ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 07:31

‘Zakoni grek’: Vrau të bijën, shqiptarin Aleko Petro e dhunojnë në burg

‘Zakoni grek’: Vrau të bijën, shqiptarin Aleko Petro e dhunojnë në burg
Duket se burgjet greke e paskan zakon dhunimin e personave që vrasin femrat. Pasi shqiptari Aleksandër Luca, i akuzuar për vrasjen e një studenteje greke, u dhunua barbarisht në qeli, vjen rasti tjetër. Dëshmia ...
Mapo | 11-Jan-2019 12:47
Duket se burgjet greke e paskan zakon dhunimin e personave që vrasin femrat. Pasi shqiptari Aleksandër Luca, i akuzuar për vrasjen e një studenteje greke, u dhunua barbarisht në qeli, vjen rasti tjetër. Dëshmia ...

Të burgosurit dhunojnë në qeli babain shqiptar që masakroi vajzën
Tiranë, 11 janar - Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 14:05
Tiranë, 11 janar - Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të ...

Vrau vajzën, dhunohet në qeli babai i viktimës
Dhunohet në qeli nga të burgosur të tjerë, Aleko Petro, babai që masakroi vajzën e tij duke e goditur me mjete të forta 8 herë në kokë. Pasi gjykata greke e la në burg pa afat, 52-vjeçari është dhunuar psikologjikisht e ...
Lapsi | 11-Jan-2019 12:19
Dhunohet në qeli nga të burgosur të tjerë, Aleko Petro, babai që masakroi vajzën e tij duke e goditur me mjete të forta 8 herë në kokë. Pasi gjykata greke e la në burg pa afat, 52-vjeçari është dhunuar psikologjikisht e ...

Sulmohet në qeli Aleko Petro, babai i Anxhelinës
Pak ditë pasi masakroi për vdekje vajzën e tij, Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 12:31
Pak ditë pasi masakroi për vdekje vajzën e tij, Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa ...

Vrau të bijën në Greqi, dhunohet në burg shqiptari
Shqiptari Aleko Petro, që vrau të vijën 28-vjeçare, është dhunuar në burgun grek. Lajmi konfirmohet nga avokati i tij, i cili tha se disa persona që vuajnë dënimin në Koridhalos kanë ushtruar dhunë barbare ndaj ...
Java News | 11-Jan-2019 12:20
Shqiptari Aleko Petro, që vrau të vijën 28-vjeçare, është dhunuar në burgun grek. Lajmi konfirmohet nga avokati i tij, i cili tha se disa persona që vuajnë dënimin në Koridhalos kanë ushtruar dhunë barbare ndaj ...

Masakroi të bijën, 52 vjeçari dhunohet në burg
Aleko Petro, i cili vrau vajzën e tij, në fillim të këtij viti, është dhunuar në burg. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ndërsa 52 vjeçari është dërguar në spitalin e përgjithshëm të Nikeas. Lajmi ...
Gazeta Dita | 11-Jan-2019 12:19
Aleko Petro, i cili vrau vajzën e tij, në fillim të këtij viti, është dhunuar në burg. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ndërsa 52 vjeçari është dërguar në spitalin e përgjithshëm të Nikeas. Lajmi ...

Sulmohet në qeli Aleko Petro, babai i Anxhelinës
Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të hetimeve. Të ...
TV Klan | 11-Jan-2019 11:05
Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të hetimeve. Të ...

Sulmohet në qeli Aleko, babai i Anxhelës
Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të hetimeve. Të ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 11:18
Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të hetimeve. Të ...

Përcillet për në banesën e fundit Anxhelina Petro (video)
U përcoll për në banesën e saj të fundit, Anxhelina Petro, vajza që u vra barbarisht nga babai i saj Aleko Petro, disa ditë më parë në Korfuz të Greqisë. Kortezhi udhëhiqej nga e motra e Anxhelinës, Klea, e cila mbante ...
TV Klan | 09-Jan-2019 13:01
U përcoll për në banesën e saj të fundit, Anxhelina Petro, vajza që u vra barbarisht nga babai i saj Aleko Petro, disa ditë më parë në Korfuz të Greqisë. Kortezhi udhëhiqej nga e motra e Anxhelinës, Klea, e cila mbante ...

U masakrua nga i ati, përcillet për në banesën e fundit Anxhelina
BERAT Është përcjellë për në banesën e fundit Anxhelina Petro, e cila u vra nga i ati në Korfuz të Greqisë. Trupi i të ndjerës u nxor nga shtëpia e nënës së 28-vjeçares në Berat dhe më pas kortezhi i udhëhequr nga e ...
BalkanWeb | 09-Jan-2019 11:59
BERAT Është përcjellë për në banesën e fundit Anxhelina Petro, e cila u vra nga i ati në Korfuz të Greqisë. Trupi i të ndjerës u nxor nga shtëpia e nënës së 28-vjeçares në Berat dhe më pas kortezhi i udhëhequr nga e ...

VIDEO/ Dalin pamjet e Anxhelinës me të atin në banesë, pak ditë para krimit makabër
Historia e vajzës shqiptare, Anxhelina Petro, që u vra nga babai i saj pak ditë më parë në Greqi, po ngjall interes të madh për mediat helene të cilat i kanë kushtuar asaj qindra kronika e reportazhe. Së fundmi mediat ...
Java News | 09-Jan-2019 12:34
Historia e vajzës shqiptare, Anxhelina Petro, që u vra nga babai i saj pak ditë më parë në Greqi, po ngjall interes të madh për mediat helene të cilat i kanë kushtuar asaj qindra kronika e reportazhe. Së fundmi mediat ...

Përcillet për në banesën e fundit Anxhelina Petro, u vra nga babai në Greqi
Është përcjellë sot për në banesën e fundit, Anxhelina Petro, 29-vjeçarja që u vra barbarisht nga babai i saj, Aleko Petro. Trupi i 29-vjeçares doli në orën 11:00 nga banesa e nënës së Anxhelinës dhe kortezhi kaloi në ...
Java News | 09-Jan-2019 12:13
Është përcjellë sot për në banesën e fundit, Anxhelina Petro, 29-vjeçarja që u vra barbarisht nga babai i saj, Aleko Petro. Trupi i 29-vjeçares doli në orën 11:00 nga banesa e nënës së Anxhelinës dhe kortezhi kaloi në ...

Përcillet për në banesën e fundit 28 vjeçarja që u vra nga babai
U përcoll për në banesën e saj të fundit, Anxhelina Petro, 28-vjeçarja që u vra barbarisht nga babai i saj Aleko Petro, disa ditë më parë në Greqi. Kortezhi udhëhiqej nga e motra e Anxhelinës, Klea, e cila mbante në ...
ABCNews | 09-Jan-2019 12:12
U përcoll për në banesën e saj të fundit, Anxhelina Petro, 28-vjeçarja që u vra barbarisht nga babai i saj Aleko Petro, disa ditë më parë në Greqi. Kortezhi udhëhiqej nga e motra e Anxhelinës, Klea, e cila mbante në ...

Video-dokument/ Anxhelina Petro me babain e saj pak ditë para ngjarjes së rëndë
Historia e Anxhelina Petros vijon të mbetet në fokusin e mediave greke. Së fundmi është publikuar një video-dokument ku shfaqet vajza shqiptare së bashku me babain e saj Aleko Petro, pak ditë para ngjarjes së rëndë. Të ...
TV Klan | 09-Jan-2019 11:46
Historia e Anxhelina Petros vijon të mbetet në fokusin e mediave greke. Së fundmi është publikuar një video-dokument ku shfaqet vajza shqiptare së bashku me babain e saj Aleko Petro, pak ditë para ngjarjes së rëndë. Të ...

Flet nëna e vajzës së vrarë nga babai në Greqi: E konsideronte si skllave
Nëna e Anxhelinës, shqiptares 28-vjeçare e cila u vra në mënyrë makabre nga i ati Aleko Petro në Greqi, ka folur për emisionin “Dritare me Rudinën”. Ajo tha se Aleko kërkonte ta trajtonte si skllave vajzën dhe se mendon ...
Lapsi | 08-Jan-2019 23:49
Nëna e Anxhelinës, shqiptares 28-vjeçare e cila u vra në mënyrë makabre nga i ati Aleko Petro në Greqi, ka folur për emisionin “Dritare me Rudinën”. Ajo tha se Aleko kërkonte ta trajtonte si skllave vajzën dhe se mendon ...

Rrëfimi i nënës së Anxhelës: Aleko e trajtonte vajzën si skllave
Nëna e vajzës së vrarë në Korfuz nga babai, tha se Aleko kërkonte ta trajtonte si skllave vajzën dhe se mendon se vrasjen e kishte planifikuar. “Punonte, kishte mbaruar shkollën, jetonte me dikë që donte. Por ai nuk e ...
Zhurnal | 08-Jan-2019 23:17
Nëna e vajzës së vrarë në Korfuz nga babai, tha se Aleko kërkonte ta trajtonte si skllave vajzën dhe se mendon se vrasjen e kishte planifikuar. “Punonte, kishte mbaruar shkollën, jetonte me dikë që donte. Por ai nuk e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved