ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:01

Rusia i dënon planet e Britanisë për baza të reja ushtarake

Rusia i dënon planet e Britanisë për baza të reja ushtarake
Moska i dënoi planet e Britanisë për të ndërtuar baza të reja ushtarake në juglindje të Azisë dhe Karaibe, duke thënë se Rusia është e gatshme për masa hakmarrëse nëse kërcënohen interesat e saj ose të aleatëve të saj. ...
Medial | 11-Jan-2019 21:33
Moska i dënoi planet e Britanisë për të ndërtuar baza të reja ushtarake në juglindje të Azisë dhe Karaibe, duke thënë se Rusia është e gatshme për masa hakmarrëse nëse kërcënohen interesat e saj ose të aleatëve të saj. ...

Rusia i dënon planet e Britanisë për baza të reja ushtarake
Moska i dënoi planet e Britanisë për të ndërtuar baza të reja ushtarake në juglindje të Azisë dhe Karaibe, duke thënë se Rusia është e gatshme për masa hakmarrëse nëse kërcënohen interesat e saj ose të aleatëve të saj. ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 19:59
Moska i dënoi planet e Britanisë për të ndërtuar baza të reja ushtarake në juglindje të Azisë dhe Karaibe, duke thënë se Rusia është e gatshme për masa hakmarrëse nëse kërcënohen interesat e saj ose të aleatëve të saj. ...

Rusia kundër planit të Britanisë për baza të reja ushtarake
RUSI Rusia kundërshton planet e Britanisë për të ndërtuar baza të reja ushtarake në juglindje të Azisë dhe Karaibe, duke paralajmëruar për masa hakmarrëse nëse kërcënohen interesat e saj ose të aleatëve të saj. Ministri ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 19:12
RUSI Rusia kundërshton planet e Britanisë për të ndërtuar baza të reja ushtarake në juglindje të Azisë dhe Karaibe, duke paralajmëruar për masa hakmarrëse nëse kërcënohen interesat e saj ose të aleatëve të saj. Ministri ...

Rusia i dënon planet e Britanisë për baza të reja ushtarake
Moska i dënoi planet e Britanisë për të ndërtuar baza të reja ushtarake në juglindje të Azisë dhe Karaibe, duke thënë se Rusia është e gatshme për masa hakmarrëse nëse kërcënohen interesat e saj ose të aleatëve të saj. ...
Arbresh | 11-Jan-2019 18:44
Moska i dënoi planet e Britanisë për të ndërtuar baza të reja ushtarake në juglindje të Azisë dhe Karaibe, duke thënë se Rusia është e gatshme për masa hakmarrëse nëse kërcënohen interesat e saj ose të aleatëve të saj. ...

Rusia i dënon planet e Britanisë për baza të reja ushtarake
Ministri i Brendshëm britanik, Gavin Williamson, ka thënë për Sunday Telegraph në dhjetor se Britania mund të ndërtojë baza të reja ushtarake “brenda pak vitesh”, pasi ky vend të dalë nga Bashkimi Evropian. Williamson ...
Lajminet | 11-Jan-2019 18:37
Ministri i Brendshëm britanik, Gavin Williamson, ka thënë për Sunday Telegraph në dhjetor se Britania mund të ndërtojë baza të reja ushtarake “brenda pak vitesh”, pasi ky vend të dalë nga Bashkimi Evropian. Williamson ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved