ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 07:39

Zierja e lëkurës së patateve do të zgjidhë një nga problemet më të mëdha të femrave: Ja cilin

Zierja e lëkurës së patateve do të zgjidhë një nga problemet më të mëdha të femrave: Ja cilin
Pas kalimit të të 30ave femrat hasen me një nga problemet më të “mëdha” të tyre, thinjat. Në fakt ky është një kusht i cili ju ndodh të gjithëve, pavarësisht moshës. Dëshira e çdo femre do të ishte që ta menjanonte në ...
Mapo | 17-Apr-2016 22:05
Pas kalimit të të 30ave femrat hasen me një nga problemet më të “mëdha” të tyre, thinjat. Në fakt ky është një kusht i cili ju ndodh të gjithëve, pavarësisht moshës. Dëshira e çdo femre do të ishte që ta menjanonte në ...

Në Mavrovë 95, në Kodrën e Diellit 50 centimetra borë
Nga ora shtatë të mëngjesit sot janë matur trashësi më të mëdha të borës në Mavrovë, Pozharan dhe Kodrën e Diellit. Siç njoftojnë nga EHM sot në mëngjes në Mavrovë janë matur 95 centimetra borë, 57 centimetra janë matur ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 09:13
Nga ora shtatë të mëngjesit sot janë matur trashësi më të mëdha të borës në Mavrovë, Pozharan dhe Kodrën e Diellit. Siç njoftojnë nga EHM sot në mëngjes në Mavrovë janë matur 95 centimetra borë, 57 centimetra janë matur ...

Gjykata pranoi tërësisht aktakuzën për rastin ‘’TALIR’’
Gjykata Penale njofton se akuzat për rastin e PSP-së “Talir” janë pranuar tërësisht. PSP vitin e kaluar ka paraqitur dy aktakuza për rastin “Talir”. Në aktakuzën e parë përfshihen Nikolla Gruevski dhe Kiril Bozhinovski, ...
Albportali | 11-Jan-2019 15:26
Gjykata Penale njofton se akuzat për rastin e PSP-së “Talir” janë pranuar tërësisht. PSP vitin e kaluar ka paraqitur dy aktakuza për rastin “Talir”. Në aktakuzën e parë përfshihen Nikolla Gruevski dhe Kiril Bozhinovski, ...

Kur gripi vë në rrezik jetën e një të rrituri
Përgatiti: Blertina Koka AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com
Albportali | 11-Jan-2019 15:26
Përgatiti: Blertina Koka AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ©AlbPortali.Com

Junker: Shkupi dhe Athina të bëjnë atë që historia e kërkon prej tyre
Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në pres konferencën me ...
Albportali | 11-Jan-2019 15:26
Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në pres konferencën me ...

JUNKER: Shkupi dhe Athina të bëjnë atë që historia e kërkon prej tyre
Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në pres konferencën me ...
Medial | 11-Jan-2019 14:34
Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në pres konferencën me ...

DiCaprio puthje pasionante me të dashurën 23 vite më të re
Por, Leonardo DiCaprio dhe Camila Morrone treguan se mosha është vetëm numër të mërkurën, kur çifti shkëmbyen një puthje gjatë një takimi në Manhattan, shkruan dailymail transmeton lajmi.net. Ylli i Titanikut, 44 ...
Albportali | 11-Jan-2019 14:25
Por, Leonardo DiCaprio dhe Camila Morrone treguan se mosha është vetëm numër të mërkurën, kur çifti shkëmbyen një puthje gjatë një takimi në Manhattan, shkruan dailymail transmeton lajmi.net. Ylli i Titanikut, 44 ...

Kiltschko po rikthehet në ring, do të përballet me kundërshtarin britanik
Raportohet se ukrainasi po shqyrton mundësinë për të dueluar me boksierin britanik, Dillian Whyte, transmeton lajmi.net. Klitschko mbanë rekordin për kohën e të qenit kampion, me 4383 ditë dhe e ka mbrojtur titullin e ...
Albportali | 11-Jan-2019 14:25
Raportohet se ukrainasi po shqyrton mundësinë për të dueluar me boksierin britanik, Dillian Whyte, transmeton lajmi.net. Klitschko mbanë rekordin për kohën e të qenit kampion, me 4383 ditë dhe e ka mbrojtur titullin e ...

Junker: Shkupi dhe Athina të bëjnë atë që historia e kërkon prej tyre
Bruksel, 11 janar - Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në pres ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 14:05
Bruksel, 11 janar - Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në pres ...

Junker: Greqia dhe Maqedonia të përfundojnë procesin për emrin
Presidenti i Komisionit Evropian, Zhan Klod Junker, ka bërë thirrje që Greqia dhe Maqedonia të përfundojnë procesin për emrin në afatet e caktuara. “Janë të rrallë ata që para historisë marrin përgjegjësi të tilla dhe ...
Shenja | 11-Jan-2019 13:49
Presidenti i Komisionit Evropian, Zhan Klod Junker, ka bërë thirrje që Greqia dhe Maqedonia të përfundojnë procesin për emrin në afatet e caktuara. “Janë të rrallë ata që para historisë marrin përgjegjësi të tilla dhe ...

E menaxhon vetë Instagramin e vajzës, Loredana la nam me këtë koment të saj
Vetëm dy ditë pas lindjes, Hanës iu hap llogaria, personale në Instagram nga prindërit e saj, shkruan lajmi.net. Faqja e Hanës tashmë numëron mbi 200 mijë ndjekës, nga të cilët merr pëlqime dhe komente të ndryshme. Por, ...
Albportali | 11-Jan-2019 13:47
Vetëm dy ditë pas lindjes, Hanës iu hap llogaria, personale në Instagram nga prindërit e saj, shkruan lajmi.net. Faqja e Hanës tashmë numëron mbi 200 mijë ndjekës, nga të cilët merr pëlqime dhe komente të ndryshme. Por, ...

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea për Higuain
Lojtari aktualisht paraqitet me skuadrën e Milan, ku është në formë huazimi, kurse kartoni i tij zotërohet nga Juventus. Edhe Milan edhe Juventus kanë refuzuar ofertën e propozuar nga Chelsea për ta huazuar lojtarin në ...
Albportali | 11-Jan-2019 13:27
Lojtari aktualisht paraqitet me skuadrën e Milan, ku është në formë huazimi, kurse kartoni i tij zotërohet nga Juventus. Edhe Milan edhe Juventus kanë refuzuar ofertën e propozuar nga Chelsea për ta huazuar lojtarin në ...

“Qani për mua vetëm 20 minuta, më pas pushoni”, historia emocionuese e 9-vjeçarit që u nda nga jeta për Krishtlindje
‘’Qani për mua vetëm 20 minuta dhe më pas pushoni. Vëllai dhe motra ime e vogël kanë nevojë për ju. Jepuni shumë dashuri, gjithë dashurinë që unë nuk ua dhashë dot.’’ Këto janë fjalët e fundit që 9-vjeçari britanik ...
Albportali | 11-Jan-2019 13:27
‘’Qani për mua vetëm 20 minuta dhe më pas pushoni. Vëllai dhe motra ime e vogël kanë nevojë për ju. Jepuni shumë dashuri, gjithë dashurinë që unë nuk ua dhashë dot.’’ Këto janë fjalët e fundit që 9-vjeçari britanik ...

Marina Vjollca nuk kursehet fare, blen xhup tejet të shtrenjtë
Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan lajmi.net. Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup me vlerë marramendëse. Ky ...
Albportali | 11-Jan-2019 13:04
Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan lajmi.net. Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup me vlerë marramendëse. Ky ...

Era Istrefi bëhet bionde
Këngëtarja kosovare Era Istrefi, është kthyer ‘aty’ ku e kemi njohur për herë të parë. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ...
Albportali | 11-Jan-2019 13:04
Këngëtarja kosovare Era Istrefi, është kthyer ‘aty’ ku e kemi njohur për herë të parë. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ...

Juventus kontakton me Real Madrid, Isco është shënjestra
Skuadra nga Torino po kërkojnë të transferojnë mesfushorin spanjoll, i cili ka ngecur tek Real Madrid, shkruan Di Marzio, transmeton lajmi.net. “Biankonerët” veçse kanë arritur një marrëveshje që ta transferojnë Aaron ...
Albportali | 11-Jan-2019 13:04
Skuadra nga Torino po kërkojnë të transferojnë mesfushorin spanjoll, i cili ka ngecur tek Real Madrid, shkruan Di Marzio, transmeton lajmi.net. “Biankonerët” veçse kanë arritur një marrëveshje që ta transferojnë Aaron ...

E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit
Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve gjersa pozon në mes të borës e zhveshur, e që ...
Albportali | 11-Jan-2019 13:04
Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve gjersa pozon në mes të borës e zhveshur, e që ...

Junker: Shkupi dhe Athina të bëjnë atë që historia e kërkon prej tyre
Bukuresht, 11 janar – Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në pres ...
Koha.mk | 11-Jan-2019 12:57
Bukuresht, 11 janar – Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në pres ...

Firmino: Liverpool duhet të rimëkëmben
Ylli i Liverpool-it, Roberto Firmino, ka thënë se Liverpool duhet të rimëkëmben në ndeshjen ndaj Brighton këtë të shtunë. Këto komente të tij vijnë pas dy humbjeve radhazi të Të Kuqve në fillim të këtij viti, nga ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 12:50
Ylli i Liverpool-it, Roberto Firmino, ka thënë se Liverpool duhet të rimëkëmben në ndeshjen ndaj Brighton këtë të shtunë. Këto komente të tij vijnë pas dy humbjeve radhazi të Të Kuqve në fillim të këtij viti, nga ...

JUNKER: Shkupi dhe Athina të bëjnë atë që historia e kërkon prej tyre
Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në pres konferencën me ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 12:48
Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në pres konferencën me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved