ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:34

Ja kur do të prezantohet smartphone që ‘paloset’ dhe ‘Galaxy S10’

Ja kur do të prezantohet smartphone që ‘paloset’ dhe ‘Galaxy S10’
Kompania koreano-jugore dërgoi ftesa për një ngjarje në San Francisko. Samsung ka dërguar ftesa për një ngjarje më 20 shkurt. Kompania koreano-jugore ka të ngjarë që në këtë ngjarje ti prezantojë dy smartphonët e saj ...
Zeri | 11-Jan-2019 18:11
Kompania koreano-jugore dërgoi ftesa për një ngjarje në San Francisko. Samsung ka dërguar ftesa për një ngjarje më 20 shkurt. Kompania koreano-jugore ka të ngjarë që në këtë ngjarje ti prezantojë dy smartphonët e saj ...

Samsung do t’i prezantojë smartphonin e palosshëm dhe Galaxy S10 më 20 shkurt
Samsung ka dërguar ftesa për një ngjarje më 20 shkurt. Kompania koreano-jugore ka të ngjarë që në këtë ngjarje ti prezantojë dy smartphonët e saj Galaxy S10 dhe smartfoni i saj i parë i palosshëm, i cili duhet të mbajë ...
Lajminet | 11-Jan-2019 18:07
Samsung ka dërguar ftesa për një ngjarje më 20 shkurt. Kompania koreano-jugore ka të ngjarë që në këtë ngjarje ti prezantojë dy smartphonët e saj Galaxy S10 dhe smartfoni i saj i parë i palosshëm, i cili duhet të mbajë ...

Samsung aksidentalisht poston imazhet zyrtare të Galaxy S10
Samsung ka konfirmuar papritmas datën e lëshimit për gamën Galaxy S10 si dhe zyrtarisht ka zbuluar dizajnin e saj për herë të parë. Hapi i parë ishte planifikuar, ndërsa ky i fundit ishte një gabim i turpshëm. Ajo që ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 13:56
Samsung ka konfirmuar papritmas datën e lëshimit për gamën Galaxy S10 si dhe zyrtarisht ka zbuluar dizajnin e saj për herë të parë. Hapi i parë ishte planifikuar, ndërsa ky i fundit ishte një gabim i turpshëm. Ajo që ...

Samsung Galaxy S10 +, vendoset bateria e madhe
Tani ka informacione rreth madhësisë së baterive. Zakonisht i informuari Leaker Ice Universe ka postuar një foto të mbrojtësve të ekranit, transmeton . Madhësia e baterisë Galaxy S10 Lite do të ketë një bateri me ...
Lajminet | 11-Jan-2019 12:29
Tani ka informacione rreth madhësisë së baterive. Zakonisht i informuari Leaker Ice Universe ka postuar një foto të mbrojtësve të ekranit, transmeton . Madhësia e baterisë Galaxy S10 Lite do të ketë një bateri me ...

Galaxy X, telefoni i palosshëm i Samsung mund të lansohet poashtu më 20 shkurt
Samsung ka dërguar ftesa për një ngjarje më 20 shkurt ku do të shohim serinë e Samsung Galaxy S10, por ne gjithashtu mund të shohim Samsung Galaxy X të palosshëm. Kështu njofton The Wall Street Journal, dhe Samsung ka ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 12:23
Samsung ka dërguar ftesa për një ngjarje më 20 shkurt ku do të shohim serinë e Samsung Galaxy S10, por ne gjithashtu mund të shohim Samsung Galaxy X të palosshëm. Kështu njofton The Wall Street Journal, dhe Samsung ka ...

Galaxy S10, Samsung jep datën e prezantimit
Tradicionalisht Samsung ka prezantuar telefonët më të mirë të linjës Galaxy S në Kongresin Mobil të Barcelonës por me Galaxy S10 gjërat ndryshojnë. Këtë vit kompania do të thyejë traditën fillimisht raportoi Wall Street ...
Ina-Online | 11-Jan-2019 10:59
Tradicionalisht Samsung ka prezantuar telefonët më të mirë të linjës Galaxy S në Kongresin Mobil të Barcelonës por me Galaxy S10 gjërat ndryshojnë. Këtë vit kompania do të thyejë traditën fillimisht raportoi Wall Street ...

Samsung konfirmon: Galaxy S10 lansohet më 20 shkurt
Samsung do të mbajë një ngjarje të madhe lansimi më 20 shkurt, kompania ka konfirmuar sot, me Unpacked 2019 e tyre që pritet të debutojë Galaxy S10 dhe telefonin e tyre të palosshëm, Galaxy X të shumëpërfolur. Njoftimi ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 09:59
Samsung do të mbajë një ngjarje të madhe lansimi më 20 shkurt, kompania ka konfirmuar sot, me Unpacked 2019 e tyre që pritet të debutojë Galaxy S10 dhe telefonin e tyre të palosshëm, Galaxy X të shumëpërfolur. Njoftimi ...

Samsung konfirmon: Galaxy S10 lansohet më 20 shkurt
Samsung do të mbajë një ngjarje të madhe lansimi më 20 shkurt, kompania ka konfirmuar sot, me Unpacked 2019 e tyre që pritet të debutojë Galaxy S10 dhe telefonin e tyre të palosshëm, Galaxy X të shumëpërfolur. Njoftimi ...
Flaka | 10-Jan-2019 22:48
Samsung do të mbajë një ngjarje të madhe lansimi më 20 shkurt, kompania ka konfirmuar sot, me Unpacked 2019 e tyre që pritet të debutojë Galaxy S10 dhe telefonin e tyre të palosshëm, Galaxy X të shumëpërfolur. Njoftimi ...

Samsung konfirmon: Galaxy S10 lansohet më 20 shkurt
Samsung do të mbajë një ngjarje të madhe lansimi më 20 shkurt, kompania ka konfirmuar sot, me Unpacked 2019 e tyre që pritet të debutojë Galaxy S10 dhe telefonin e tyre të palosshëm, Galaxy X të shumëpërfolur. Njoftimi ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 17:19
Samsung do të mbajë një ngjarje të madhe lansimi më 20 shkurt, kompania ka konfirmuar sot, me Unpacked 2019 e tyre që pritet të debutojë Galaxy S10 dhe telefonin e tyre të palosshëm, Galaxy X të shumëpërfolur. Njoftimi ...

Samsung Galaxy X dhe 5G S10 mund të kenë bateritë telefonike më të mëdha ndonjëherë
Kohët e fundit kemi parë dëshmi se tre modelet kryesore të Samsung Galaxy S10 mund të kenë bateri që arrijnë në 4.000mAh për Samsung Galaxy S10 Plus. Por ka potencialisht një telefon të katërt në mes, me një model ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 15:06
Kohët e fundit kemi parë dëshmi se tre modelet kryesore të Samsung Galaxy S10 mund të kenë bateri që arrijnë në 4.000mAh për Samsung Galaxy S10 Plus. Por ka potencialisht një telefon të katërt në mes, me një model ...

Samsung Galaxy X dhe 5G S10 me bateritë telefonike më të mëdha
Kohët e fundit kemi parë dëshmi se tre modelet kryesore të Samsung Galaxy S10 mund të kenë bateri që arrijnë në 4.000mAh për Samsung Galaxy S10 Plus. Por ka potencialisht një telefon të katërt në mes, me një model ...
Flaka | 10-Jan-2019 22:48
Kohët e fundit kemi parë dëshmi se tre modelet kryesore të Samsung Galaxy S10 mund të kenë bateri që arrijnë në 4.000mAh për Samsung Galaxy S10 Plus. Por ka potencialisht një telefon të katërt në mes, me një model ...

Galaxy S10 do të lansohet më 17 shkurt, në San Francisko
Trio e telefonave Samsung Galaxy S10 – Samsung S10, S10 Plus dhe S10 Lite – janë planifikuar për një lansim zyrtar në një ngjarje në San Francisko, një javë përpara MWC 2019, e cila fillon të hënën më 25 shkurt në ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 13:04
Trio e telefonave Samsung Galaxy S10 – Samsung S10, S10 Plus dhe S10 Lite – janë planifikuar për një lansim zyrtar në një ngjarje në San Francisko, një javë përpara MWC 2019, e cila fillon të hënën më 25 shkurt në ...

Galaxy S10, Samsung jep datën e prezantimit
Tradicionalisht Samsung ka prezantuar telefonët më të mirë të linjës Galaxy S në Kongresin Mobil të Barcelonës por me Galaxy S10 gjërat ndryshojnë. Këtë vit kompania do të thyejë traditën fillimisht raportoi Wall Street ...
Medial | 10-Jan-2019 18:17
Tradicionalisht Samsung ka prezantuar telefonët më të mirë të linjës Galaxy S në Kongresin Mobil të Barcelonës por me Galaxy S10 gjërat ndryshojnë. Këtë vit kompania do të thyejë traditën fillimisht raportoi Wall Street ...

Operatori korean konfirmon: Galaxy S10 lansohet së shpejti
“EE” sapo ka konfirmuar se telefoni i ri Samsung Galaxy është rrugës për në dyqanet e tyre. Operatori mobil njoftoi zbulimin e madh në llogarinë e tyre Twitter dhe klientët mund të regjistrohen në qoftë se ata duan të ...
Telegrafi | 09-Jan-2019 16:47
“EE” sapo ka konfirmuar se telefoni i ri Samsung Galaxy është rrugës për në dyqanet e tyre. Operatori mobil njoftoi zbulimin e madh në llogarinë e tyre Twitter dhe klientët mund të regjistrohen në qoftë se ata duan të ...

Galaxy S10 do të lansohet më 17 shkurt, në San Francisko
Trio e telefonave Samsung Galaxy S10 – Samsung S10, S10 Plus dhe S10 Lite – janë planifikuar për një lansim zyrtar në një ngjarje në San Francisko, një javë përpara MWC 2019, e cila fillon të hënën më 25 shkurt në ...
Zhurnal | 10-Jan-2019 14:23
Trio e telefonave Samsung Galaxy S10 – Samsung S10, S10 Plus dhe S10 Lite – janë planifikuar për një lansim zyrtar në një ngjarje në San Francisko, një javë përpara MWC 2019, e cila fillon të hënën më 25 shkurt në ...

Operatori korean konfirmon: Galaxy S10 lansohet së shpejti
“EE” sapo ka konfirmuar se telefoni i ri Samsung Galaxy është rrugës për në dyqanet e tyre. Operatori mobil njoftoi zbulimin e madh në llogarinë e tyre Twitter dhe klientët mund të regjistrohen në qoftë se ata duan të ...
Flaka | 09-Jan-2019 22:50
“EE” sapo ka konfirmuar se telefoni i ri Samsung Galaxy është rrugës për në dyqanet e tyre. Operatori mobil njoftoi zbulimin e madh në llogarinë e tyre Twitter dhe klientët mund të regjistrohen në qoftë se ata duan të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved