ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 08:39

Era Istrefi vazhdon eksperimentet me flokët, bëhet bjonde

Era Istrefi vazhdon eksperimentet me flokët, bëhet bjonde
Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni me ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 10:52
Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni me ...

Era Istrefi vazhdon eksperimentet me flokët, bëhet bjonde
Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni me ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 13:14
Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni me ...

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket (Foto)
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net.E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe atraktive, e nuk ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 11:17
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net.E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe atraktive, e nuk ...

Ndryshimi drastik në look i Roza Latit
Ajo njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ndjek trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur Roza Lati ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim drastik në ‘look’. Në ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 07:36
Ajo njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ndjek trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur Roza Lati ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim drastik në ‘look’. Në ...

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket
Është rikthyer sërish bionde. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net. E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet ...
Ina-Online | 11-Jan-2019 10:45
Është rikthyer sërish bionde. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net. E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet ...

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net. E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe atraktive, e nuk ...
Albportali | 11-Jan-2019 10:29
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan lajmi.net. E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe atraktive, e nuk ...

Era Istrefi bëhet sërish bionde, kështu po duket
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan . E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe atraktive, e nuk ka ...
Lajminet | 11-Jan-2019 10:03
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi është rikthyer në stilin e vjetër të flokëve, atë si bionde, shkruan . E me këtë, ajo mahniti të gjithë e cila shfaqet tejet në formë dhe atraktive, e nuk ka ...

Roza Lati bën ndryshimin që nuk pritej (Foto)
Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim drastik në ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 09:08
Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim drastik në ...

Era Istrefi i rikthehet look-ut të vjetër!
Kengëtarja Era Istrefi është dhe një ndër artistet shqiptare që ka eksperimentuar me pamjen e saj. Jemi mësuar që shpesh ta shikojmë me ndryshime të ndryshme në stilin e flokëve të veshjesh etj. E kemi parë bjonde, ...
VizionPlus | 10-Jan-2019 21:06
Kengëtarja Era Istrefi është dhe një ndër artistet shqiptare që ka eksperimentuar me pamjen e saj. Jemi mësuar që shpesh ta shikojmë me ndryshime të ndryshme në stilin e flokëve të veshjesh etj. E kemi parë bjonde, ...

Era Istrefi i rikthehet look-ut të vjetër (Foto)
TIRANE Era Istrefi që në nisje të karrierës së saj si këngëtare, ka eksperimentuar shpesh me ‘look-un’ e saj. Ajo ka qenë bionde, brune por edhe me ngjyra të tjera. Prej kohësh ishim mësuar ta shikonim me flokët e zinj ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 20:07
TIRANE Era Istrefi që në nisje të karrierës së saj si këngëtare, ka eksperimentuar shpesh me ‘look-un’ e saj. Ajo ka qenë bionde, brune por edhe me ngjyra të tjera. Prej kohësh ishim mësuar ta shikonim me flokët e zinj ...

Transformohet Roza Lati, bën ndryshimin që nuk pritej
Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim drastik në ...
Lajm Press | 10-Jan-2019 22:20
Roza Lati njihet për stilin e saj të veçantë dhe gjithmonë ecën në një linjë me trendet e fundit. Së fundmi moderatorja e njohur ka vendosur t’u bashkohet vajzave të njohura që kanë guxuar të bëjnë ndryshim drastik në ...

Grimerja Sellma Kasumoviq tregon se si mund të fitoni një bursë pesëmijë euroshe për grimere dhe parukiere
Sellma Kasumoviq konsiderohet si një ndër grimeret dhe parukieret më të mira shqiptare. Nëpër duart e artistes kanë kaluar shumë yje shqiptare të muzikës, artit dhe kulturës. Por, grimerja ka treguar se si mund që një ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 19:07
Sellma Kasumoviq konsiderohet si një ndër grimeret dhe parukieret më të mira shqiptare. Nëpër duart e artistes kanë kaluar shumë yje shqiptare të muzikës, artit dhe kulturës. Por, grimerja ka treguar se si mund që një ...

Ky është ndryshimi drastik që bëri Era Istrefi
Dje, Era solli disa pamje në InstaStory e cila tregoi se është duke bërë një ndryshim në pamjen e saj, shkruan . E më pas, në imazhet e reja, Istrefi zbulon se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket për mrekulli me ...
Lajminet | 10-Jan-2019 17:03
Dje, Era solli disa pamje në InstaStory e cila tregoi se është duke bërë një ndryshim në pamjen e saj, shkruan . E më pas, në imazhet e reja, Istrefi zbulon se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket për mrekulli me ...

Era Istrefi, ndryshim looku për klipin e rradhës (Foto)
Ajo është shumë e lakuar në mediat rozë për lookun e saj të cilën e ndërron herë pas here. Nga një vajzë me flokët “rasta”, e më pas bionde, ngjyrën e flokëve e ka pasur edhe rozë njëkohë dhe më pas u shndërrua në ...
Lapsi | 10-Jan-2019 12:25
Ajo është shumë e lakuar në mediat rozë për lookun e saj të cilën e ndërron herë pas here. Nga një vajzë me flokët “rasta”, e më pas bionde, ngjyrën e flokëve e ka pasur edhe rozë njëkohë dhe më pas u shndërrua në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved