ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 07:31

Ryshfet dhe favore seksuale, lihet në burg gjyqtari Roland Hysi

Ryshfet dhe favore seksuale, lihet në burg gjyqtari Roland Hysi
TIRANE Një ditë pasi u pezullua nga detyra nga Këshilli i Lartë Gjyqësor, Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg gjyqtarin e Fierit Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 15:49
TIRANE Një ditë pasi u pezullua nga detyra nga Këshilli i Lartë Gjyqësor, Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg gjyqtarin e Fierit Roland Hysi dhe psikologen Elona Mecani, të përfshirë në një aferë korruptive të ...

Fier/ Thellohet skandali me gjyqtarin, publikohen dëshmi të reja
Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi. Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 22:54
Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi. Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. ...

I kërkoi seks dhe 500 euro qytetares, KLGJ pezullon gjyqtarin e Fierit
Këshilli i Lartë Gjyqësor me unanimitet votash ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Fierit, Roland Hysi, i cili i ka kërkuar marrëdhënie seksuale dhe para një gruaje të divorcuar për t’i dhënë kujdestarinë e ...
Top Channel | 10-Jan-2019 21:17
Këshilli i Lartë Gjyqësor me unanimitet votash ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Fierit, Roland Hysi, i cili i ka kërkuar marrëdhënie seksuale dhe para një gruaje të divorcuar për t’i dhënë kujdestarinë e ...

“S’të pëlqej unë ty si mashkull, do të mbaj në pëllëmbë të dorës”/ Denoncimi i ri për gjyqtarin e Fierit: Më çoi në një dhomë hoteli dhe më kapte nga kofshët
Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi. Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. ...
GazetaTema | 10-Jan-2019 21:17
Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi. Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. ...

Videoskandali seksual, KLGj pezullon nga detyra gjyqtarin Hysi
TIRANE Këshilli i Lartë Gjyqësor ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Fierit, Roland Hysi, i arrestuar pak ditë më parë. Ai u arrestua pas publikimit të denoncimit ndaj tij, ku shfaqej në një video teksa merrte ryshfet ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 20:27
TIRANE Këshilli i Lartë Gjyqësor ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Fierit, Roland Hysi, i arrestuar pak ditë më parë. Ai u arrestua pas publikimit të denoncimit ndaj tij, ku shfaqej në një video teksa merrte ryshfet ...

KLGj pezullon nga detyra gjyqtarin Hysi
Këshilli i Lartë Gjyqësor ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Fierit, Roland Hysi, i arrestuar pak ditë më parë. Gjyqtari Hysi akuzohet për veprën penale ‘Ushtrimi i ndikimit të paligjshëm ndaj personave që ushtojnë ...
VizionPlus | 10-Jan-2019 21:46
Këshilli i Lartë Gjyqësor ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Fierit, Roland Hysi, i arrestuar pak ditë më parë. Gjyqtari Hysi akuzohet për veprën penale ‘Ushtrimi i ndikimit të paligjshëm ndaj personave që ushtojnë ...

Videoskandali seksual, KLGj pezullon nga detyra Roland Hysin
Këshilli i Lartë Gjyqësor, vendosi me unanimitet në mbledhjen e sotme pezullimin nga detyra për gjyqtarin e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Fier, Roland Hysi, pas videoskandalit të publikuar në media ku kërkonte favore ...
Mapo | 10-Jan-2019 20:33
Këshilli i Lartë Gjyqësor, vendosi me unanimitet në mbledhjen e sotme pezullimin nga detyra për gjyqtarin e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Fier, Roland Hysi, pas videoskandalit të publikuar në media ku kërkonte favore ...

Pezullohet gjyqtari që i kërkoi favor seksual e para gruas që donte kujdestarinë e fëmijës
Këshilli i Lartë Gjyqësor në Shqipëri me unanimitet votash ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Fierit, Roland Hysi, i cili i ka kërkuar marrëdhënie seksuale dhe para një gruaje të divorcuar për t’i dhënë ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 23:41
Këshilli i Lartë Gjyqësor në Shqipëri me unanimitet votash ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Fierit, Roland Hysi, i cili i ka kërkuar marrëdhënie seksuale dhe para një gruaje të divorcuar për t’i dhënë ...

Arrestimi i gjyqtarit pas skandalit, pritet pezullimi nga KLGJ
TIRANE Një ditë pas arrestimit të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi, ditën e sotme do të mblidhet Këshilli i Lartë i Gjyqësorit. Ky i fundit pritet të pezullojë gjyqtarin e akuzuar për ryshfet. Kujtojmë se gjyqtari Hysi ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 11:03
TIRANE Një ditë pas arrestimit të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi, ditën e sotme do të mblidhet Këshilli i Lartë i Gjyqësorit. Ky i fundit pritet të pezullojë gjyqtarin e akuzuar për ryshfet. Kujtojmë se gjyqtari Hysi ...

Burg për gjyqtarin e Fierit që kërkonte para dhe favore seksuale
Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg gjyqtarin e Fierit Roland Hysi dhe psikologen e kësaj gjykate, Elona Meçani. Roland Hysi dhe Elona Meçani u arrestuan pas denoncimit në emisionin investigativ “Stop” në Tv ...
TV Klan | 11-Jan-2019 15:47
Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg gjyqtarin e Fierit Roland Hysi dhe psikologen e kësaj gjykate, Elona Meçani. Roland Hysi dhe Elona Meçani u arrestuan pas denoncimit në emisionin investigativ “Stop” në Tv ...

I kërkoi seks dhe 500 euro qytetares, KLGJ pezullon gjyqtarin e Fierit
Këshilli i Lartë Gjyqësor me unanimitet votash ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Fierit, Roland Hysi, i cili i ka kërkuar marrëdhënie seksuale dhe para një gruaje të divorcuar për t’i dhënë kujdestarinë e ...
Gazeta Shqip | 10-Jan-2019 21:46
Këshilli i Lartë Gjyqësor me unanimitet votash ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Fierit, Roland Hysi, i cili i ka kërkuar marrëdhënie seksuale dhe para një gruaje të divorcuar për t’i dhënë kujdestarinë e ...

KLGJ pezullon gjyqtarin e Fierit
Këshilli i Lartë Gjyqësor pezulloi nga detyra gjyqtarin e Fierit. Roland Hysi u arrestua të mërkurën si i përfshirë në skandalin ku i kërkonte një nëne që luftonte për kujdestarinë e fëmijës para dhe favore seksuale. ...
ABCNews | 10-Jan-2019 22:14
Këshilli i Lartë Gjyqësor pezulloi nga detyra gjyqtarin e Fierit. Roland Hysi u arrestua të mërkurën si i përfshirë në skandalin ku i kërkonte një nëne që luftonte për kujdestarinë e fëmijës para dhe favore seksuale. ...

Korrupsion dhe seks, gratë e divorcuara preh e epsheve gjyqësore
Pas investigimit dhe transmetimit të video-përgjimit në emisionin “STOP”, arrestohet gjyqtari i Gjykatës së Fierit Roland Hysi dhe psikologia Elona Meçani për akuzën e korrupsionit. Përveç mitmarrjes Hysi akuzohet edhe ...
Mapo | 10-Jan-2019 09:20
Pas investigimit dhe transmetimit të video-përgjimit në emisionin “STOP”, arrestohet gjyqtari i Gjykatës së Fierit Roland Hysi dhe psikologia Elona Meçani për akuzën e korrupsionit. Përveç mitmarrjes Hysi akuzohet edhe ...

Dëshmi të reja për gjyqtarin e Fierit: Më çoi në dhomën e hotelit pas gjyqit
Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi. Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. ...
Lapsi | 10-Jan-2019 21:31
Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi. Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. ...

Fier/ Thellohet skandali me gjyqtarin, publikohen dëshmi të reja
Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi. Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. ...
Koha Jone | 10-Jan-2019 23:34
Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi. Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. ...

KLGJ e pezullon: Gjyqtari i Fierit cënoi rëndë imazhin e drejtësisë
Këshilli i Lartë Gjyqësor me unanimitet votash ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Fierit, Roland Hysi, i cili i ka kërkuar marrëdhënie seksuale dhe para një gruaje të divorcuar për t’i dhënë kujdestarinë e ...
Lajmi i Fundit | 10-Jan-2019 23:25
Këshilli i Lartë Gjyqësor me unanimitet votash ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Gjykatës së Fierit, Roland Hysi, i cili i ka kërkuar marrëdhënie seksuale dhe para një gruaje të divorcuar për t’i dhënë kujdestarinë e ...

Video/ “Të q… të gjithë më luten, jam një mashkull potent”, publikohen të tjera përgjime të gjyqtarit Roland Hysi…
Një ditë më parë, “Stop” transmetoi skandalin e gjyqtarit të gjykatës së Fierit, Roland Hysi dhe psikologes Elona Meçani. Në emisionin e sotëm u shfaqën të tjera detaje “pikante” të kërkesave të gjyqtarit Hysi, për ...
Mapo | 09-Jan-2019 22:39
Një ditë më parë, “Stop” transmetoi skandalin e gjyqtarit të gjykatës së Fierit, Roland Hysi dhe psikologes Elona Meçani. Në emisionin e sotëm u shfaqën të tjera detaje “pikante” të kërkesave të gjyqtarit Hysi, për ...

KLGJ pezullon Roland Hysin
Pas arrestimit të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi, Këshilli i Lartë Gjyqësor e ka pezulluar atë nga detyra. Deri në përfundim të hetimeve gjyqtari i përfshirë në skandalin e transmetuar në emisionin “Stop” nuk mund të ...
TV Klan | 10-Jan-2019 20:15
Pas arrestimit të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi, Këshilli i Lartë Gjyqësor e ka pezulluar atë nga detyra. Deri në përfundim të hetimeve gjyqtari i përfshirë në skandalin e transmetuar në emisionin “Stop” nuk mund të ...

“Më futi në hotel dhe kyçi derën”, dy denoncime të reja për gjyqtarin e Fierit
Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi. Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. ...
Java News | 10-Jan-2019 21:39
Emisioni “Stop” publikoi sot dy dëshmi të reja të korrupsionit financiar dhe seksual të gjyqtarit të Fierit, Roland Hysi. Pas transmetimit të rastit të parë, në sekretarinë e redaksisë kanë vërshuar dëshmitë për Hysin. ...

VIDEO/ “ Të q… të gjithë më luten, kush ka besim tek mua ka fituar botën. Jam mashkull potent dhe që më rrinë nga mbrapa, mbaja 4 varëse floriri”: Publikohen të tjera përgjime të gjyqtarit të Fierit
Një ditë më parë, “Stop” transmetoi skandalin e gjyqtarit të gjykatës së Fierit, Roland Hysi dhe psikologes Elona Meçani. Në emisionin e sotëm u shfaqën të tjera detaje “pikante” të kërkesave të gjyqtarit Hysi, për ...
GazetaTema | 09-Jan-2019 22:02
Një ditë më parë, “Stop” transmetoi skandalin e gjyqtarit të gjykatës së Fierit, Roland Hysi dhe psikologes Elona Meçani. Në emisionin e sotëm u shfaqën të tjera detaje “pikante” të kërkesave të gjyqtarit Hysi, për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved