ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:34

Provat për anëtarët e grupit ‘Bajri’ u dëmtuan

Provat për anëtarët e grupit ‘Bajri’ u dëmtuan
Në një dokument të Prokurorisë për Krime të Rënda pranohet zyrtarisht se ka patur tentativa nga persona të ndryshëm për të dëmtuar provat kundër grupit kriminal “Bajri”, i cili u godit pak muaj më parë në kuadër të ...
Gazeta Shqip | 11-Jan-2019 22:54
Në një dokument të Prokurorisë për Krime të Rënda pranohet zyrtarisht se ka patur tentativa nga persona të ndryshëm për të dëmtuar provat kundër grupit kriminal “Bajri”, i cili u godit pak muaj më parë në kuadër të ...

Provat për anëtarët e grupit “Bajri” u dëmtuan
Tiranë, 11 janar 2019 – Në një dokument të Prokurorisë për Krime të Rënda të siguruar nga “News 24” pranohet zyrtarisht se ka patur tentativa nga persona të ndryshëm për të dëmtuar provat kundër grupit kriminal “Bajri”, ...
Illyriapress | 11-Jan-2019 21:55
Tiranë, 11 janar 2019 – Në një dokument të Prokurorisë për Krime të Rënda të siguruar nga “News 24” pranohet zyrtarisht se ka patur tentativa nga persona të ndryshëm për të dëmtuar provat kundër grupit kriminal “Bajri”, ...

Bajrët tregojnë ‘dhëmbët’, mediat holandeze: Kursin e lekut në Shqipëri e vendos droga
Të premten, një lajm u raportua nga News24 dhe gazetarja Klodiana Lala. Sipas saj, një dokument i Prokurorisë së Krimeve të Rënda pranon se zyrtarisht ka pasur tentativa për të dëmtuar provat kundër grupit kriminal ...
Mapo | 11-Jan-2019 19:54
Të premten, një lajm u raportua nga News24 dhe gazetarja Klodiana Lala. Sipas saj, një dokument i Prokurorisë së Krimeve të Rënda pranon se zyrtarisht ka pasur tentativa për të dëmtuar provat kundër grupit kriminal ...

Zbardhet dokumenti: Provat për anëtarët e grupit ‘Bajri’ u dëmtuan…
Në një dokument të Prokurorisë për Krime të Rënda të siguruar nga ‘News 24’ pranohet zyrtarisht se ka patur tentativa nga persona të ndryshëm për të dëmtuar provat kundër grupit kriminal “Bajri”, i cili u godit pak muaj ...
Mapo | 11-Jan-2019 19:12
Në një dokument të Prokurorisë për Krime të Rënda të siguruar nga ‘News 24’ pranohet zyrtarisht se ka patur tentativa nga persona të ndryshëm për të dëmtuar provat kundër grupit kriminal “Bajri”, i cili u godit pak muaj ...

Zbardhet dokumenti/ Provat për anëtarët e grupit ‘Bajri’ u dëmtuan
Në një dokument të Prokurorisë për Krime të Rënda të siguruar nga ‘News 24’ pranohet zyrtarisht se ka patur tentativa nga persona të ndryshëm për të dëmtuar provat kundër grupit kriminal “Bajri”, i cili u godit pak muaj ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 18:58
Në një dokument të Prokurorisë për Krime të Rënda të siguruar nga ‘News 24’ pranohet zyrtarisht se ka patur tentativa nga persona të ndryshëm për të dëmtuar provat kundër grupit kriminal “Bajri”, i cili u godit pak muaj ...

Prokuroria speciale për çështjet financiare kërkon proces gjyqësor për çiftin Fillon
Prokuroria speciale për çështjet financiare kërkon një proces gjyqësor përpara gjykatës penale për François Fillon dhe bashkëshorten e tij Penelope në çështjen e hetimeve të dyshuara fiktive të kësaj të fundit dhe ...
Medial | 11-Jan-2019 19:12
Prokuroria speciale për çështjet financiare kërkon një proces gjyqësor përpara gjykatës penale për François Fillon dhe bashkëshorten e tij Penelope në çështjen e hetimeve të dyshuara fiktive të kësaj të fundit dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved