ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/01/2019 15:43

I arrestuar për vrasjen e studentes greke, ndaj të riut shqiptar rëndojnë akuza të tjera

I arrestuar për vrasjen e studentes greke, ndaj të riut shqiptar rëndojnë akuza të tjera
I riu shqiptar i arrestuar për vrasjen e studentes greke në ishullin grek të Rodosit, akuzohet edhe për vepra të tjera që lidhen me ngacmimin seksual. Mediat greke shkruajnë se ndaj 19 vjeçarit me origjinë shqiptare, ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 20:50
I riu shqiptar i arrestuar për vrasjen e studentes greke në ishullin grek të Rodosit, akuzohet edhe për vepra të tjera që lidhen me ngacmimin seksual. Mediat greke shkruajnë se ndaj 19 vjeçarit me origjinë shqiptare, ...

Shtohen telashet për shqiptarin në Greqi, e akuzojnë për përdhunim
Të tjera telashe për Aleksandër Lucën. 20-vjeçari shqiptar, që ndodhet në burgun e Grevenas në Greqi, përballet me akuza të reja në adresë të tij. Tashmë ai akuzohet për përdhunim dhe tentativë përdhunimi. Sipas mediave ...
Lapsi | 11-Jan-2019 15:41
Të tjera telashe për Aleksandër Lucën. 20-vjeçari shqiptar, që ndodhet në burgun e Grevenas në Greqi, përballet me akuza të reja në adresë të tij. Tashmë ai akuzohet për përdhunim dhe tentativë përdhunimi. Sipas mediave ...

Dëshmitë e vajzave greke për shqiptarin:Tentoi tna përdhunonte
Tashmë ai akuzohet për përdhunim dhe tentativë përdhunimi. Sipas mediave greke, 3 vajza e kanë akuzuar të riun shqiptar se i ka ngacmuar në të kaluarën. Një 18-vjeçare thotë se është abuzuar seksualisht prej tij. Po ...
Medial | 11-Jan-2019 14:58
Tashmë ai akuzohet për përdhunim dhe tentativë përdhunimi. Sipas mediave greke, 3 vajza e kanë akuzuar të riun shqiptar se i ka ngacmuar në të kaluarën. Një 18-vjeçare thotë se është abuzuar seksualisht prej tij. Po ...

Rikthehet dosja, 3 akuza ndaj shqiptarit
Të tjera telashe për Aleksandër Lucën. 20-vjeçari shqiptar, që ndodhet në burgun e Grevenas në Greqi, përballet me akuza të reja në adresë të tij. Tashmë ai akuzohet për përdhunim dhe tentativë përdhunimi. Sipas mediave ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 14:35
Të tjera telashe për Aleksandër Lucën. 20-vjeçari shqiptar, që ndodhet në burgun e Grevenas në Greqi, përballet me akuza të reja në adresë të tij. Tashmë ai akuzohet për përdhunim dhe tentativë përdhunimi. Sipas mediave ...

Të burgosurit dhunojnë në qeli babain shqiptar që masakroi vajzën
Tiranë, 11 janar - Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 14:05
Tiranë, 11 janar - Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të ...

Të tjera telashe për Aleksandër Lucën, e akuzojnë për përdhunim
Të tjera telashe për Aleksandër Lucën. 20-vjeçari shqiptar, që ndodhet në burgun e Grevenas në Greqi, përballet me akuza të reja në adresë të tij, raporton TV Klan . Tashmë ai akuzohet për përdhunim dhe tentativë ...
Mapo | 11-Jan-2019 13:41
Të tjera telashe për Aleksandër Lucën. 20-vjeçari shqiptar, që ndodhet në burgun e Grevenas në Greqi, përballet me akuza të reja në adresë të tij, raporton TV Klan . Tashmë ai akuzohet për përdhunim dhe tentativë ...

Rikthehet dosja ndaj Aleksandër Lucës, 3 vajza akuza ndaj shqiptarit
Të tjera telashe për Aleksandër Lucën. 20-vjeçari shqiptar, që ndodhet në burgun e Grevenas në Greqi, përballet me akuza të reja në adresë të tij. Tashmë ai akuzohet për përdhunim dhe tentativë përdhunimi. Sipas mediave ...
TV Klan | 11-Jan-2019 13:12
Të tjera telashe për Aleksandër Lucën. 20-vjeçari shqiptar, që ndodhet në burgun e Grevenas në Greqi, përballet me akuza të reja në adresë të tij. Tashmë ai akuzohet për përdhunim dhe tentativë përdhunimi. Sipas mediave ...

‘Zakoni grek’: Vrau të bijën, shqiptarin Aleko Petro e dhunojnë në burg
Duket se burgjet greke e paskan zakon dhunimin e personave që vrasin femrat. Pasi shqiptari Aleksandër Luca, i akuzuar për vrasjen e një studenteje greke, u dhunua barbarisht në qeli, vjen rasti tjetër. Dëshmia ...
Mapo | 11-Jan-2019 12:47
Duket se burgjet greke e paskan zakon dhunimin e personave që vrasin femrat. Pasi shqiptari Aleksandër Luca, i akuzuar për vrasjen e një studenteje greke, u dhunua barbarisht në qeli, vjen rasti tjetër. Dëshmia ...

Sulmohet në qeli Aleko Petro, babai i Anxhelinës
Pak ditë pasi masakroi për vdekje vajzën e tij, Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 12:31
Pak ditë pasi masakroi për vdekje vajzën e tij, Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa ...

Vrau vajzën, dhunohet në qeli babai i viktimës
Dhunohet në qeli nga të burgosur të tjerë, Aleko Petro, babai që masakroi vajzën e tij duke e goditur me mjete të forta 8 herë në kokë. Pasi gjykata greke e la në burg pa afat, 52-vjeçari është dhunuar psikologjikisht e ...
Lapsi | 11-Jan-2019 12:19
Dhunohet në qeli nga të burgosur të tjerë, Aleko Petro, babai që masakroi vajzën e tij duke e goditur me mjete të forta 8 herë në kokë. Pasi gjykata greke e la në burg pa afat, 52-vjeçari është dhunuar psikologjikisht e ...

Vrau të bijën në Greqi, dhunohet në burg shqiptari
Shqiptari Aleko Petro, që vrau të vijën 28-vjeçare, është dhunuar në burgun grek. Lajmi konfirmohet nga avokati i tij, i cili tha se disa persona që vuajnë dënimin në Koridhalos kanë ushtruar dhunë barbare ndaj ...
Java News | 11-Jan-2019 12:20
Shqiptari Aleko Petro, që vrau të vijën 28-vjeçare, është dhunuar në burgun grek. Lajmi konfirmohet nga avokati i tij, i cili tha se disa persona që vuajnë dënimin në Koridhalos kanë ushtruar dhunë barbare ndaj ...

Sulmohet në qeli Aleko Petro, babai i Anxhelinës
Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të hetimeve. Të ...
TV Klan | 11-Jan-2019 11:05
Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të hetimeve. Të ...

Masakroi të bijën, 52 vjeçari dhunohet në burg
Aleko Petro, i cili vrau vajzën e tij, në fillim të këtij viti, është dhunuar në burg. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ndërsa 52 vjeçari është dërguar në spitalin e përgjithshëm të Nikeas. Lajmi ...
Gazeta Dita | 11-Jan-2019 12:19
Aleko Petro, i cili vrau vajzën e tij, në fillim të këtij viti, është dhunuar në burg. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ndërsa 52 vjeçari është dërguar në spitalin e përgjithshëm të Nikeas. Lajmi ...

Sulmohet në qeli Aleko, babai i Anxhelës
Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të hetimeve. Të ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 11:18
Aleko Petro është dhunuar në qeli nga të burgosurit e tjerë. Ngjarja ka ndodhur në burgun e Koridhalos, ku 52-vjeçari është dërguar aty pasi gjykata greke e la në burg pa afat deri në përfundim të hetimeve. Të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved