ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:53

Këto 6 pjesë të trupit nuk duhet t’i lani aq shpesh sa mendoni

Këto 6 pjesë të trupit nuk duhet t’i lani aq shpesh sa mendoni
Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh aq më i shëndetshëm je! Megjithatë, ka raste kur pastrimi i një pjese të trupit mund të bëjë më shumë dëm sesa mirë, dhe ...
Keshilla | 11-Jan-2019 00:52
Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh aq më i shëndetshëm je! Megjithatë, ka raste kur pastrimi i një pjese të trupit mund të bëjë më shumë dëm sesa mirë, dhe ...

Hidratimi i lëkurës gjatë dimrit ka shumë rëndësi
Kujdesi ndaj lëkurës është i nevojshëm Janë disa gjëra që nëse i ndiqni, ditët e ftohta do t’i kaloni më lehtë. Një ndër to është rëndësia e hidratimit të lëkurës gjatë kësaj stine. Sikurse kushtet klimatike që ...
Zhurnal | 09-Jan-2019 11:01
Kujdesi ndaj lëkurës është i nevojshëm Janë disa gjëra që nëse i ndiqni, ditët e ftohta do t’i kaloni më lehtë. Një ndër to është rëndësia e hidratimit të lëkurës gjatë kësaj stine. Sikurse kushtet klimatike që ...

Pse duhet hidratuar lëkurën gjatë dimrit
Janë disa gjëra që nëse i ndiqni, ditët e ftohta do t’i kaloni më lehtë. Një ndër to është rëndësia e hidratimit të lëkurës gjatë kësaj stine, përcjell KosovaPress.
Kosova Press | 09-Jan-2019 07:17
Janë disa gjëra që nëse i ndiqni, ditët e ftohta do t’i kaloni më lehtë. Një ndër to është rëndësia e hidratimit të lëkurës gjatë kësaj stine, përcjell KosovaPress.

Shumë ftohtë për të fjetur? Ja çfarë i ndodh trupit tënd!
Ndërsa ne po përjetojmë ditë të ftohta dhe net të gjata dimri, trupi ynë ka reagime ndaj ajrit brutal, teksa flemë gjumë. Kur është shumë ftohtë për fjetur, ju e gjeni veten duke mallkuar sezonin e dimrit. Por çfarë i ...
Koha.mk | 08-Jan-2019 19:33
Ndërsa ne po përjetojmë ditë të ftohta dhe net të gjata dimri, trupi ynë ka reagime ndaj ajrit brutal, teksa flemë gjumë. Kur është shumë ftohtë për fjetur, ju e gjeni veten duke mallkuar sezonin e dimrit. Por çfarë i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved