ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/03/2019 06:39

“Gent Cakaj ka paraqitur në zyrën e Ramës dorëheqje të parevokueshme!”

“Gent Cakaj ka paraqitur në zyrën e Ramës dorëheqje të parevokueshme!”
Historiani e ish Ministri i Jashtëm i Shqipërisë Paskal Milo ka treguar mbrëmjen e djeshme në emisionin “360 gradë” se pas mosdekretimit të tij si kryediplomat, Gent Cakaj i ka paraqitur dorëheqjen e parevokueshme ...
Lapsi | 11-Jan-2019 15:05
Historiani e ish Ministri i Jashtëm i Shqipërisë Paskal Milo ka treguar mbrëmjen e djeshme në emisionin “360 gradë” se pas mosdekretimit të tij si kryediplomat, Gent Cakaj i ka paraqitur dorëheqjen e parevokueshme ...

Ish-ministri tregon nëse Cakaj e ka paraqitur në zyrën e Ramës dorëheqjen e tij
Historiani e ish Ministri i Jashtëm i Shqipërisë Paskal Milo ka treguar mbrëmjen e djeshme në emisionin “360 gradë” se pas mosdekretimit të tij si kryediplomat, Gent Cakaj i ka paraqitur dorëheqjen e parevokueshme ...
Zeri | 11-Jan-2019 14:19
Historiani e ish Ministri i Jashtëm i Shqipërisë Paskal Milo ka treguar mbrëmjen e djeshme në emisionin “360 gradë” se pas mosdekretimit të tij si kryediplomat, Gent Cakaj i ka paraqitur dorëheqjen e parevokueshme ...

Sipas Paskal Milos, Genti Cakaj i ka dorëzuar dorëheqjen Ramës
Historiani Paskal Milo gjatë një debati në TV në OraNews tha se Gent Cakaj i ka dhënë dorëheqjen e parevokueshme kryeministrit Edi Rama. “Unë personalisht, me gjithë respektin që kam për ministrin Ditmir Bushati, mendoj ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 10:59
Historiani Paskal Milo gjatë një debati në TV në OraNews tha se Gent Cakaj i ka dhënë dorëheqjen e parevokueshme kryeministrit Edi Rama. “Unë personalisht, me gjithë respektin që kam për ministrin Ditmir Bushati, mendoj ...

Paskal Milo: Gent Cakaj i ka dorëzuar dorëheqjen Ramës
Historiani Paskal Milo i ftuar në “360 Gradë” në Ora News bëri me dije se Gent Cakaj i ka dhënë dorëheqjen e parevokueshme kryeministrit Rama. Pjesë nga debati: Milo: Unë personalisht mendoj që me gjithë respektin që ...
24 Ore | 10-Jan-2019 23:40
Historiani Paskal Milo i ftuar në “360 Gradë” në Ora News bëri me dije se Gent Cakaj i ka dhënë dorëheqjen e parevokueshme kryeministrit Rama. Pjesë nga debati: Milo: Unë personalisht mendoj që me gjithë respektin që ...

Elena Kocaqi: Ditmir Bushati, asnjë sukses në diplomaci
Historiania Elena Kocaqi e ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se në 5 vite si ministër i Jashtëm, Ditmir Bushati nuk ka asnjë sukses. Pjesë nga debati: Kocaqi: Për mua, Ditmiri ka qenë njeri i qetë. Në diplomaci ...
Koha Jone | 10-Jan-2019 23:21
Historiania Elena Kocaqi e ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se në 5 vite si ministër i Jashtëm, Ditmir Bushati nuk ka asnjë sukses. Pjesë nga debati: Kocaqi: Për mua, Ditmiri ka qenë njeri i qetë. Në diplomaci ...

Historiania Kocaqi: Gent Cakaj nuk njihte konceptet juridike për kufijtë
Historiania Elena Kocaqi e ftuar në “360 Gradë”, tha se kandidati për ministër të Jashtëm nuk njihte konceptet juridike. Kocaqi : Deklarata ishte konfuze e kandidatit për arsye që ai nuk kuptonte shumë koncepte ...
Telegraf | 10-Jan-2019 22:10
Historiania Elena Kocaqi e ftuar në “360 Gradë”, tha se kandidati për ministër të Jashtëm nuk njihte konceptet juridike. Kocaqi : Deklarata ishte konfuze e kandidatit për arsye që ai nuk kuptonte shumë koncepte ...

“Gent Cakaj i ka dhënë dorëheqjen sot Ramës”
Ish-kreu i diplomacisë shqiptare Paskal Milo i ftuar në “360 Gradë” në Ora News bëri me dije se Gent Cakaj i ka dhënë dorëheqjen e parevokueshme kryeministrit Rama. Pjesë nga debati: Milo: Unë personalisht mendoj që ...
Koha Jone | 10-Jan-2019 23:21
Ish-kreu i diplomacisë shqiptare Paskal Milo i ftuar në “360 Gradë” në Ora News bëri me dije se Gent Cakaj i ka dhënë dorëheqjen e parevokueshme kryeministrit Rama. Pjesë nga debati: Milo: Unë personalisht mendoj që ...

Milo: Ja kur lindi teza e shkëmbimit të kufijve
Historiani Paskal Milo i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha çështja e shkëmbimit territorial Kosovë-Serbi është tezë 20 vjeçare. Milo : Çështja e shkëmbimeve territoriale midis Kosovës dhe Serbisë ka lindur që të ...
Koha Jone | 10-Jan-2019 21:57
Historiani Paskal Milo i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha çështja e shkëmbimit territorial Kosovë-Serbi është tezë 20 vjeçare. Milo : Çështja e shkëmbimeve territoriale midis Kosovës dhe Serbisë ka lindur që të ...

Ndryshimi i kufijve, Balliu; Tezë ruse dhe serbe
Gazetari Fahri Balliu i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se çështja e shkëmbimit të territorit Kosovë-Serbi është iniciuar nga Rusia. Balliu : Kjo është e lidhur drejtpërdrejt me aksionin politik të shpallur në ...
Koha Jone | 10-Jan-2019 21:57
Gazetari Fahri Balliu i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se çështja e shkëmbimit të territorit Kosovë-Serbi është iniciuar nga Rusia. Balliu : Kjo është e lidhur drejtpërdrejt me aksionin politik të shpallur në ...

Klosi: Eksperimenti i ndryshimit të kufijve nuk mund të bëhet në Ballkan
Fatos Klosi i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha çështja e ndryshimit të kufijve nuk mund të bëhet në Ballkan. Klosi : BE pretendon të bashkojë popujt në të gjitha fushat në mënyrë që pakicat ta ndjenë veten njëlloj ...
Koha Jone | 10-Jan-2019 21:57
Fatos Klosi i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha çështja e ndryshimit të kufijve nuk mund të bëhet në Ballkan. Klosi : BE pretendon të bashkojë popujt në të gjitha fushat në mënyrë që pakicat ta ndjenë veten njëlloj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved