ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:20

Meta vlerëson shkrimtarin e shquar Sterjo Spasse, pas vdekjes

Meta vlerëson shkrimtarin e shquar Sterjo Spasse, pas vdekjes
KORÇË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vlerësuar shkrimtarin e shquar Sterjo Spasse (pas vdekjes) me Titullin “Kalorës i Urdhrit të Flamurit”. Meta mori pjesë sot dhe përshëndeti simpoziumin shkencor kushtuar “Jetës ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 13:16
KORÇË Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vlerësuar shkrimtarin e shquar Sterjo Spasse (pas vdekjes) me Titullin “Kalorës i Urdhrit të Flamurit”. Meta mori pjesë sot dhe përshëndeti simpoziumin shkencor kushtuar “Jetës ...

Meta çmon revistën “Urtësia” me titullin “Naim Frashëri”
Presidenti i Republikës, Ilir Meta mori pjesë sot në veprimtarinë kushtuar 25-vjetorit të Revistës “Urtësia”, të mbajtur në Hotel “Tirana International” me praninë e Kryegjyshit Botëror të Bektashinjve, Haxhi Dede ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 13:16
Presidenti i Republikës, Ilir Meta mori pjesë sot në veprimtarinë kushtuar 25-vjetorit të Revistës “Urtësia”, të mbajtur në Hotel “Tirana International” me praninë e Kryegjyshit Botëror të Bektashinjve, Haxhi Dede ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved