ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/01/2019 15:43

Organizatorët e protestave në Serbi ia kërkojnë Vuçiqit “planin për Kosovën”

Organizatorët e protestave në Serbi ia kërkojnë Vuçiqit “planin për Kosovën”
Beograd, 11 janar 2019 – Organizatorët e protestave antiqeveritare në Serbi kanë kërkuar nga Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, që të paraqesë planin e tij për Kosovën para qytetarëve të Serbisë, duke theksuar se ky ...
Illyriapress | 11-Jan-2019 18:32
Beograd, 11 janar 2019 – Organizatorët e protestave antiqeveritare në Serbi kanë kërkuar nga Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, që të paraqesë planin e tij për Kosovën para qytetarëve të Serbisë, duke theksuar se ky ...

Vuçiqit i kërkohet të paraqesë “planin e tij për Kosovën”
Organizatorët e protestave joqeveritare në Serbi kërkuan nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, që të paraqesë planin e tij për Kosovën para qytetarëve të Serbisë, duke thënë se ata janë adresa ku duhet drejtuar dhe “jo ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 17:54
Organizatorët e protestave joqeveritare në Serbi kërkuan nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, që të paraqesë planin e tij për Kosovën para qytetarëve të Serbisë, duke thënë se ata janë adresa ku duhet drejtuar dhe “jo ...

Vucic ka filluar ta pranojë realitetin se Kosova është e pavarur, këtë ia thonë edhe protestuesit
Organizatorët e protestave joqeveritare në Serbi kërkuan nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, që të paraqesë planin e tij për Kosovën para qytetarëve të Serbisë, duke thënë se ata janë adresa ku duhet drejtuar dhe “jo ...
Arbresh | 11-Jan-2019 17:34
Organizatorët e protestave joqeveritare në Serbi kërkuan nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, që të paraqesë planin e tij për Kosovën para qytetarëve të Serbisë, duke thënë se ata janë adresa ku duhet drejtuar dhe “jo ...

Protestat anti-Vuçiç në Beograd: kërkohet plani për Kosovën
Organizatorët e protestës anti-Vucëiç në Beograd me slloganin “Një ne pesë milionë” kanë kërkuar prej tij të paraqesë planin për Kosovën. Në një deklaratë, ata akuzuan Vuçiçin për përdorimin e politikës së “Serbisë të ...
Tesheshi | 11-Jan-2019 17:21
Organizatorët e protestës anti-Vucëiç në Beograd me slloganin “Një ne pesë milionë” kanë kërkuar prej tij të paraqesë planin për Kosovën. Në një deklaratë, ata akuzuan Vuçiçin për përdorimin e politikës së “Serbisë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved