ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:18

Gjergj Leka: Ja si duhet të zgjidhet kënga për në Eurovision

Gjergj Leka: Ja si duhet të zgjidhet kënga për në Eurovision
TIRANE I ftuar në emisionin ‘Kjo Javë’ të Nisida Tufës në News24, kantautori Gjergj Leka ka folur për pjesëmarrjen e tij në festivalin e fudvitit në RTSH si dhe opinionin e tij për mënyrën si zgjidhet kënga fituese që ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 13:16
TIRANE I ftuar në emisionin ‘Kjo Javë’ të Nisida Tufës në News24, kantautori Gjergj Leka ka folur për pjesëmarrjen e tij në festivalin e fudvitit në RTSH si dhe opinionin e tij për mënyrën si zgjidhet kënga fituese që ...

Jonida Maliqi përfaqëson Shqipërinë në Eurovision
TIRANE Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi do të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin më të madh evropian ‘Eurovison’ që vitin e ardhshëm do të zhvillohet në Izrael. Jonida Maliqi u shpall fituese e festavilit të 57 në ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 13:16
TIRANE Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi do të përfaqësojë Shqipërinë në festivalin më të madh evropian ‘Eurovison’ që vitin e ardhshëm do të zhvillohet në Izrael. Jonida Maliqi u shpall fituese e festavilit të 57 në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved