ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 13:20

Gjermani, pesë gjykata evakuohen pas kërcënimeve për bomba

Gjermani, pesë gjykata evakuohen pas kërcënimeve për bomba
GJERMANI Pesë gjykata në të gjithë Gjermaninë u evakuan sot, pas kërcënimeve për vendosje bombash, të dërguara me email, njoftoi policia. Bëhet fjalë për gjykatat në Erfurt, Kiel, Magdeburg, Potsdam dhe Wiesbaden. ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 14:50
GJERMANI Pesë gjykata në të gjithë Gjermaninë u evakuan sot, pas kërcënimeve për vendosje bombash, të dërguara me email, njoftoi policia. Bëhet fjalë për gjykatat në Erfurt, Kiel, Magdeburg, Potsdam dhe Wiesbaden. ...

Kërcënime për bomba në Gjermani, evakuohen pesë gjykata
Stafi i pesë gjykatave në të gjithë Gjermaninë u evakuuan sot, pas kërcënimeve për vendosje bombash, të dërguara me email, njoftuan departamente të shumta të policisë. Gjykatat e prekura ishin në Erfurt, Kiel, ...
Shenja | 11-Jan-2019 15:21
Stafi i pesë gjykatave në të gjithë Gjermaninë u evakuuan sot, pas kërcënimeve për vendosje bombash, të dërguara me email, njoftuan departamente të shumta të policisë. Gjykatat e prekura ishin në Erfurt, Kiel, ...

Kërcënime me bomba, evakuohen tri gjykata në gjermani
Tri gjykata gjermane në qytetet Kiel, Erfurt dhe Magdeburg janë evakuuar pasi kanë marrë kërcënime me bombë, raporton Hannoversche Allgemeine Zeitung. Gazeta gjermane shkruan se gjykatat në Magdeburg dhe Erfurt janë ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 15:14
Tri gjykata gjermane në qytetet Kiel, Erfurt dhe Magdeburg janë evakuuar pasi kanë marrë kërcënime me bombë, raporton Hannoversche Allgemeine Zeitung. Gazeta gjermane shkruan se gjykatat në Magdeburg dhe Erfurt janë ...

Pesë gjykata evakuohen pas kërcënimeve me email për bomba
Të paktën stafi i pesë gjykatave në të gjithë Gjermaninë u evakuan sot, pas kërcënimeve për vendosje bombash, të dërguara me email, njoftuan departamente të shumta të policisë. Gjykatat e prekura ishin në Erfurt, Kiel, ...
Alsat-M | 11-Jan-2019 14:43
Të paktën stafi i pesë gjykatave në të gjithë Gjermaninë u evakuan sot, pas kërcënimeve për vendosje bombash, të dërguara me email, njoftuan departamente të shumta të policisë. Gjykatat e prekura ishin në Erfurt, Kiel, ...

Kërcënime për bomba në Gjermani, evakuohen pesë gjykata
Të paktën stafi i pesë gjykatave në të gjithë Gjermaninë u evakuan sot, pas kërcënimeve për vendosje bombash, të dërguara me email, njoftuan departamente të shumta të policisë. Gjykatat e prekura ishin në Erfurt, Kiel, ...
Java News | 11-Jan-2019 14:35
Të paktën stafi i pesë gjykatave në të gjithë Gjermaninë u evakuan sot, pas kërcënimeve për vendosje bombash, të dërguara me email, njoftuan departamente të shumta të policisë. Gjykatat e prekura ishin në Erfurt, Kiel, ...

Për shkak të kërcënimeve me bombë evakuohen tre gjykata në Gjermani
Policia gjermane sot ka realizuar evakuimin e të punësuarve dhe të pranishmëve në gjykata në qytetet Kil, Erfurt dhe Magdeburg, për shkak të kërcënimeve se në ndërtesat e gjyqit janë vendosur bomba. Siç ka bërë të ditur ...
Koha.mk | 11-Jan-2019 12:29
Policia gjermane sot ka realizuar evakuimin e të punësuarve dhe të pranishmëve në gjykata në qytetet Kil, Erfurt dhe Magdeburg, për shkak të kërcënimeve se në ndërtesat e gjyqit janë vendosur bomba. Siç ka bërë të ditur ...

Gjykata gjermane evakuohet për shkak të kërcënimeve me bombë
Një gjykatë gjermane në qytetin lindor të Potsdamit është evakuuar në Gjermani për shkak të një kërcënimi me bombë që morën deklaroi policia e atjeshme të premten. Policia e Brandenburgut tha se është duke kontrolluar ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 12:27
Një gjykatë gjermane në qytetin lindor të Potsdamit është evakuuar në Gjermani për shkak të një kërcënimi me bombë që morën deklaroi policia e atjeshme të premten. Policia e Brandenburgut tha se është duke kontrolluar ...

Gjykata gjermane evakuohet për shkak të kërcënimeve me bombë
Një gjykatë gjermane në qytetin lindor të Potsdamit është evakuuar në Gjermani për shkak të një kërcënimi me bombë që morën deklaroi policia e atjeshme të premten. Policia e Brandenburgut tha se është duke kontrolluar ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 12:20
Një gjykatë gjermane në qytetin lindor të Potsdamit është evakuuar në Gjermani për shkak të një kërcënimi me bombë që morën deklaroi policia e atjeshme të premten. Policia e Brandenburgut tha se është duke kontrolluar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved