ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/01/2019 15:52

Olti Curri: Helikopteri i Forcave Ajrore ka transportuar një 25-vjeçare nga Peshkopia për në Tiranë pas komplikacioneve në shëndet. Një pjesë e madhe e ...

Olti Curri: Helikopteri i Forcave Ajrore ka transportuar një 25-vjeçare nga Peshkopia për në Tiranë pas komplikacioneve në shëndet. Një pjesë e madhe e ...
Helikopteri i Forcave Ajrore ka transportuar një 25-vjeçare nga Peshkopia për në Tiranë pas komplikacioneve në shëndet. Një pjesë e madhe e Shqipërisë vazhdon të jetë e blllokuar nga dëbora. Admin: Xheni
Olti Curri | 11-Jan-2019 19:30
Helikopteri i Forcave Ajrore ka transportuar një 25-vjeçare nga Peshkopia për në Tiranë pas komplikacioneve në shëndet. Një pjesë e madhe e Shqipërisë vazhdon të jetë e blllokuar nga dëbora. Admin: Xheni

Olti Curri: Studentët e Juridikut përplasen me policinë!
Mendoni se është e drejtë ndërhyrja e forcave të rendit? Admin: Xheni
Olti Curri | 11-Jan-2019 18:30
Mendoni se është e drejtë ndërhyrja e forcave të rendit? Admin: Xheni

Olti Curri: Studentët sot tek Shkencat e Natyrës, ndjekin shembullin e atyre të juridikut!
Cili është komenti juaj për formën e re të protestës që kanë zgjedhur studentët? Admin: Xheni
Olti Curri | 11-Jan-2019 17:40
Cili është komenti juaj për formën e re të protestës që kanë zgjedhur studentët? Admin: Xheni

Olti Curri: Olti pershendetje! Prej 3 ditesh ne zonen e kombinatit ka humbur qeni Samoyed i cili nuk largohej kurre nga shtepia! Qeni eshte i bardhe Siberjan ne ...
Olti pershendetje! Prej 3 ditesh ne zonen e kombinatit ka humbur qeni Samoyed i cili nuk largohej kurre nga shtepia! Qeni eshte i bardhe Siberjan ne moshe 2 vjec! Eshte teper i lidhur me pjestaret e familjes cka e ben ...
Olti Curri | 11-Jan-2019 15:40
Olti pershendetje! Prej 3 ditesh ne zonen e kombinatit ka humbur qeni Samoyed i cili nuk largohej kurre nga shtepia! Qeni eshte i bardhe Siberjan ne moshe 2 vjec! Eshte teper i lidhur me pjestaret e familjes cka e ben ...

Olti Curri: Në debatin e ditëve të fundit mes presidentit dhe kryeminstrit për Gent Cakajn, emrin e propozuar nga Rama në postin e ministrit të jashtëm, anën e ...
Në debatin e ditëve të fundit mes presidentit dhe kryeminstrit për Gent Cakajn, emrin e propozuar nga Rama në postin e ministrit të jashtëm, anën e kujt mbani? Admin: Xheni
Olti Curri | 11-Jan-2019 13:51
Në debatin e ditëve të fundit mes presidentit dhe kryeminstrit për Gent Cakajn, emrin e propozuar nga Rama në postin e ministrit të jashtëm, anën e kujt mbani? Admin: Xheni

Olti Curri: Asnje nuk flet per rrogen
Ne rolin e shefit ne komedine televizive Familja Kuqezi nga Tring @erinkujofsa @linza79
Olti Curri | 11-Jan-2019 13:16
Ne rolin e shefit ne komedine televizive Familja Kuqezi nga Tring @erinkujofsa @linza79

Olti Curri: Konçensioni i Rruges se kombit nje deshtim.
Ku shkojne taksat qe paguajne makinat ? Vjedhje e hapur...
Olti Curri | 11-Jan-2019 09:45
Ku shkojne taksat qe paguajne makinat ? Vjedhje e hapur...

Olti Curri: Nga çfarë ka ose krijon varësi një i lindur në shenjën e Luanit...
Luanët bëhen të varur nga teknologjia Tag luanët Admin: Xheni
Olti Curri | 11-Jan-2019 08:00
Luanët bëhen të varur nga teknologjia Tag luanët Admin: Xheni

Olti Curri: Si në çdo shtëpi dhe familje edhe në ato shqiptare ka konflikte ose problematika të ndryshme. Në disa prej tyre ka raste kur debatet degradojnë në ...
Si në çdo shtëpi dhe familje edhe në ato shqiptare ka konflikte ose problematika të ndryshme. Në disa prej tyre ka raste kur debatet degradojnë në dhunë psikologjike ose fizike. Më së shumti pasojat i vuajnë zonjat e ...
Olti Curri | 10-Jan-2019 17:40
Si në çdo shtëpi dhe familje edhe në ato shqiptare ka konflikte ose problematika të ndryshme. Në disa prej tyre ka raste kur debatet degradojnë në dhunë psikologjike ose fizike. Më së shumti pasojat i vuajnë zonjat e ...

Olti Curri: Gripi, sinoziti, alergjia, ftohti.
Mos mbani hundet e bllokuara sikur traktori t'ju kishte zene deren e shtepise. Kerkoni ne farmaci SNUP Spray
Olti Curri | 10-Jan-2019 17:35
Mos mbani hundet e bllokuara sikur traktori t'ju kishte zene deren e shtepise. Kerkoni ne farmaci SNUP Spray

Olti Curri: Nga çfarë ka ose krijon varësi një i lindur në shenjën e Gaforres...
Gaforret janë njerëz delikatë që sëmuren shpesh. Ata janë të varur nga barnat. Tag gaforret! Admin: Xheni
Olti Curri | 10-Jan-2019 08:00
Gaforret janë njerëz delikatë që sëmuren shpesh. Ata janë të varur nga barnat. Tag gaforret! Admin: Xheni

Olti Curri: Psh Olti.
Desha te di listen e dokumentave qe nevojiten per te vazhduar shkollen e larte ne Itali? Kush e ka dhe te ma jape do me bente nje nder te madh
Olti Curri | 09-Jan-2019 18:57
Desha te di listen e dokumentave qe nevojiten per te vazhduar shkollen e larte ne Itali? Kush e ka dhe te ma jape do me bente nje nder te madh

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved