ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:34

Hu pas koke, policia gjermane publikon videon: ja si u qëllua politikani i AfD-së

Hu pas koke, policia gjermane publikon videon: ja si u qëllua politikani i AfD-së
Policia gjermane lëshoi një video të rrahjes së politikanit të partisë së ekstremit të djathtë – AfD, Frank Magnitz. Një çmim prej 3,000 euro është ofruar info mbi personat që e goditën, ngjarje e ndodhur pak ditë më ...
Tesheshi | 11-Jan-2019 19:19
Policia gjermane lëshoi një video të rrahjes së politikanit të partisë së ekstremit të djathtë – AfD, Frank Magnitz. Një çmim prej 3,000 euro është ofruar info mbi personat që e goditën, ngjarje e ndodhur pak ditë më ...

Autoritetet gjermane publikojnë pamjet e sulmit fizik ndaj politikanit të partisë AFD në Bremen
Policia gjermane ka publikuar pamjet e kamerave të sigurisë, që tregojnë se si tre meshkuj sulmojnë fizikisht politikanin e partisë gjermane AFD, Frank Magnitz. 66-vjeçari ishte hospitalizuar pas sulmit që i kishte ...
Arbresh | 11-Jan-2019 18:57
Policia gjermane ka publikuar pamjet e kamerave të sigurisë, që tregojnë se si tre meshkuj sulmojnë fizikisht politikanin e partisë gjermane AFD, Frank Magnitz. 66-vjeçari ishte hospitalizuar pas sulmit që i kishte ...

“Derr nazist”, sulme ndaj eksponentëve të djathtë të AfD-së në Gjermani
Persona të panjohur shpërthyen një kuti postare që i përkiste një politikani të partisë të ekstremit të djathtë ”Alternativa për Gjermaninë” (AfD) dhe shkruajtën fjalët “derr nazist” në murin e shtëpisë së tij, sipas ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 12:31
Persona të panjohur shpërthyen një kuti postare që i përkiste një politikani të partisë të ekstremit të djathtë ”Alternativa për Gjermaninë” (AfD) dhe shkruajtën fjalët “derr nazist” në murin e shtëpisë së tij, sipas ...

“Derr nazist”, sulme ndaj eksponentëve të djathtë të AfD-së në Gjermani
Persona të panjohur shpërthyen një kuti postare që i përkiste një politikani të partisë të ekstremit të djathtë ”Alternativa për Gjermaninë” (AfD) dhe shkruajtën fjalët “derr nazist” në murin e shtëpisë së tij, sipas ...
GazetaTema | 11-Jan-2019 11:09
Persona të panjohur shpërthyen një kuti postare që i përkiste një politikani të partisë të ekstremit të djathtë ”Alternativa për Gjermaninë” (AfD) dhe shkruajtën fjalët “derr nazist” në murin e shtëpisë së tij, sipas ...

Sulme ndaj eksponentëve të djathtë të AfD-së në Gjermani
Persona të panjohur shpërthyen një kuti postare që i përkiste një politikani të partisë të ekstremit të djathtë ”Alternativa për Gjermaninë” (AfD) dhe shkruajtën fjalët “derr nazist” në murin e shtëpisë së tij, sipas ...
Alsat-M | 11-Jan-2019 12:26
Persona të panjohur shpërthyen një kuti postare që i përkiste një politikani të partisë të ekstremit të djathtë ”Alternativa për Gjermaninë” (AfD) dhe shkruajtën fjalët “derr nazist” në murin e shtëpisë së tij, sipas ...

“Specialistët e harbutllëkut”, tension në Gjermani pas rrahjes për spital të një deputeti nacionalist
A ishte dhunë me motive politike apo ishte atentat? Dhuna ndaj kryetarit të degës së AfD-së në Bremen, Frank Magnitz, ka ndezur gjakrat. Nuk është hera e parë që AfD-ja (partia djathtiste Alternativë për Gjermaninë) ...
GazetaTema | 09-Jan-2019 15:58
A ishte dhunë me motive politike apo ishte atentat? Dhuna ndaj kryetarit të degës së AfD-së në Bremen, Frank Magnitz, ka ndezur gjakrat. Nuk është hera e parë që AfD-ja (partia djathtiste Alternativë për Gjermaninë) ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved