ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 08:53

A do rikthehesh te Reali, Mourinho surprizon me përgjigjen e tij!

A do rikthehesh te Reali, Mourinho surprizon me përgjigjen e tij!
Benfica nuk është klubi i vetëm që ka shfaqur interes për Jose Mourinhon. Gjatë një interviste ekskluzive për “CMTV”, trajneri nuk është shprehur i gatshëm për rikthimin në Portugali. Por përgjigja e tij ndryshon kur ...
Mapo | 10-Jan-2019 21:46
Benfica nuk është klubi i vetëm që ka shfaqur interes për Jose Mourinhon. Gjatë një interviste ekskluzive për “CMTV”, trajneri nuk është shprehur i gatshëm për rikthimin në Portugali. Por përgjigja e tij ndryshon kur ...

Për Mourinhon është vetëm Reali: Nuk shkoj në Portugali
Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. “Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin e shkuar. ...
Gazeta Shqip | 11-Jan-2019 10:52
Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. “Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin e shkuar. ...

Jose Mourinho flet për transferimin e mundshëm te Real Madrid
Jose Mourinho në ditët e fundit është përfolur për të marrë drejtimin e Real Madrid, edhe pse Benfica e kërkon me ngulm. “Special One” ka komentuar interesin e Los Blancos: “Këto janë thashetheme dhe unë nuk dua t’i ...
Telegraf | 10-Jan-2019 18:15
Jose Mourinho në ditët e fundit është përfolur për të marrë drejtimin e Real Madrid, edhe pse Benfica e kërkon me ngulm. “Special One” ka komentuar interesin e Los Blancos: “Këto janë thashetheme dhe unë nuk dua t’i ...

Për Mourinhon është vetëm Reali: Nuk shkoj në Portugali
Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re.“Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin e ...
Shenja | 11-Jan-2019 11:56
Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re.“Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin e ...

Mourinho dëshiron vetëm Realin, refuzon ofertën e Benfikës
Josè Mourinho është gati të fillojë një aventurë të re . Trajneri portugez ka zgjidhur përfundimisht kontratën me Manchester United, duke marrë një shumë prej 15 milionë sterlinash. Një hap i rëndësishëm për Mourinhon, ...
GazetaTema | 10-Jan-2019 17:26
Josè Mourinho është gati të fillojë një aventurë të re . Trajneri portugez ka zgjidhur përfundimisht kontratën me Manchester United, duke marrë një shumë prej 15 milionë sterlinash. Një hap i rëndësishëm për Mourinhon, ...

Mourinho: Kthimi në Inter ose Real Madrid do të ishte një nder i madh
Jose Mourinho e kishte udhëhequr Interin drejt triumfit të trefishtë në vitin 2010, ku pastaj kaloi te Real Madridi, ndërsa ka thënë se do të ishte nder po ta drejtonte përsëri njërën nga këto dy ekipe. Trofetë e fundit ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 20:24
Jose Mourinho e kishte udhëhequr Interin drejt triumfit të trefishtë në vitin 2010, ku pastaj kaloi te Real Madridi, ndërsa ka thënë se do të ishte nder po ta drejtonte përsëri njërën nga këto dy ekipe. Trofetë e fundit ...

Për Mourinhon është vetëm Reali: Nuk shkoj në Portugali
Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. “Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin e shkuar. ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 11:49
Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. “Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin e shkuar. ...

Për Mourinhon është vetëm Reali: Nuk shkoj në Portugali
Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. “Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin e shkuar, ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 11:41
Josè Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. “Special One” është liruar përfundimisht nga çdo detyrim kontraktual me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin e shkuar, ...

Mourinho i shkel syrin Interit dhe Realit
Jose Mourinho, që e udhëhoqi Interin drejt tripletës më 2010, ka deklaruar se rikthimi i tij në San Siro do të ishte një nder i madh për të. E njëjtë ndihet edhe sikur të kthehej te Real Madridi. Inter ishte bërë dhe ...
Java News | 11-Jan-2019 10:52
Jose Mourinho, që e udhëhoqi Interin drejt tripletës më 2010, ka deklaruar se rikthimi i tij në San Siro do të ishte një nder i madh për të. E njëjtë ndihet edhe sikur të kthehej te Real Madridi. Inter ishte bërë dhe ...

Mourinho refuzon përsëri Benfican
Jose Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. Special One është liruar përfundimisht nga kontrata me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin e shkuar. Portugezi ka ...
Alsat-M | 11-Jan-2019 10:30
Jose Mourinho është gati të nisë një aventurë të re. Special One është liruar përfundimisht nga kontrata me Manchester United, klubin anglez që vendosi ta shkarkonte nga detyrë 18 dhjetorin e shkuar. Portugezi ka ...

Junajtid likuidon Murinjon, dy klube për të ardhmen e trajnerit
Zhoze Murinjo ka mbyllur gjithçka me Mançester Junajtid dhe tashmë është një trajner… i lirë. Portugezi u shkarkua nga stoli i “Djajve të Kuq” në muajin dhjetor, ndërsa “Daily Mail” raporton se klubi anglez ka shlyer ...
Shprehja | 11-Jan-2019 08:48
Zhoze Murinjo ka mbyllur gjithçka me Mançester Junajtid dhe tashmë është një trajner… i lirë. Portugezi u shkarkua nga stoli i “Djajve të Kuq” në muajin dhjetor, ndërsa “Daily Mail” raporton se klubi anglez ka shlyer ...

Murinjo: Te Benfika nuk kthehem, tek Interi apo Reali…
Zhoze Murinjo nuk është i interesuar në lidhje me një kthim në Portugali për të drejtuar Benfikën, ndërsa vijon i qetë pushimet. The Special One u pushua nga puna te Man Utd para Krishtlindjeve dhe presidenti i Benfikës ...
Shprehja | 11-Jan-2019 03:24
Zhoze Murinjo nuk është i interesuar në lidhje me një kthim në Portugali për të drejtuar Benfikën, ndërsa vijon i qetë pushimet. The Special One u pushua nga puna te Man Utd para Krishtlindjeve dhe presidenti i Benfikës ...

Mourinho flirton me Interin, thotë se do të ishte i nderuar të kthehet atje
Portguezi thuhet të ketë refuzuar ofertën e Benficas, duke mos pranuar që të kthehet në vendlindje. Së fundmi, ai është pyetur edhe për një rikthim të mundshëm tek skuadra italiane, Inter. “Benfica nuk është një opsion ...
Lajminet | 10-Jan-2019 22:54
Portguezi thuhet të ketë refuzuar ofertën e Benficas, duke mos pranuar që të kthehet në vendlindje. Së fundmi, ai është pyetur edhe për një rikthim të mundshëm tek skuadra italiane, Inter. “Benfica nuk është një opsion ...

Jose Mourinho flet për ofertën e Benficas: Nuk mendoj të punoj në Portugali
Është folur para disa ditësh për një mundësi që Jose Mourinho ta marr drejtimin e Benficas, por që trajneri menjëherë e ka refuzuar këtë mundësi. Ai është aktualisht i pa punë pasi është shkarkuar si menaxher i ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 17:43
Është folur para disa ditësh për një mundësi që Jose Mourinho ta marr drejtimin e Benficas, por që trajneri menjëherë e ka refuzuar këtë mundësi. Ai është aktualisht i pa punë pasi është shkarkuar si menaxher i ...

Mourinho: Kthimi në Inter ose Real Madrid do të ishte një nder i madh
Jose Mourinho e kishte udhëhequr Interin drejt triumfit të trefishtë në vitin 2010, ku pastaj kaloi te Real Madridi, ndërsa ka thënë se do të ishte nder po ta drejtonte përsëri njërën nga këto dy ekipe. Trofetë e fundit ...
E Dua Sportin | 10-Jan-2019 20:42
Jose Mourinho e kishte udhëhequr Interin drejt triumfit të trefishtë në vitin 2010, ku pastaj kaloi te Real Madridi, ndërsa ka thënë se do të ishte nder po ta drejtonte përsëri njërën nga këto dy ekipe. Trofetë e fundit ...

Man. Utd. Liron Mourinhon, e dëmshpërblen me 15 mln paund
Jose Mourinho është i lirë të kërkojë një skuadër, për të vijuar karrierën e tij si trajner. Manchester United i pagoi 55-vjeçarit një dëmshpërblim prej 15 milionë paund, për shkarkimin e tij përpara përfundimit të ...
Top Channel | 10-Jan-2019 14:23
Jose Mourinho është i lirë të kërkojë një skuadër, për të vijuar karrierën e tij si trajner. Manchester United i pagoi 55-vjeçarit një dëmshpërblim prej 15 milionë paund, për shkarkimin e tij përpara përfundimit të ...

Mourinho mori dëmshpërblim prej 16.5 milionë euro nga Unitedi
Jose Mourinho, është i lirë dhe mund të marr drejtimin e ndonjë skuadre apo Kombëareje, pa pasur asnjë pengesë. “Daily Mail”, shkruan se Manchester Unitedi, i ka paguar portugezit 16.5 milionë funte dëmshpërblim, ashtu ...
Shenja | 10-Jan-2019 19:52
Jose Mourinho, është i lirë dhe mund të marr drejtimin e ndonjë skuadre apo Kombëareje, pa pasur asnjë pengesë. “Daily Mail”, shkruan se Manchester Unitedi, i ka paguar portugezit 16.5 milionë funte dëmshpërblim, ashtu ...

Ylli i Realit kërcënon Perezin: Ose unë, ose Mourinho!
Mediet një Spanjë ditët e fundit kanë raportuar se Jose Mourinho është favoriti numër një për të marrë drejtimin e Real Madridit. ‘Los Blancos’, po kalojnë një periudhë të vështirë në La Liga edhe pas emërimit të ...
Alsat-M | 10-Jan-2019 17:58
Mediet një Spanjë ditët e fundit kanë raportuar se Jose Mourinho është favoriti numër një për të marrë drejtimin e Real Madridit. ‘Los Blancos’, po kalojnë një periudhë të vështirë në La Liga edhe pas emërimit të ...

Mourinho dëshiron vetëm këtë skuadër, refuzon ofertën e Benfikës
Portugezi Josè Mourinho është gati të fillojë një aventurë të re .Ish trajneri i United ka zgjidhur përfundimisht kontratën me “diajt e kuq”, duke marrë një shumë prej 15 milionë sterlinash. Një hap i rëndësishëm për ...
Medial | 10-Jan-2019 17:58
Portugezi Josè Mourinho është gati të fillojë një aventurë të re .Ish trajneri i United ka zgjidhur përfundimisht kontratën me “diajt e kuq”, duke marrë një shumë prej 15 milionë sterlinash. Një hap i rëndësishëm për ...

Mourinho thyen heshtjen, flet për transferimin e mundshëm te Real Madrid
Jose Mourinho në ditët e fundit është përfolur për të marrë drejtimin e Real Madrid, edhe pse Benfica e kërkon me ngulm. “Special One” ka komentuar interesin e Los Blancos: “Këto janë thashetheme dhe unë nuk dua t’i ...
Koha Jone | 10-Jan-2019 17:51
Jose Mourinho në ditët e fundit është përfolur për të marrë drejtimin e Real Madrid, edhe pse Benfica e kërkon me ngulm. “Special One” ka komentuar interesin e Los Blancos: “Këto janë thashetheme dhe unë nuk dua t’i ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved