ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:09

Përplaset fizikisht me efektivin e policisë, studenti me lot në sy kërkon drejtësi: Fati mbetet jetim në Shqipëri

Përplaset fizikisht me efektivin e policisë, studenti me lot në sy kërkon drejtësi: Fati mbetet jetim në Shqipëri
Një student protestues nga Fakulteti Ekonomik i Tiranës, i cili është përplasur fizikisht në orët e mëngjesit me një efektiv policie, i revoltuar e me lot në sy i është drejtuar zyrës së rektorit të këtij universiteti. ...
Telegraf | 11-Jan-2019 13:18
Një student protestues nga Fakulteti Ekonomik i Tiranës, i cili është përplasur fizikisht në orët e mëngjesit me një efektiv policie, i revoltuar e me lot në sy i është drejtuar zyrës së rektorit të këtij universiteti. ...

Ekonomiku në “shtetrrethim”, polici grushton studentin: Pederast! (VIDEO)
Fakulteti i Ekonomisë në Tiranë është vendosur në “shtetrrethim” këtë të premte, me mbi 10 automjete (patrulla) të Policisë së Shtetit që janë stacionuar jashtë dyerve të godinës dhe dhjetëra efektivë që kanë hyrë ...
Gazeta Shqip | 11-Jan-2019 10:52
Fakulteti i Ekonomisë në Tiranë është vendosur në “shtetrrethim” këtë të premte, me mbi 10 automjete (patrulla) të Policisë së Shtetit që janë stacionuar jashtë dyerve të godinës dhe dhjetëra efektivë që kanë hyrë ...

Provat e dhunës së policisë mbi studentët e ekonomikut (foto/video)
Policia e shtetit ka ushtruar dhunë tek Fakulteti Ekonomik, aty ku janë mbledhur një grup studentësh që duan të ngujohen në godinë në shenjë revolte. Ashtu sikurse duket dhe në foton sipër, “një polic ka qëlluar një ...
Lapsi | 11-Jan-2019 10:45
Policia e shtetit ka ushtruar dhunë tek Fakulteti Ekonomik, aty ku janë mbledhur një grup studentësh që duan të ngujohen në godinë në shenjë revolte. Ashtu sikurse duket dhe në foton sipër, “një polic ka qëlluar një ...

“Mua më kapën nga fyti”. Plas tek Ekonomiku, policia ushtron dhunë…
Studentët e Ekonomikut për gazetaren e Ora News, Nertila Dosti, denoncuan dhunën e ushtruar ndaj tyre nga policia e shtetit. Ata thanë se do të bëjnë padi në prokurori. “Studentët u dhunuan dhe kjo punë do të përfundojë ...
Standard | 11-Jan-2019 10:45
Studentët e Ekonomikut për gazetaren e Ora News, Nertila Dosti, denoncuan dhunën e ushtruar ndaj tyre nga policia e shtetit. Ata thanë se do të bëjnë padi në prokurori. “Studentët u dhunuan dhe kjo punë do të përfundojë ...

Video/ E tmerrshme. Që Balili dhe Avdjoli të vazhdojnë të lirë, studentët duhet të dhunohen!
Statusi, Nisma#Thurje: Ky nuk është Balili, as Avdjoli i tenderit të Unazës. Jo! Ata janë të lirë e plot shëndet. Ky është thjesht një student që i ka ardhur në majë të hundës me korrupsionin dhe makutërinë. Që Balili ...
Standard | 11-Jan-2019 10:45
Statusi, Nisma#Thurje: Ky nuk është Balili, as Avdjoli i tenderit të Unazës. Jo! Ata janë të lirë e plot shëndet. Ky është thjesht një student që i ka ardhur në majë të hundës me korrupsionin dhe makutërinë. Që Balili ...

Tensione te Ekonomiku mes studentëve dhe policisë: Na kanë goditur (Video)
Studentët e Fakultetit të Ekonomikut janë ngujuar brenda ambienteve të Universitetit dhe kërkojnë plotësimin e kërkesave të tyre. Raportohet se policia ka ndërhyrë për t’i nxjerrë jashtë me forcë, por ka hasur në ...
Gazeta Shqip | 11-Jan-2019 09:54
Studentët e Fakultetit të Ekonomikut janë ngujuar brenda ambienteve të Universitetit dhe kërkojnë plotësimin e kërkesave të tyre. Raportohet se policia ka ndërhyrë për t’i nxjerrë jashtë me forcë, por ka hasur në ...

Policia e Shtetit shkel autonominë e Universitetit, studentët e Ekonomikut: Na dhunuan
Sot në protestën e studentëve është përfshirë dhe policia e shtetit. Mes tyre dhe studentëve të Ekonomikut u shënuan përplasje brenda dhe jashtë Fakultetit, teksa një grup studentësh tentuan të hyjnë brenda për të ...
Telegraf | 11-Jan-2019 09:50
Sot në protestën e studentëve është përfshirë dhe policia e shtetit. Mes tyre dhe studentëve të Ekonomikut u shënuan përplasje brenda dhe jashtë Fakultetit, teksa një grup studentësh tentuan të hyjnë brenda për të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved