ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:28

Përdoruesit e “Snapchat” do të ndihen më të sigurt pasi ta dëgjojnë këtë

Përdoruesit e “Snapchat” do të ndihen më të sigurt pasi ta dëgjojnë këtë
Aplikacioni popullor i shkëmbimit të mesazheve dhe fotografive ka prezantuar enkriptimin end-to-end në shërbimet e tyre. Snapchat e bëri këtë në përpjekje për të ndaluar interferimin e hakerave në fotografitë dhe videot ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 10:04
Aplikacioni popullor i shkëmbimit të mesazheve dhe fotografive ka prezantuar enkriptimin end-to-end në shërbimet e tyre. Snapchat e bëri këtë në përpjekje për të ndaluar interferimin e hakerave në fotografitë dhe videot ...

Përdoruesit e “Snapchat” do të ndihen më të sigurt pasi ta dëgjojnë këtë
Në vitin 2016, Amnesty International renditi Snapchat-in si njërën nga kompanitë që ndërmarrin më së paku veprime në privatësinë e mesazheve, transmeton . “The Telegraph” raportoi që më parë, jo vetëm se fotografitë dhe ...
Lajminet | 10-Jan-2019 18:04
Në vitin 2016, Amnesty International renditi Snapchat-in si njërën nga kompanitë që ndërmarrin më së paku veprime në privatësinë e mesazheve, transmeton . “The Telegraph” raportoi që më parë, jo vetëm se fotografitë dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved