ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 07:31

Zjarr në banesë, asfiksohet dhe gjen vdekjen e moshuara në Shkodër

Zjarr në banesë, asfiksohet dhe gjen vdekjen e moshuara në Shkodër
Nje e moshuar humbi jeten pasi banesa ku jetonte u perfshi nga flaket në Shkodër. Ngjarja ndodhi, paraditen e kësaj të premteje ne rrugen e njohur si e “Koplikëve”. Viktima, e moshes rreth 80 vjece, mesa duket ka mbetur ...
VizionPlus | 11-Jan-2019 12:15
Nje e moshuar humbi jeten pasi banesa ku jetonte u perfshi nga flaket në Shkodër. Ngjarja ndodhi, paraditen e kësaj të premteje ne rrugen e njohur si e “Koplikëve”. Viktima, e moshes rreth 80 vjece, mesa duket ka mbetur ...

Jetonte vetëm, e moshuara shkrumbohet brenda banesës në Shkodër
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Shkodër, ku një zonjë e moshuar është djegur brenda banesës ku jetonte dhe ka ndërruar jetë. E moshuara është identifikuar si Laje Bejtja dhe jetonte vetëm në shtëpinë e cila është ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 12:16
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Shkodër, ku një zonjë e moshuar është djegur brenda banesës ku jetonte dhe ka ndërruar jetë. E moshuara është identifikuar si Laje Bejtja dhe jetonte vetëm në shtëpinë e cila është ...

Shkodër, digjet banesa, vdes një grua
Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve në qytetin e Shkodrës.
Koha Jone | 11-Jan-2019 12:16
Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve në qytetin e Shkodrës.

(VIDEO) Bie zjarr në një banesë në Shkodër, humb jetën gruaja e moshuar
Një grua e moshuar humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. 85-vjeçarja Laje Bejtja, e cila kishte humbur shikim, humbi jetwn nga flakwt. Ngjarja është shënuar në rrugicën e ...
Lapsi | 11-Jan-2019 12:04
Një grua e moshuar humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. 85-vjeçarja Laje Bejtja, e cila kishte humbur shikim, humbi jetwn nga flakwt. Ngjarja është shënuar në rrugicën e ...

Shkodër, digjet banesa, vdes një grua
Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve në qytetin e Shkodrës. Viktima është Laje Betja rreth 80 vjeç. ...
Mapo | 11-Jan-2019 11:49
Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve në qytetin e Shkodrës. Viktima është Laje Betja rreth 80 vjeç. ...

Shkrumbohet një shtëpi në Shkodër, humb jetën e moshuara
Një e moshuar ka humbur jetën ndërsa shtëpia ku ajo jetonte e vetme ka marrë flakë. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në rrugicën e njohur si e Koplikëve në Shkodër. Nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por ...
ABCNews | 11-Jan-2019 11:55
Një e moshuar ka humbur jetën ndërsa shtëpia ku ajo jetonte e vetme ka marrë flakë. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në rrugicën e njohur si e Koplikëve në Shkodër. Nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por ...

Digjet banesa në Shkodër, humbet jetën një grua
Një banesë është djegur në orët e para të mëngjesit dhe si pasojë një e moshuar ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur në rrugicën e njohur si e “Koplikëve” në Shkodër. Nga informacionet paraprake dyshohet se e moshuara, e ...
Gazeta Dita | 11-Jan-2019 11:56
Një banesë është djegur në orët e para të mëngjesit dhe si pasojë një e moshuar ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur në rrugicën e njohur si e “Koplikëve” në Shkodër. Nga informacionet paraprake dyshohet se e moshuara, e ...

E rëndë në Shkodër, banesa përfshihet nga flakët, digjet brenda e moshuara
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës pasi banesa ku jetonte një e moshuar është përfshirë nga flakët. Sipas burimeve mesohet se një e moshur që jetonte e vetme në këtë banesë ka humbur jetën si pasojë e ...
Telegraf | 11-Jan-2019 11:48
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës pasi banesa ku jetonte një e moshuar është përfshirë nga flakët. Sipas burimeve mesohet se një e moshur që jetonte e vetme në këtë banesë ka humbur jetën si pasojë e ...

Anna Media: Orët e para të mëngjesit të sotëm, ka ndodhur një ngjarje e rëndë në qytetine Shkodrës, ku siç raportohet si pasojë e një zjarri të rënë në banesë ka ...
Orët e para të mëngjesit të sotëm, ka ndodhur një ngjarje e rëndë në qytetine Shkodrës, ku siç raportohet si pasojë e një zjarri të rënë në banesë ka humbur jetën një grua. Ngjarja ka ndodhur në në rrugicën e Koplikëve. ...
Anna Media | 11-Jan-2019 11:47
Orët e para të mëngjesit të sotëm, ka ndodhur një ngjarje e rëndë në qytetine Shkodrës, ku siç raportohet si pasojë e një zjarri të rënë në banesë ka humbur jetën një grua. Ngjarja ka ndodhur në në rrugicën e Koplikëve. ...

Shkrumbohet banesa në Shkodër, ndërron jetë 80-vjeçarja
Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve në qytetin e Shkodrës. Policia bën të ditur se si pasojë e ...
Java News | 11-Jan-2019 11:41
Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve në qytetin e Shkodrës. Policia bën të ditur se si pasojë e ...

Digjet banesa, humb jetën një grua
Shkodër- Një banesë është djegur në orët e para të mëngjesit dhe si pasojë një e moshuar ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur në rrugicën e njohur si e “Koplikëve” në Shkodër. Nga informacionet paraprake dyshohet se e ...
TV Klan | 11-Jan-2019 11:40
Shkodër- Një banesë është djegur në orët e para të mëngjesit dhe si pasojë një e moshuar ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur në rrugicën e njohur si e “Koplikëve” në Shkodër. Nga informacionet paraprake dyshohet se e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved