ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:36

LeBron James nuk do të paraqitet edhe në tri ndeshjet e ardhshme të Lakersave

LeBron James nuk do të paraqitet edhe në tri ndeshjet e ardhshme të Lakersave
Lebron James nuk do të luajë të paktën në tre ndeshjet, njofton klubi i Los Angeles Lakers. Basketbollisti u lëndua vetë në fitoren e madhe të Lakersave kundër Golden State Warriors dhe deri më tani ka humbur tetë ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 18:40
Lebron James nuk do të luajë të paktën në tre ndeshjet, njofton klubi i Los Angeles Lakers. Basketbollisti u lëndua vetë në fitoren e madhe të Lakersave kundër Golden State Warriors dhe deri më tani ka humbur tetë ...

LeBron James nuk do të paraqitet edhe në tri ndeshjet e ardhshme të Lakersave
Lebron James nuk do të luajë të paktën në tre ndeshjet, njofton klubi i Los Angeles Lakers. Basketbollisti u lëndua vetë në fitoren e madhe të Lakersave kundër Golden State Warriors dhe deri më tani ka humbur tetë ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 17:54
Lebron James nuk do të luajë të paktën në tre ndeshjet, njofton klubi i Los Angeles Lakers. Basketbollisti u lëndua vetë në fitoren e madhe të Lakersave kundër Golden State Warriors dhe deri më tani ka humbur tetë ...

Kings ngadhënjejnë ndaj Pistons (VIDEO)
Sacramento Kings kanë fituar ndaj Detroit Pistons, 112-102, në kuadër të NBA-së. Buddy Hield pati më së shumti pikë në ndeshje, gjithsej 18, ndërkaq Stanley Johnson shënoi më së shumti sosh te Detroit-i, 16. Kështu, ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 12:50
Sacramento Kings kanë fituar ndaj Detroit Pistons, 112-102, në kuadër të NBA-së. Buddy Hield pati më së shumti pikë në ndeshje, gjithsej 18, ndërkaq Stanley Johnson shënoi më së shumti sosh te Detroit-i, 16. Kështu, ...

Nuggets fitojnë ndaj Clippers (VIDEO)
Denver Nuggets kanë vazhduar me fitore, pasi kanë mundur Los Angeles Clippers, 121-100. Jamal Murray i skuadrës fituese arritën më së shumti pikë në ndeshje, gjithsej 23, ndërkaq Lou Williams me 19 pikë, regjistroi më ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 12:32
Denver Nuggets kanë vazhduar me fitore, pasi kanë mundur Los Angeles Clippers, 121-100. Jamal Murray i skuadrës fituese arritën më së shumti pikë në ndeshje, gjithsej 23, ndërkaq Lou Williams me 19 pikë, regjistroi më ...

Grizzlies triumfojnë ndaj Spurs (VIDEO)
Memphis Grizzlies kanë fituar ndaj San Antonio Spurs me rezultat 96-86 në kuadër të NBA-së. Marc Gasol me 26 pikë e 14 kërcime ishte më i miri te Grizzlies, ndërkaq Marco Belinelli dhe Bryn Forbes patën më së shumti ...
Klan Kosova | 10-Jan-2019 15:59
Memphis Grizzlies kanë fituar ndaj San Antonio Spurs me rezultat 96-86 në kuadër të NBA-së. Marc Gasol me 26 pikë e 14 kërcime ishte më i miri te Grizzlies, ndërkaq Marco Belinelli dhe Bryn Forbes patën më së shumti ...

Bucks e fitojnë derbin ndaj Rockets (VIDEO)
Milwaukee Bucks kanë mundur Houston Rockets me rezultat 109-116. James Harden me 42 pikë e 11 kërcime ishte më i miri te vendësit, ndërkaq Giannis Antetokounmpo me 27 pikë e 21 kërcime ishte vital në fitoren e ...
Klan Kosova | 10-Jan-2019 15:44
Milwaukee Bucks kanë mundur Houston Rockets me rezultat 109-116. James Harden me 42 pikë e 11 kërcime ishte më i miri te vendësit, ndërkaq Giannis Antetokounmpo me 27 pikë e 21 kërcime ishte vital në fitoren e ...

Boston me fitore ndaj Indiana (VIDEO)
Boston Celtics kanë shënuar fitore ndaj Indiana Pacers me rezultat 135-108. Jaylen Brown me dhe Marcus Morris shënuan më së shumti pikë te skuadra fituese, gjithsej 22. Në anën tjetër, Domantas Sabonis me 20 pikë pati ...
Klan Kosova | 10-Jan-2019 15:37
Boston Celtics kanë shënuar fitore ndaj Indiana Pacers me rezultat 135-108. Jaylen Brown me dhe Marcus Morris shënuan më së shumti pikë te skuadra fituese, gjithsej 22. Në anën tjetër, Domantas Sabonis me 20 pikë pati ...

Lakers me fitore bindëse ndaj Pistons
Los Angeles Lakers kanë triumfuar ndaj Detroit Pistons me rezultat 113-100. Kyle Kuzma shkëlqeu me 41 pikë, ndërkaq Blake Griffin shënoi më së shumti sosh te Pistons, gjithsej 16. Kjo ishte fitorja e 23-të për Lakers ...
Klan Kosova | 10-Jan-2019 15:37
Los Angeles Lakers kanë triumfuar ndaj Detroit Pistons me rezultat 113-100. Kyle Kuzma shkëlqeu me 41 pikë, ndërkaq Blake Griffin shënoi më së shumti sosh te Pistons, gjithsej 16. Kjo ishte fitorja e 23-të për Lakers ...

Lakers fitojnë edhe pa LeBron, zhgënjejnë San Antonio e Houston
Fitorja e dytë radhazi në kampionat për Lakers, që mundën sot 113-100 Detroit, sfidë e komanduar nga ekipi kalifornian, që duket se ka lënë krizën e javës së kaluar. James e Rondo vazhdojnë të jenë të dëmtuar dhe ...
Lajm Press | 10-Jan-2019 13:24
Fitorja e dytë radhazi në kampionat për Lakers, që mundën sot 113-100 Detroit, sfidë e komanduar nga ekipi kalifornian, që duket se ka lënë krizën e javës së kaluar. James e Rondo vazhdojnë të jenë të dëmtuar dhe ...

Lakers vazhdojnë me fitore nën shkëlqimin e Kuzmas, fitore e thellë edhe e Bostonit
Los Angeles Lakers ka triumfuar në duelin ndaj Detroit Pistons me rezultat 113-100 që u zhvillua në Staples Center. Lakers ishin më të mirë në periudha të gjera në këtë takim, kurse shkëlqeu Kyle Kuzma i cili ishte ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 11:15
Los Angeles Lakers ka triumfuar në duelin ndaj Detroit Pistons me rezultat 113-100 që u zhvillua në Staples Center. Lakers ishin më të mirë në periudha të gjera në këtë takim, kurse shkëlqeu Kyle Kuzma i cili ishte ...

Giannis mposht Hardenin në duelin për MVP, Bucks nënshtrojnë Houstonin në udhëtim
Milwaukee Bucks ka triumfuar në duelin kryesor të mbrëmjes së kaluar në NBA ndaj Houston Rockets me rezultat 116-109. Sfida ishte intensive gjatë gjithë takimit me mbrojtje të forta nga dy skuadrat. Sfida ishte e ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 10:48
Milwaukee Bucks ka triumfuar në duelin kryesor të mbrëmjes së kaluar në NBA ndaj Houston Rockets me rezultat 116-109. Sfida ishte intensive gjatë gjithë takimit me mbrojtje të forta nga dy skuadrat. Sfida ishte e ...

Lakers vazhdojnë me fitore nën shkëlqimin e Kuzmas, fitore e thellë edhe e Bostonit
Los Angeles Lakers ka triumfuar në duelin ndaj Detroit Pistons me rezultat 113-100 që u zhvillua në Staples Center. Lakers ishin më të mirë në periudha të gjera në këtë takim, kurse shkëlqeu Kyle Kuzma i cili ishte ...
E Dua Sportin | 10-Jan-2019 11:40
Los Angeles Lakers ka triumfuar në duelin ndaj Detroit Pistons me rezultat 113-100 që u zhvillua në Staples Center. Lakers ishin më të mirë në periudha të gjera në këtë takim, kurse shkëlqeu Kyle Kuzma i cili ishte ...

Giannis mposht Hardenin në duelin për MVP, Bucks nënshtrojnë Houstonin në udhëtim
Milwaukee Bucks ka triumfuar në duelin kryesor të mbrëmjes së kaluar në NBA ndaj Houston Rockets me rezultat 116-109. Sfida ishte intensive gjatë gjithë takimit me mbrojtje të forta nga dy skuadrat. Sfida ishte e ...
E Dua Sportin | 10-Jan-2019 11:40
Milwaukee Bucks ka triumfuar në duelin kryesor të mbrëmjes së kaluar në NBA ndaj Houston Rockets me rezultat 116-109. Sfida ishte intensive gjatë gjithë takimit me mbrojtje të forta nga dy skuadrat. Sfida ishte e ...

Lakers vazhdojnë me fitore nën shkëlqimin e Kuzmas, fitore e thellë edhe e Bostonit
Los Angeles Lakers ka triumfuar në duelin ndaj Detroit Pistons me rezultat 113-100 që u zhvillua në Staples Center. Lakers ishin më të mirë në periudha të gjera në këtë takim, kurse shkëlqeu Kyle Kuzma i cili ishte ...
Flaka | 10-Jan-2019 11:25
Los Angeles Lakers ka triumfuar në duelin ndaj Detroit Pistons me rezultat 113-100 që u zhvillua në Staples Center. Lakers ishin më të mirë në periudha të gjera në këtë takim, kurse shkëlqeu Kyle Kuzma i cili ishte ...

Lakers fitojnë edhe ndaj Pistons
LA Lakers ka shënuar edhe fitoren e dytë radhazi, duke e marrë veten pas një ecurie të dobët që e pati gjatë kohëve të fundit, transmeton zeri.info Lakers triumfuan ndaj Detroit Pistons me rezultatin 113:100. ...
Zeri | 10-Jan-2019 10:43
LA Lakers ka shënuar edhe fitoren e dytë radhazi, duke e marrë veten pas një ecurie të dobët që e pati gjatë kohëve të fundit, transmeton zeri.info Lakers triumfuan ndaj Detroit Pistons me rezultatin 113:100. ...

Lakers fitojnë edhe pa LeBron, zhgënjejnë San Antonio e Houston
Fitorja e dytë radhazi në kampionat për Lakers, që mundën sot 113-100 Detroit, sfidë e komanduar nga ekipi kalifornian, që duket se ka lënë krizën e javës së kaluar. James e Rondo vazhdojnë të jenë të dëmtuar dhe ...
Koha.mk | 10-Jan-2019 09:14
Fitorja e dytë radhazi në kampionat për Lakers, që mundën sot 113-100 Detroit, sfidë e komanduar nga ekipi kalifornian, që duket se ka lënë krizën e javës së kaluar. James e Rondo vazhdojnë të jenë të dëmtuar dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved