-formacionin” e tyre ideal për vitin 2018. Ky votim ka zgjatur pak më shumë se një muaj i hapur dhe përmes kësaj mënyre është përzgjedhur ekipi i ndjekësve ...

UEFA zgjedh 11-shin e vitit
Federata Evropiane e Futbollit (UEFA) ka bërë zgjedhjen e 11-shit më të mirë të vitit 2018, shkruan blic.rs, transmeton zeri.info. Në 110shin më të mirë sipas UEFA0-s janë madje 4 futbollistë të Realit të Madridit ...
Zeri | 11-Jan-2019 15:51
Federata Evropiane e Futbollit (UEFA) ka bërë zgjedhjen e 11-shit më të mirë të vitit 2018, shkruan blic.rs, transmeton zeri.info. Në 110shin më të mirë sipas UEFA0-s janë madje 4 futbollistë të Realit të Madridit ...

Fansat e UEFA-s zgjedhin ekipin e vitit 2018, nuk mungojnë yje si Modric, Messi dhe Ronaldo
Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje. Pas më shumë se një muaj votimi, ekipi i fansave të ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 15:13
Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje. Pas më shumë se një muaj votimi, ekipi i fansave të ...

Fansat e UEFA-s zgjedhin ekipin e vitit 2018, nuk mungojnë yje si Modric, Messi dhe Ronaldo
Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje. Pas më shumë se një muaj votimi, ekipi i fansave të ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 15:40
Fansat e UEFA-s kanë votuar për më të mirët e vitit duke zgjedhur kështu formacionin më të mirë për vitit 2018, i cili padyshim se është i përbërë nga shumë yje. Pas më shumë se një muaj votimi, ekipi i fansave të ...

Kjo është Skuadra e Vitit 2018 në Ligën e Kampionëve, votuar nga fansat
Faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve e ka zbuluar “Skuadrën e Vitit 2018”. Pas më shumë se një muaji votim nga fansat, tani 11-shja më e mirë e vitit është publikuar ku më shumë se 1.8 milionë persona kanë votuar, ...
Gazeta Monitor | 11-Jan-2019 15:34
Faqja zyrtare e Ligës së Kampionëve e ka zbuluar “Skuadrën e Vitit 2018”. Pas më shumë se një muaji votim nga fansat, tani 11-shja më e mirë e vitit është publikuar ku më shumë se 1.8 milionë persona kanë votuar, ...

UEFA zbulon formacionin e vitit, nuk mungojnë Ronaldo dhe Messi
UEFA ka publikuar formacionin më të mirë për vitin 2018. Faqja e institucionit më të rëndësishme të futbollit evropian ka zbuluar 11-shen në bazë të votave të bëra nga tifozët. Në portë është përzgjedhur portieri i ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 15:20
UEFA ka publikuar formacionin më të mirë për vitin 2018. Faqja e institucionit më të rëndësishme të futbollit evropian ka zbuluar 11-shen në bazë të votave të bëra nga tifozët. Në portë është përzgjedhur portieri i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved