ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/03/2019 06:29

Eminaja s'fal kur e prek ku s'mban...

Eminaja s'fal kur e prek ku s'mban...
Sam Nazarian, bashkeshorti i Cunmulajt eshte 44 vjeçar, ndersa Emina 34, pra jo ndonje gje per te vene duart ne koke, por ndoshta ngaqe ai hyn ne kategorine e milionereve, kjo ngacmon ziline e te tjereve qe kur i bie ...
ikub.al | 11-Jan-2019 12:15
Sam Nazarian, bashkeshorti i Cunmulajt eshte 44 vjeçar, ndersa Emina 34, pra jo ndonje gje per te vene duart ne koke, por ndoshta ngaqe ai hyn ne kategorine e milionereve, kjo ngacmon ziline e te tjereve qe kur i bie ...

“Dashuria e babait”, Adelina poston videon më të ëmbël të djalit
TIRANE Adelina Tahiri prej disa muajsh është bërë nënë për herë të madhe dhe solli një jetë një djalë që e pagëzoi me ermin, Jon. Lidhja e tyre është përfolur shpesh në media sepse bashkëshorti dhe Adelina kanë një ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 13:16
TIRANE Adelina Tahiri prej disa muajsh është bërë nënë për herë të madhe dhe solli një jetë një djalë që e pagëzoi me ermin, Jon. Lidhja e tyre është përfolur shpesh në media sepse bashkëshorti dhe Adelina kanë një ...

Skivi publikon “Nitro”, intron e albumit të tij
Hip hop ylli i Babastars, Skivi, ka publikuar projektin e parë të tij nga albumi vijues. “Nitro” titullohet projekti i parë që vjen si intro i albumit të ri që këtë vit vjen nga Skivi. Publikimin e konfirmoi vet reperi ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 14:26
Hip hop ylli i Babastars, Skivi, ka publikuar projektin e parë të tij nga albumi vijues. “Nitro” titullohet projekti i parë që vjen si intro i albumit të ri që këtë vit vjen nga Skivi. Publikimin e konfirmoi vet reperi ...

“Dashuria e babait”, Adelina poston videon më të ëmbël të djalit
TIRANE Adelina Tahiri prej disa muajsh është bërë nënë për herë të madhe dhe solli një jetë një djalë që e pagëzoi me ermin, Jon. Lidhja e tyre është përfolur shpesh në media sepse bashkëshorti dhe Adelina kanë një ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 22:34
TIRANE Adelina Tahiri prej disa muajsh është bërë nënë për herë të madhe dhe solli një jetë një djalë që e pagëzoi me ermin, Jon. Lidhja e tyre është përfolur shpesh në media sepse bashkëshorti dhe Adelina kanë një ...

Arta Elezaj me ndryshim drastik të stilit të flokëve
Aktorja e njohur, Arta Elezaj, ka ndryshuar stilin e saj të flokëve. Bukuroshja shqiptare që njihet për rolin e saj të Xhakartës në serialin “O Sa Mirë”, njihet për jetën luksoze. View this post on Instagram Do you ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 12:47
Aktorja e njohur, Arta Elezaj, ka ndryshuar stilin e saj të flokëve. Bukuroshja shqiptare që njihet për rolin e saj të Xhakartës në serialin “O Sa Mirë”, njihet për jetën luksoze. View this post on Instagram Do you ...

Nora Istrefi, Soni Malaj dhe Lori Hoxha shfaqen me veshjen e njëjtë, zbulohet edhe kosto e dukjes së tyre
Shpesh shohim yjet e estradës që shfaqen me veshje të njëjtë. Kësaj radhe megjithatë ka ndodhur që tri personazhe të njohura publike të kenë veshjen e njëjtë. Secila më e bukur se tjetra, ato njihen për atraktivitetin. ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 10:52
Shpesh shohim yjet e estradës që shfaqen me veshje të njëjtë. Kësaj radhe megjithatë ka ndodhur që tri personazhe të njohura publike të kenë veshjen e njëjtë. Secila më e bukur se tjetra, ato njihen për atraktivitetin. ...

Era Istrefi vazhdon eksperimentet me flokët, bëhet bjonde
Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni me ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 10:52
Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni me ...

Afërdita Dreshaj thotë se ende po kënaqet, nuk do fëmijë për momentin
Afërdita Dreshaj ka bërë të ditur se ajo nuk do të bëj fëmijë. Bukuroshja u martua kohë më parë me hokeistin e famshëm çek, Jakub Kindl. Një martesë shumë që bëri bujë ishte ajo e modeles shqiptare, ceremonia e të cilës ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 09:22
Afërdita Dreshaj ka bërë të ditur se ajo nuk do të bëj fëmijë. Bukuroshja u martua kohë më parë me hokeistin e famshëm çek, Jakub Kindl. Një martesë shumë që bëri bujë ishte ajo e modeles shqiptare, ceremonia e të cilës ...

Çifti Selimi shfaqen me plot stil nga Kalifornia
Ata kanë shkuar në Las Vegas të Nevadas, për të shijuar disa ditë të mira larg rutinës së përditshme, shkruan . E nga atje, nuk mungojnë as imazhet e dyshes të cilët çdo ditë vijnë me poza të reja atraktive dhe mjaft në ...
Lajminet | 11-Jan-2019 14:03
Ata kanë shkuar në Las Vegas të Nevadas, për të shijuar disa ditë të mira larg rutinës së përditshme, shkruan . E nga atje, nuk mungojnë as imazhet e dyshes të cilët çdo ditë vijnë me poza të reja atraktive dhe mjaft në ...

Labi: Është kafshë, por përmirsohet dhe bëhet më i dëgjueshmi dhe jeton mirë
Ai ka hedhur një video në llogarinë e tij personale, Instagram teksa shfaq qenët brenda një shtëpie, shkruan . “Është kafshë, por përmisohet dhe bëhet më i dëgjueshmi dhe jeton mirë! Ndërsa në mes nesh si njerez që ...
Lajminet | 11-Jan-2019 13:47
Ai ka hedhur një video në llogarinë e tij personale, Instagram teksa shfaq qenët brenda një shtëpie, shkruan . “Është kafshë, por përmisohet dhe bëhet më i dëgjueshmi dhe jeton mirë! Ndërsa në mes nesh si njerez që ...

Xhesila Myrtezaj dhe Bes Kallaku shkëmbejnë puthje pasionante
Muajin e kaluar i bëri një dedikim emocionues bashkëshortit me rastin e përvjetorit të lindjes. Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn, e cila i shkroi disa vargje me dashuri për Bes Kallakun, i cili kishte mbushur 33 vjet. ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 22:57
Muajin e kaluar i bëri një dedikim emocionues bashkëshortit me rastin e përvjetorit të lindjes. Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn, e cila i shkroi disa vargje me dashuri për Bes Kallakun, i cili kishte mbushur 33 vjet. ...

Era Istrefi vazhdon eksperimentet me flokët, bëhet bjonde
Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni me ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 13:14
Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni me ...

Zbulohet më në fund, ky është burri të cilit i thotë 'PO' Leonora Jakupi (VIDEO)
Këngëtarja Leonora Jakupi çdo herë ka ditur ta mbaj të fshehtë jetën e saj private, transmeton "Zeri.info". Mirëpo, siç duket tashmë çdo gjë është bërë publike, madje edhe "martesa" e saj me njërin nga aktorët më të ...
Zeri | 08-Apr-2018 20:30
Këngëtarja Leonora Jakupi çdo herë ka ditur ta mbaj të fshehtë jetën e saj private, transmeton "Zeri.info". Mirëpo, siç duket tashmë çdo gjë është bërë publike, madje edhe "martesa" e saj me njërin nga aktorët më të ...

Marina Vjollca nuk kursehet fare, blen xhup tejet të shtrenjtë
Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan . Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup me vlerë marramendëse. Ky xhup i ...
Lajminet | 11-Jan-2019 12:26
Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan . Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup me vlerë marramendëse. Ky xhup i ...

“Intro Nitro”, e Skivit lansohet në të gjitha platformat muzikore përveç…
Skivi ka lansuar projektin e parë të këtij viti në të gjitha platformat muzikore përveç kanalit, Youtube, shkruan . “Intro Nitro”, mban titullin kënga e re e tij i cili e ka publikuar një insert në llogarinë personale, ...
Lajminet | 11-Jan-2019 12:11
Skivi ka lansuar projektin e parë të këtij viti në të gjitha platformat muzikore përveç kanalit, Youtube, shkruan . “Intro Nitro”, mban titullin kënga e re e tij i cili e ka publikuar një insert në llogarinë personale, ...

Jeta e shtrenjtë e Zaiminës, publikon këtë imazh të mahnitshëm
Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari shquhet për jetën luksoze të cilën e ka arritur falë bizneseve të saj, shkruan . Ajo ka hedhur një imazh në llogarinë e saj personale, Instagram e cila tregon se ka nis ditën me ...
Lajminet | 11-Jan-2019 11:32
Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari shquhet për jetën luksoze të cilën e ka arritur falë bizneseve të saj, shkruan . Ajo ka hedhur një imazh në llogarinë e saj personale, Instagram e cila tregon se ka nis ditën me ...

Gwyneth Paltrow në muajin e mjaltit me bashkëshortin dhe ish-burrin
Gwyneth Paltrow kishte një muaj të mjaltit të madh familjar gjatë pushimeve. Në shtator të këtij viti, aktorja u martua edhe një herë tjetër. Pas shkurorëzimit nga frontmeni i Koldding Chris Martin, aktorja u martua me ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 22:15
Gwyneth Paltrow kishte një muaj të mjaltit të madh familjar gjatë pushimeve. Në shtator të këtij viti, aktorja u martua edhe një herë tjetër. Pas shkurorëzimit nga frontmeni i Koldding Chris Martin, aktorja u martua me ...

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket (Foto)
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net.E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe atraktive, e nuk ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 11:17
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net.E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe atraktive, e nuk ...

Soni Malaj në fustan të njëjtë si Nora Istrefi
Këngëtaret, Nora Istrefi dhe Soni Malaj duket se kanë bërë xing me njëra-tjetrën me veshje të njëjta, shkruan . Me këtë fustan Nora është prezantuar në klipin e ri “M’ke mungu”, në duet me Skerdin kurse Soni në një nga ...
Lajminet | 11-Jan-2019 11:13
Këngëtaret, Nora Istrefi dhe Soni Malaj duket se kanë bërë xing me njëra-tjetrën me veshje të njëjta, shkruan . Me këtë fustan Nora është prezantuar në klipin e ri “M’ke mungu”, në duet me Skerdin kurse Soni në një nga ...

E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit
Është duke i shijuar ditët e ftohta me borë. Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ...
Ina-Online | 11-Jan-2019 10:52
Është duke i shijuar ditët e ftohta me borë. Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved