ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:25

Nokia 9 PureView mund të lansohet në fund të këtij muaji

Nokia 9 PureView mund të lansohet në fund të këtij muaji
Nokia 9 PureView është përfolur për një kohë të gjatë, por më në fund duket të jetë afër, me thashethemet e fundit që raportojnë se mund të lansohet para fundit të janarit. Kjo është sipas burimeve në “kanalin e ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 16:47
Nokia 9 PureView është përfolur për një kohë të gjatë, por më në fund duket të jetë afër, me thashethemet e fundit që raportojnë se mund të lansohet para fundit të janarit. Kjo është sipas burimeve në “kanalin e ...

Xiaomi sjell Redmi Note 7 me kamerë prej 48 megapiksel për vetëm 130 euro
Disa ditë më parë, gjiganti elektronik kinez Xiaomi njoftoi se do të lëshojë telefonin e saj të ri Redmi Note 7. Nuk zgjati shumë dhe tani u prezantua telefoni i parë në këtë konstelacion të ri, transmeton . Telefoni i ...
Lajminet | 11-Jan-2019 13:47
Disa ditë më parë, gjiganti elektronik kinez Xiaomi njoftoi se do të lëshojë telefonin e saj të ri Redmi Note 7. Nuk zgjati shumë dhe tani u prezantua telefoni i parë në këtë konstelacion të ri, transmeton . Telefoni i ...

Prezantohet Redmi Note 7 me kamer 48 MP
Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon 660, derisa ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 07:49
Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon 660, derisa ...

Prezantohet telefoni me kamër 48 megapiksel
Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon 660, derisa ...
Lajmi i Fundit | 11-Jan-2019 13:41
Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon 660, derisa ...

Nokia 6.2, pajisja e parë e kompanisë më 2019
Me fillimin e vitit të ri kanë nisur edhe përgatitjet e prodhuesve të telefonave për valën e re të pajisjeve. Këtu përjashtim s’bën as HMD Global. Kompania duket se ka gati pasuesin e Nokia 6.1, që do të quhet Nokia ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 12:58
Me fillimin e vitit të ri kanë nisur edhe përgatitjet e prodhuesve të telefonave për valën e re të pajisjeve. Këtu përjashtim s’bën as HMD Global. Kompania duket se ka gati pasuesin e Nokia 6.1, që do të quhet Nokia ...

Prezantohet Redmi Note 7 me kamerë 48 MP (Foto)
Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon 660, derisa ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 10:04
Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon 660, derisa ...

Xiaomi lajmëron telefonin e ri me kamerën 48 MP, për vetëm 150 dollarë
Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën markën hyrëse ...
Zhurnal | 10-Jan-2019 14:31
Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën markën hyrëse ...

Xiaomi lajmëron telefonin e ri me kamerën 48 MP, për vetëm 150 dollarë
Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën markën hyrëse ...
Flaka | 10-Jan-2019 12:12
Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën markën hyrëse ...

Xiaomi lajmëron telefonin e ri me kamerën 48 MP, për vetëm 150 dollarë
Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën markën hyrëse ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 11:20
Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën markën hyrëse ...

Redmi Note 7 është telefoni i parë i Xiaomi si markë më vete
Xiaomi pak ditë më parë tha se Redmi do të operonte si një markë më vete dhe tashmë kemi telefonin e parë me këtë markë. Njihuni me Redmi Note 7 . Tipari dallues i telefonit është padyshim konfigurimi i kamerave të ...
Medial | 10-Jan-2019 11:15
Xiaomi pak ditë më parë tha se Redmi do të operonte si një markë më vete dhe tashmë kemi telefonin e parë me këtë markë. Njihuni me Redmi Note 7 . Tipari dallues i telefonit është padyshim konfigurimi i kamerave të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved