ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:53

Sëshpejti shpallet tenderi për autostradën që e lidh Shkupin me Kosovës

Sëshpejti shpallet tenderi për autostradën që e lidh Shkupin me Kosovës
Shkup, 11 janar - Javën e ardhshme do të shpallet tenderi për ndërtimin e autostradës Shkup – Bllacë, me një gjatësi prej 12,5 km dhe investim prej 110 milionë euro. Kjo u bë e ditur sot nga zv/kryeministri për çështje ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 21:42
Shkup, 11 janar - Javën e ardhshme do të shpallet tenderi për ndërtimin e autostradës Shkup – Bllacë, me një gjatësi prej 12,5 km dhe investim prej 110 milionë euro. Kjo u bë e ditur sot nga zv/kryeministri për çështje ...

Javën tjetër tenderi për autostradën që e lidh Shkupin me Kosovën
Javën e ardhshme do të shpallet tenderi për ndërtimin e autostradës Shkup – Bllacë, me një gjatësi prej 12,5 km dhe investim prej 110 milionë euro. Kjo u bë e ditur sot nga zv/kryeministri për çështje evropiane, Bujar ...
Arbresh | 11-Jan-2019 17:34
Javën e ardhshme do të shpallet tenderi për ndërtimin e autostradës Shkup – Bllacë, me një gjatësi prej 12,5 km dhe investim prej 110 milionë euro. Kjo u bë e ditur sot nga zv/kryeministri për çështje evropiane, Bujar ...

Shkup-Bllacë, tenderi shpallet muajin e ardhshëm
Muajin e ardhshëm pritet të shpallet tenderi për ndërtimin e pjesës së parë të autostradës Shkup-Bllacë, ndërsa punimet priten të të fillojnë në tremujorin e dytë të këtijë viti. Këtë sot e bënë të ditur ...
Alsat-M | 11-Jan-2019 15:57
Muajin e ardhshëm pritet të shpallet tenderi për ndërtimin e pjesës së parë të autostradës Shkup-Bllacë, ndërsa punimet priten të të fillojnë në tremujorin e dytë të këtijë viti. Këtë sot e bënë të ditur ...

Për pesë vjet, 12 kilometra!
Shkup, 11 janar – Ndërtimi i rrugës Shkup-Bllace në një distancë prej 12.5 kilometra nga vendkalimi kufitar Bllace e deri të qarkorja në Steknkovec do të fillon në kuartalin e dytë të këtij viti pasi në shkurt, do të ...
Koha.mk | 11-Jan-2019 15:06
Shkup, 11 janar – Ndërtimi i rrugës Shkup-Bllace në një distancë prej 12.5 kilometra nga vendkalimi kufitar Bllace e deri të qarkorja në Steknkovec do të fillon në kuartalin e dytë të këtij viti pasi në shkurt, do të ...

Do të nis realizimi i autostradës Shkup-Bllacë
Pas disa vitesh premtime, përfundimisht do të nis realizimi i autostradës Shkup-Bllacë. Pasi që të shpallet tender, do të nisin punimet të ndarjes së parë prej 2 km, ndërsa pjesa e dytë do të fillojë në vitin 2020, ...
Alsat-M | 11-Jan-2019 14:03
Pas disa vitesh premtime, përfundimisht do të nis realizimi i autostradës Shkup-Bllacë. Pasi që të shpallet tender, do të nisin punimet të ndarjes së parë prej 2 km, ndërsa pjesa e dytë do të fillojë në vitin 2020, ...

Autostrada Shkup-Bllacë, tenderi shpallet muajin e ardhshëm
Shkup, 11 janar – Muajn e ardhshëm pritet që të shpallet tenderi për ndërtimin e pjesës së parë të autostradës Shkup-Bllacë, kështu ka bërë të ditur zëvendës kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar osmani dhe ministri ...
Koha.mk | 11-Jan-2019 13:27
Shkup, 11 janar – Muajn e ardhshëm pritet që të shpallet tenderi për ndërtimin e pjesës së parë të autostradës Shkup-Bllacë, kështu ka bërë të ditur zëvendës kryeministri për Çështje Evropiane, Bujar osmani dhe ministri ...

Autostrada Shkup-Bllacë, tenderi do të publikohet muajin e ardhshëm
Tenderi për ndërtimin e pjesës së parë të autostradës Shkup-Bllacë do të publikohet muajin e ardhshëm dhe punët ndërtimore pritet të fillojnë në tremujorin e dytë të këtij viti, tha sot në konferencën për shtyp zv. ...
Republika | 11-Jan-2019 12:41
Tenderi për ndërtimin e pjesës së parë të autostradës Shkup-Bllacë do të publikohet muajin e ardhshëm dhe punët ndërtimore pritet të fillojnë në tremujorin e dytë të këtij viti, tha sot në konferencën për shtyp zv. ...

Autostrada Shkup-Bllacë, tenderi do të publikohet muajin e ardhshëm
Tenderi për ndërtimin e pjesës së parë të autostradës Shkup-Bllacë do të publikohet muajin e ardhshëm dhe punët ndërtimore pritet të fillojnë në tremujorin e dytë të këtij viti, tha sot në konferencën për shtyp zv. ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 12:15
Tenderi për ndërtimin e pjesës së parë të autostradës Shkup-Bllacë do të publikohet muajin e ardhshëm dhe punët ndërtimore pritet të fillojnë në tremujorin e dytë të këtij viti, tha sot në konferencën për shtyp zv. ...

Autostrada Shkup-Bllacë, tenderi do të publikohet muajin e ardhshëm
Tenderi për ndërtimin e pjesës së parë të autostradës Shkup-Bllacë do të publikohet muajin e ardhshëm dhe punët ndërtimore pritet të fillojnë në tremujorin e dytë të këtij viti, tha sot në konferencën për shtyp zv. ...
Shprehja | 11-Jan-2019 12:20
Tenderi për ndërtimin e pjesës së parë të autostradës Shkup-Bllacë do të publikohet muajin e ardhshëm dhe punët ndërtimore pritet të fillojnë në tremujorin e dytë të këtij viti, tha sot në konferencën për shtyp zv. ...

Autostrada Shkup-Bllacë, tenderi do të publikohet muajin e ardhshëm
Tenderi për ndërtimin e pjesës së parë të autostradës Shkup-Bllacë do të publikohet muajin e ardhshëm dhe punët ndërtimore pritet të fillojnë në tremujorin e dytë të këtij viti, tha sot në konferencën për shtyp zv. ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 12:17
Tenderi për ndërtimin e pjesës së parë të autostradës Shkup-Bllacë do të publikohet muajin e ardhshëm dhe punët ndërtimore pritet të fillojnë në tremujorin e dytë të këtij viti, tha sot në konferencën për shtyp zv. ...

Osmani sot paralajmëron fillimin e ndërtimit të autostradës Shkup – Bllacë
Fillimi i ndërtimit të aksit Stenkovec – Bllacë nga autostrada Shkup – Bllacë do të paralajmërohet sot në konferencë shtypi në Sekretariatin për Çështje Evropiane. Janë paralajmëruar fjalime të zëvendëskryeministrit për ...
Medial | 11-Jan-2019 08:16
Fillimi i ndërtimit të aksit Stenkovec – Bllacë nga autostrada Shkup – Bllacë do të paralajmërohet sot në konferencë shtypi në Sekretariatin për Çështje Evropiane. Janë paralajmëruar fjalime të zëvendëskryeministrit për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved