ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/01/2019 15:43

Kryeministri grek Cipras përgëzon Zaevin

Kryeministri grek Cipras përgëzon Zaevin
Shkup/Athinë, 11 janar - “Kryeministri grek Aleksis Cipras ka përgëzuar homologun e tij nga Maqedonia, Zoran Zaev, për rezultatin e një votimi të parlamentit të Maqedonisë mbi ndryshimet kushtetuese që lidhen me ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 21:42
Shkup/Athinë, 11 janar - “Kryeministri grek Aleksis Cipras ka përgëzuar homologun e tij nga Maqedonia, Zoran Zaev, për rezultatin e një votimi të parlamentit të Maqedonisë mbi ndryshimet kushtetuese që lidhen me ...

Cipras përgëzon Zaevin
“Kryeministri grek Aleksis Cipras ka përgëzuar homologun e tij nga Maqedonia, Zoran Zaev, për rezultatin e një votimi të parlamentit të Maqedonisë mbi ndryshimet kushtetuese që lidhen me marrëveshjen e emrit me ...
Shenja | 11-Jan-2019 20:58
“Kryeministri grek Aleksis Cipras ka përgëzuar homologun e tij nga Maqedonia, Zoran Zaev, për rezultatin e një votimi të parlamentit të Maqedonisë mbi ndryshimet kushtetuese që lidhen me marrëveshjen e emrit me ...

Finalizimi i “Prespës”, mblidhet Kuvendi maqedonas
Parlamenti i Maqedonisë është mbledhur pasditen e së mërkurës për të diskutuar dhe votuar ndryshimet e fundit kushtetuese që rrjedhin nga Marrëveshja e Prespës me Greqinë. Por jashtë selisë së Parlamentit, qytetarë të ...
ABCNews | 09-Jan-2019 18:47
Parlamenti i Maqedonisë është mbledhur pasditen e së mërkurës për të diskutuar dhe votuar ndryshimet e fundit kushtetuese që rrjedhin nga Marrëveshja e Prespës me Greqinë. Por jashtë selisë së Parlamentit, qytetarë të ...

Protestë para parlamentit në Shkup
Protestuesve para ndërtesës së parlamentit në Shkup i janë bashkuar dhe deputetë të opozitës. Ndërkohë pritet të nisë séance ku depuetët maqedonasë do të diskutojnë për propozim-amendamentet, me të cilat duhet edhe të ...
ABCNews | 09-Jan-2019 15:43
Protestuesve para ndërtesës së parlamentit në Shkup i janë bashkuar dhe deputetë të opozitës. Ndërkohë pritet të nisë séance ku depuetët maqedonasë do të diskutojnë për propozim-amendamentet, me të cilat duhet edhe të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved