ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 07:39

Ngujohen studentët e Ekonomikut e Juridikut: Të shtyhet sezoni

Ngujohen studentët e Ekonomikut e Juridikut: Të shtyhet sezoni
TIRANË Studentët e Ekonomikut dhe të Juridikut janë ngujuar në fakultetet përkatëse që prej mëngjesit të sotëm, ndërsa shprehen se do të qëndrojnë deri në mëngjes të ngujuar. Ata kanë bllokuar hollin dhe derën e ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 13:16
TIRANË Studentët e Ekonomikut dhe të Juridikut janë ngujuar në fakultetet përkatëse që prej mëngjesit të sotëm, ndërsa shprehen se do të qëndrojnë deri në mëngjes të ngujuar. Ata kanë bllokuar hollin dhe derën e ...

Lirimi i hapësirave të Fakultetit të Ekonomisë, përplasje mes policisë dhe studentëve
Në Fakultetin e Ekonomisë, mëngjesin e të premtes një grup studentësh të cilët e kaluan natën në fakultet, janë përplasur me forcat e policisë ku kanë mbetur edhe të dhunuar.
Top Channel | 11-Jan-2019 12:19
Në Fakultetin e Ekonomisë, mëngjesin e të premtes një grup studentësh të cilët e kaluan natën në fakultet, janë përplasur me forcat e policisë ku kanë mbetur edhe të dhunuar.

Lirimi i hapësirave të Juridikut, Strazimiri: Qeveria ka përdhosur tempullin e dijes
Policia private ka ndërhyrë gjatë natës për të liruar hapësirat e bllokuara me karrige nga ana e studentëve të Fakultetit të Drejtësisë. Por ky veprim është kundërshtuar nga studentët të cilët ndodheshin brenda ...
Mapo | 11-Jan-2019 11:32
Policia private ka ndërhyrë gjatë natës për të liruar hapësirat e bllokuara me karrige nga ana e studentëve të Fakultetit të Drejtësisë. Por ky veprim është kundërshtuar nga studentët të cilët ndodheshin brenda ...

Lirimi i hapësirave të Juridikut, Strazimiri: Qeveria ka përdhosur tempullin e dijes
Policia private ka ndërhyrë gjatë natës për të liruar hapësirat e bllokuara me karrige nga ana e studentëve të Fakultetit të Drejtësisë. Por ky veprim është kundërshtuar nga studentët të cilët ndodheshin brenda ...
Top Channel | 11-Jan-2019 10:52
Policia private ka ndërhyrë gjatë natës për të liruar hapësirat e bllokuara me karrige nga ana e studentëve të Fakultetit të Drejtësisë. Por ky veprim është kundërshtuar nga studentët të cilët ndodheshin brenda ...

VIDEO/ Mëngjesi nis më përleshje mes studentëve dhe policisë tek Juridiku, për të mbrojtur “barrikadën”
Studentët e Juridikut të ngujuar prej mëngjesit të djeshëm në Fakultet e kanë nisur aksionin sot herët në mëngjes për zhvendosjen e karrigeve dhe bankave në hyrjen e Fakultetit. Kjo ka sjellë tensione dhe përplasje mes ...
Telegraf | 11-Jan-2019 11:55
Studentët e Juridikut të ngujuar prej mëngjesit të djeshëm në Fakultet e kanë nisur aksionin sot herët në mëngjes për zhvendosjen e karrigeve dhe bankave në hyrjen e Fakultetit. Kjo ka sjellë tensione dhe përplasje mes ...

Kush po e urdhëron policinë të rrahë studentët?
Universitetet e Tiranës, janë të rrethuara nga forcat e Policisë së Shtetit, direkt pasi protesta në fakultete filloi të zgjerohej. Dje ajo ka filluar brenda godinës së Fakultetit Juridik, dhe sot kanë qenë studentët e ...
Telegraf | 11-Jan-2019 11:13
Universitetet e Tiranës, janë të rrethuara nga forcat e Policisë së Shtetit, direkt pasi protesta në fakultete filloi të zgjerohej. Dje ajo ka filluar brenda godinës së Fakultetit Juridik, dhe sot kanë qenë studentët e ...

Policia private tek Juridiku, përplasje me studentët gjatë natës – VIDEO
Teksa një ditë më parë studentë të Fakultetit të Drejtësisë u izoluan brenda ambienteve të këtij institucionit arsimor duke bllokuar dyert dhe korridoret me banka, policia private ka ndërhyrë gjatë natës për të liruar ...
Top Channel | 11-Jan-2019 09:02
Teksa një ditë më parë studentë të Fakultetit të Drejtësisë u izoluan brenda ambienteve të këtij institucionit arsimor duke bllokuar dyert dhe korridoret me banka, policia private ka ndërhyrë gjatë natës për të liruar ...

VIDEO: Tensione te Juridiku gjatë natës, studentët përplasen me policinë private
Është tensionuar situata tek Fakulteti i Drejtësisë gjatë orëve të vona të natës. Policia private që ruan ambientet e Fakultetit ka ndërhyrë duke hequr bankat e vendosura nga grupi i studentëve gjatë ditës për të ...
GazetaTema | 11-Jan-2019 09:25
Është tensionuar situata tek Fakulteti i Drejtësisë gjatë orëve të vona të natës. Policia private që ruan ambientet e Fakultetit ka ndërhyrë duke hequr bankat e vendosura nga grupi i studentëve gjatë ditës për të ...

Ngujohen një grup studentësh tek Ekonomiku
Një grup Studentësh të Fakultetit të Ekonomisë ne universitetin e Tiranës, vijojnë të qëndrojnë brenda mjediseve të ndërtesës që nga mbrëmja e djeshme. Sot në mëngjes grupi i studentëve është vendosur në hollin e katit ...
ABCNews | 11-Jan-2019 15:26
Një grup Studentësh të Fakultetit të Ekonomisë ne universitetin e Tiranës, vijojnë të qëndrojnë brenda mjediseve të ndërtesës që nga mbrëmja e djeshme. Sot në mëngjes grupi i studentëve është vendosur në hollin e katit ...

VIDEO/ Dhunë flagrante, Policia e Shtetit përplaset me studentët
Polfcia e shteteit është përplasur gajte mengjesit të sotshëm me studentët e Ekonomikut U shënuan përplasje brenda dhe jashtë Fakultetit, teksa një grup studentësh tentuan të hyjnë brenda për të bllokuar hyrjen dhe ...
Telegraf | 11-Jan-2019 10:18
Polfcia e shteteit është përplasur gajte mengjesit të sotshëm me studentët e Ekonomikut U shënuan përplasje brenda dhe jashtë Fakultetit, teksa një grup studentësh tentuan të hyjnë brenda për të bllokuar hyrjen dhe ...

Përplasje tek Ekonomiku, policia private dhe ajo e rendit konfrontohen me studentët
Studentët janë përplasur sërish me rojet e policisë private edhe mëngjesin e kësaj të enjteje. Në Fakultetin e Ekonomikut, studentët teksa kanë kërkuar që të vijohet me bojkotin e procesit mësimor nuk janë lejuar nga ...
VizionPlus | 11-Jan-2019 09:59
Studentët janë përplasur sërish me rojet e policisë private edhe mëngjesin e kësaj të enjteje. Në Fakultetin e Ekonomikut, studentët teksa kanë kërkuar që të vijohet me bojkotin e procesit mësimor nuk janë lejuar nga ...

Situatë e tensionuar në disa Fakultete
Studentët janë ngujuar edhe sot në disa në fakultetete duke bojkotuar mësimin. Situatë e tensionuar ka qenë pas mesnate në ambientet e Fakultetit të Drejtësisë, ku studentët ishin të mbledhur brenda sallës. Policia ...
TV Klan | 11-Jan-2019 12:23
Studentët janë ngujuar edhe sot në disa në fakultetete duke bojkotuar mësimin. Situatë e tensionuar ka qenë pas mesnate në ambientet e Fakultetit të Drejtësisë, ku studentët ishin të mbledhur brenda sallës. Policia ...

Studentët vazhdojnë ‘ngujimin’ tek Juridiku: I kemi duart me gjak
Studentët e juridikut vijojnë të qëndrojnë të “ngujuar” brenda ambjenetve të Fakultetit të Drejtësisë që nga dita e djeshme. Një prej studentëve tha për gazetarin Erjon Skëndaj se ata do të vazhdojnë të mbajnë gjallë ...
Telegraf | 11-Jan-2019 09:08
Studentët e juridikut vijojnë të qëndrojnë të “ngujuar” brenda ambjenetve të Fakultetit të Drejtësisë që nga dita e djeshme. Një prej studentëve tha për gazetarin Erjon Skëndaj se ata do të vazhdojnë të mbajnë gjallë ...

Policia private futet me forcë në sallën e studentëve të Juridikut
TIRANE Pak pas mesnate ka ndodhur një përplasje mes rojeve të sigurise private dhe studentëve të Juridikut që janë të ngujuar në Universitet që prej mëngjesit të djeshëm. Gazetari Erjon Skëndaj raporton për BlkanWeb se ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 01:28
TIRANE Pak pas mesnate ka ndodhur një përplasje mes rojeve të sigurise private dhe studentëve të Juridikut që janë të ngujuar në Universitet që prej mëngjesit të djeshëm. Gazetari Erjon Skëndaj raporton për BlkanWeb se ...

Studentët shtrojnë mbulesat, vazhdon ngujimi brenda Ekonomikut (VIDEO)
Grupe studentësh të Fakultetit të Ekonomisë kanë vendosur të ngujohen në hollin e godinës.Të rinjtë shfaqen duke shtruar batanijet në pllaka. Shokë të tyre janë duke u përplasur me Policinë e Shtetit dhe rojet private ...
Lapsi | 11-Jan-2019 10:58
Grupe studentësh të Fakultetit të Ekonomisë kanë vendosur të ngujohen në hollin e godinës.Të rinjtë shfaqen duke shtruar batanijet në pllaka. Shokë të tyre janë duke u përplasur me Policinë e Shtetit dhe rojet private ...

Tensione të Juridiku gjatë natës, studentët përplasen me policinë private (Video)
Ashtu siç patën deklaruar, studentët e Fakultetit të Drejtësi kanë qëndruar gjatë gjithë natës në ambientet e Universitetit. Mësohet se gjatë natës është tensionuar situata tek Fakulteti i Drejtësisë. Mësohet se policia ...
Gazeta Shqip | 11-Jan-2019 09:51
Ashtu siç patën deklaruar, studentët e Fakultetit të Drejtësi kanë qëndruar gjatë gjithë natës në ambientet e Universitetit. Mësohet se gjatë natës është tensionuar situata tek Fakulteti i Drejtësisë. Mësohet se policia ...

Nis “ngujimi” i studentëve, kyçen te Ekonomiku e Juridiku: Të shtyhet sezoni!
Që prej orëve të para të mëngjesit të së enjtes, studentët e Fakultetit Juridik dhe Ekonomik në Universitetin e Tiranës janë “ngujuar” në auditorë dhe në shenjë përshkallëzimi të protestës së tyre kanë bërë të ditur për ...
Top Channel | 10-Jan-2019 21:24
Që prej orëve të para të mëngjesit të së enjtes, studentët e Fakultetit Juridik dhe Ekonomik në Universitetin e Tiranës janë “ngujuar” në auditorë dhe në shenjë përshkallëzimi të protestës së tyre kanë bërë të ditur për ...

Përplasje tek Juridiku, rojet e sigurisë zhbllokojnë derën e fakultetit/ Video
Studentët e Juridikut të cilët janë ngujuar në universitet janë përpasur mesnatën e kësaj të premteje me rojet e sigurisë private. Gjatë mesnatës rojet e sigurisë private kanë hapur me forcë derën e fakultetit e cila ...
VizionPlus | 11-Jan-2019 08:33
Studentët e Juridikut të cilët janë ngujuar në universitet janë përpasur mesnatën e kësaj të premteje me rojet e sigurisë private. Gjatë mesnatës rojet e sigurisë private kanë hapur me forcë derën e fakultetit e cila ...

Lirimi i hapësirave të Juridikut, Strazimiri: Qeveria ka përdhosur tempullin e dijes
Tiranë, 11 janar - Policia private ka ndërhyrë gjatë natës për të liruar hapësirat e bllokuara me karrige nga ana e studentëve të Fakultetit të Drejtësisë. Por ky veprim është kundërshtuar nga studentët të cilët ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 11:21
Tiranë, 11 janar - Policia private ka ndërhyrë gjatë natës për të liruar hapësirat e bllokuara me karrige nga ana e studentëve të Fakultetit të Drejtësisë. Por ky veprim është kundërshtuar nga studentët të cilët ...

Studentët e Juridikut dhe Ekonomikut ngujohen: Do vazhdojmë protestën
Studentët e Ekonomikut dhe të Juridikut janë ngujuar në fakultetet përkatëse që prej mëngjesit të sotëm, ndërsa shprehen se do të qëndrojnë deri në mëngjes të ngujuar. Ata kanë bllokuar hollin dhe derën e jashtme, ...
Mapo | 10-Jan-2019 19:59
Studentët e Ekonomikut dhe të Juridikut janë ngujuar në fakultetet përkatëse që prej mëngjesit të sotëm, ndërsa shprehen se do të qëndrojnë deri në mëngjes të ngujuar. Ata kanë bllokuar hollin dhe derën e jashtme, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved