ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:34

Shpërthen akademiku: Hapu dhe të futem! U mbars mali dhe polli një mi!

Shpërthen akademiku: Hapu dhe të futem! U mbars mali dhe polli një mi!
Nga Artan Fuga “Cmendet” Akademia e Shkencave e Skënder Gjinushit ! Cakton komision zgjedhjesh pa caktuar datë zgjedhjesh!!! U mbars mali dhe polli një mi! Kjo është thënia që i shkon mbledhjes prej puçistësh në një ...
Standard | 11-Jan-2019 10:45
Nga Artan Fuga “Cmendet” Akademia e Shkencave e Skënder Gjinushit ! Cakton komision zgjedhjesh pa caktuar datë zgjedhjesh!!! U mbars mali dhe polli një mi! Kjo është thënia që i shkon mbledhjes prej puçistësh në një ...

Asambleja e Akademisë së Shkencave ngre komisonin për zgjedhjet
Njëzet akademikë të pranishëm nga 30 me të drejtë vote miratuan ngritjen e komisionit të zgjedhjeve në Akademinë e Shkencave, në mbledhjen e parë të Asamblesë së këtij institucioni. Sekretari i Përgjithshëm zoti Vaso ...
Arbresh | 10-Jan-2019 18:21
Njëzet akademikë të pranishëm nga 30 me të drejtë vote miratuan ngritjen e komisionit të zgjedhjeve në Akademinë e Shkencave, në mbledhjen e parë të Asamblesë së këtij institucioni. Sekretari i Përgjithshëm zoti Vaso ...

Asambleja e Akademisë së Shkencave ngre komisonin për zgjedhjet
Njëzet akademikë të pranishëm nga 30 me të drejtë vote miratuan ngritjen e komisionit të zgjedhjeve në Akademinë e Shkencave, në mbledhjen e parë të Asamblesë së këtij institucioni. Sekretari i Përgjithshëm zoti Vaso ...
ABCNews | 10-Jan-2019 17:32
Njëzet akademikë të pranishëm nga 30 me të drejtë vote miratuan ngritjen e komisionit të zgjedhjeve në Akademinë e Shkencave, në mbledhjen e parë të Asamblesë së këtij institucioni. Sekretari i Përgjithshëm zoti Vaso ...

Artan Fuga: "Cmendet" Akademia e Shkencave e Skënder Gjinushit !
Cakton komision zgjedhjesh pa caktuar datë zgjedhjesh!!! U mbars malli dhe polli një mi! Kjo është thënia që i shkon mbledhjes prej puçistësh në një gotë kafeje të atyre që manipulojnë prej kohësh Akademinë e ...
Artan Fuga | 10-Jan-2019 15:36
Cakton komision zgjedhjesh pa caktuar datë zgjedhjesh!!! U mbars malli dhe polli një mi! Kjo është thënia që i shkon mbledhjes prej puçistësh në një gotë kafeje të atyre që manipulojnë prej kohësh Akademinë e ...

Artan Fuga: Si vendosin qerren përpara buajve në Akademinë e Shkencave të Shqipërisë!
----------------------------------- Thërisni rojat e Gardës republikane në oborr dhe bëni një grusht pallati, merrni pushtetin, pastaj shtrihuni në divanet e zyrave dhe të korridorit survejuar me kamera, e shkrihuni së ...
Artan Fuga | 09-Jan-2019 23:44
----------------------------------- Thërisni rojat e Gardës republikane në oborr dhe bëni një grusht pallati, merrni pushtetin, pastaj shtrihuni në divanet e zyrave dhe të korridorit survejuar me kamera, e shkrihuni së ...

Nesër mblidhet Asambleja e Akademisë së Shkencave, Fuga: Puç institucional
Asambleja e Akademisë së Shkencave do të mblidhet të enjten për të caktuar datën dhe ngritjen e komisionit që do të administrojë procesin e zgjedhjes së kryesisë së re, që nga shpallja e kritereve të platformës deri te ...
Koha Jone | 09-Jan-2019 21:58
Asambleja e Akademisë së Shkencave do të mblidhet të enjten për të caktuar datën dhe ngritjen e komisionit që do të administrojë procesin e zgjedhjes së kryesisë së re, që nga shpallja e kritereve të platformës deri te ...

Rikthehen përplasjet në Akademinë e Shkencave, Fuga: Puç institucional!
Asambleja e Akademisë së Shkencave do të mblidhet të enjten për të caktuar datën dhe ngritjen e komisionit që do të administrojë procesin e zgjedhjes së kryesisë së re, që nga shpallja e kritereve të platformës deri te ...
Lapsi | 09-Jan-2019 21:57
Asambleja e Akademisë së Shkencave do të mblidhet të enjten për të caktuar datën dhe ngritjen e komisionit që do të administrojë procesin e zgjedhjes së kryesisë së re, që nga shpallja e kritereve të platformës deri te ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved