ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/01/2019 11:01

Ilir Babaramo sulmon Baton Haxhiun: Si ky i pacipë dhe spiun i UDB-së, arriti të faktorizohet kaq shumë në Tiranë

Ilir Babaramo sulmon Baton Haxhiun: Si ky i pacipë dhe spiun i UDB-së, arriti të faktorizohet kaq shumë në Tiranë
Ilir Babaramo shkruan se përplasjet e Ilir Metës me Edi Ramën janë normale. Anormale sipas tij, është ndërhyrja e Baton Haxhiut në debatin mes dy krerëve të shtetit shqiptar. Shkrimi i Haxhiut drejtuar Metës ka ...
GazetaTema | 11-Jan-2019 19:25
Ilir Babaramo shkruan se përplasjet e Ilir Metës me Edi Ramën janë normale. Anormale sipas tij, është ndërhyrja e Baton Haxhiut në debatin mes dy krerëve të shtetit shqiptar. Shkrimi i Haxhiut drejtuar Metës ka ...

“Përplasja Rama-Meta, normale. Anormal reagimi i Baton Haxhiut”
Përplasja e një kryeministri me presidentin e Republikës për emërimin e një ministri është diçka krejt normale. Ndodh dhe në vendet ku ka lindur demokracia. Anormale janë tonet që po përdoren dhe mbi të gjitha shkaqet ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 14:46
Përplasja e një kryeministri me presidentin e Republikës për emërimin e një ministri është diçka krejt normale. Ndodh dhe në vendet ku ka lindur demokracia. Anormale janë tonet që po përdoren dhe mbi të gjitha shkaqet ...

Përplasja Rama-Meta, normale. Anormal reagimi i Baton Haxhiut, që ka bashkëpunuar me Milosheviçin
Nga Ilir Babaramo – Përplasja e një kryeministri me presidentin e Republikës për emërimin e një ministri është diçka krejt normale. Ndodh dhe në vendet ku ka lindur demokracia. Anormale janë tonet që po përdoren dhe mbi ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 14:35
Nga Ilir Babaramo – Përplasja e një kryeministri me presidentin e Republikës për emërimin e një ministri është diçka krejt normale. Ndodh dhe në vendet ku ka lindur demokracia. Anormale janë tonet që po përdoren dhe mbi ...

Përplasja Rama-Meta, normale. Anormal reagimi i Baton Haxhiut, që ka bashkëpunuar me Milosheviçin
Nga Ilir Babaramo Përplasja e një kryeministri me presidentin e Republikës për emërimin e një ministri është diçka krejt normale. Ndodh dhe në vendet ku ka lindur demokracia. Anormale janë tonet që po përdoren dhe mbi ...
Telegraf | 11-Jan-2019 14:18
Nga Ilir Babaramo Përplasja e një kryeministri me presidentin e Republikës për emërimin e një ministri është diçka krejt normale. Ndodh dhe në vendet ku ka lindur demokracia. Anormale janë tonet që po përdoren dhe mbi ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved