ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:34

Intervista e Amos Oz për Rudina Xhungën, falenderon në shqip

Intervista e Amos Oz për Rudina Xhungën, falenderon në shqip
TIRANE Shkrimtari izraelit, Amos Oz i cili ndërroi jetë sot në moshën 79 vjeçare nuk është i panjohur për publikun shqiptar. Në vitin 2008 gazetarja, Rudina Xhunga ka realizuar një intervistë me të, ku shkrimtari ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 13:16
TIRANE Shkrimtari izraelit, Amos Oz i cili ndërroi jetë sot në moshën 79 vjeçare nuk është i panjohur për publikun shqiptar. Në vitin 2008 gazetarja, Rudina Xhunga ka realizuar një intervistë me të, ku shkrimtari ...

Në Akademi kanë hyrë njerëz që nuk e meritojnë të jenë aty
Akademik Mehmet Kraja ka dhënë shumë intervista për mediume të ndryshme por, kam përshtypjen, nuk është përgjigjur askund më gjatë sesa për revistën “Akademia”. Këtu ka dhënë përgjigje të menduara mirë dhe të shprehura ...
Koha.mk | 10-Jan-2019 18:25
Akademik Mehmet Kraja ka dhënë shumë intervista për mediume të ndryshme por, kam përshtypjen, nuk është përgjigjur askund më gjatë sesa për revistën “Akademia”. Këtu ka dhënë përgjigje të menduara mirë dhe të shprehura ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved