ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 13:20

Shpërthejnë studentët. Tregojnë para kamerave, po na kërcënojnë me telefonata

Shpërthejnë studentët. Tregojnë para kamerave, po na kërcënojnë me telefonata
Studentët e ngujuar prej ditës së djeshme në ambientet e Fakultetit të Drejtësisë ankohen se kanë marrë mesazhe të shumta kërcënuese dhe telefonata me numra të fshehur, për të ndërprerë protestën e tyre. Një studente ...
Standard | 11-Jan-2019 10:45
Studentët e ngujuar prej ditës së djeshme në ambientet e Fakultetit të Drejtësisë ankohen se kanë marrë mesazhe të shumta kërcënuese dhe telefonata me numra të fshehur, për të ndërprerë protestën e tyre. Një studente ...

Studentët e ngujuar kërcënohen me SMS dhe telefonata anonime (VIDEO)
Studentët e ngujuar prej ditës së djeshme në ambientet e Fakultetit të Drejtësisë ankohen se kanë marrë mesazhe të shumta kërcënuese dhe telefonata me numra të fshehur, për të ndërprerë protestën e tyre. Një studente ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 09:28
Studentët e ngujuar prej ditës së djeshme në ambientet e Fakultetit të Drejtësisë ankohen se kanë marrë mesazhe të shumta kërcënuese dhe telefonata me numra të fshehur, për të ndërprerë protestën e tyre. Një studente ...

Vazhdon protesta e studentëve, ja çfarë pritet të ndodhë në 10 janar
Protesta studentore nuk ka të ndaluar. Pas bojkotit total të ditës së sotme, studentët do të vazhdojnë të protestojnë për të fituar të drejtat e tyre. Ditën e sotme, studentët kanë prezantuar edhe një platformë të tyre, ...
Telegraf | 09-Jan-2019 23:14
Protesta studentore nuk ka të ndaluar. Pas bojkotit total të ditës së sotme, studentët do të vazhdojnë të protestojnë për të fituar të drejtat e tyre. Ditën e sotme, studentët kanë prezantuar edhe një platformë të tyre, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved