ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/01/2019 16:57

“Presidenti dhe Shteti shqiptar duhet të kërkojnë urgjentisht Arrestimin e agjentit serb Baton Haxhiu”

“Presidenti dhe Shteti shqiptar duhet të kërkojnë urgjentisht Arrestimin e agjentit serb Baton Haxhiu”
Nga Adriatik Riza Dosti – Polemikat e ashpra qe jane ndezur pas mosdekretimit nga ana e Presidentit te Republikes se Shqiperise z. Meta…te kandidatures se Kryministrit Rama per emerimin e shqiptarit te Kosoves Genti ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 15:52
Nga Adriatik Riza Dosti – Polemikat e ashpra qe jane ndezur pas mosdekretimit nga ana e Presidentit te Republikes se Shqiperise z. Meta…te kandidatures se Kryministrit Rama per emerimin e shqiptarit te Kosoves Genti ...

Presidenti dhe Shteti shqiptar duhet të kërkojnë urgjentisht Arrestimin e agjentit serb Baton Haxhiu…
Adriatik Riza Dosti Polemikat e ashpra qe jane ndezur pas mosdekretimit nga ana e Presidentit te Republikes se Shqiperise z. Meta…te kandidatures se Kryministrit Rama per emerimin e shqiptarit te Kosoves Genti Caka ne ...
Telegraf | 11-Jan-2019 12:11
Adriatik Riza Dosti Polemikat e ashpra qe jane ndezur pas mosdekretimit nga ana e Presidentit te Republikes se Shqiperise z. Meta…te kandidatures se Kryministrit Rama per emerimin e shqiptarit te Kosoves Genti Caka ne ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved