ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:26

?Mercedes planifikon modelin më të vogël A-Class

?Mercedes planifikon modelin më të vogël A-Class
Gjiganti gjerman prezantoi modelin e dytë të CLA-së disa ditë më parë, i cili vazhdoi trendin e dizajnit dhe teknologjisë që filloi me gjeneratën e re të klasës A. Klasa A është modeli më i vogël Mercedes-Benz, por siç ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 09:44
Gjiganti gjerman prezantoi modelin e dytë të CLA-së disa ditë më parë, i cili vazhdoi trendin e dizajnit dhe teknologjisë që filloi me gjeneratën e re të klasës A. Klasa A është modeli më i vogël Mercedes-Benz, por siç ...

?Mercedes planifikon modelin më të vogël A-Class
Gjiganti gjerman prezantoi modelin e dytë të CLA-së disa ditë më parë, i cili vazhdoi trendin e dizajnit dhe teknologjisë që filloi me gjeneratën e re të klasës A. Klasa A është modeli më i vogël Mercedes-Benz, por siç ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 18:27
Gjiganti gjerman prezantoi modelin e dytë të CLA-së disa ditë më parë, i cili vazhdoi trendin e dizajnit dhe teknologjisë që filloi me gjeneratën e re të klasës A. Klasa A është modeli më i vogël Mercedes-Benz, por siç ...

Mercedes planifikon modelin më të vogël A-Class
Gjigandi gjerman prezantoi modelin e dytë të CLA-së disa ditë më parë, i cili vazhdoi trendin e dizajnit dhe teknologjisë që filloi me gjeneratën e re të klasës A.
Kosova Press | 10-Jan-2019 18:21
Gjigandi gjerman prezantoi modelin e dytë të CLA-së disa ditë më parë, i cili vazhdoi trendin e dizajnit dhe teknologjisë që filloi me gjeneratën e re të klasës A.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved