ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 08:45

Eminaja s'fal kur e prek ku s'mban...

Eminaja s'fal kur e prek ku s'mban...
Sam Nazarian, bashkeshorti i Cunmulajt eshte 44 vjeçar, ndersa Emina 34, pra jo ndonje gje per te vene duart ne koke, por ndoshta ngaqe ai hyn ne kategorine e milionereve, kjo ngacmon ziline e te tjereve qe kur i bie ...
ikub.al | 11-Jan-2019 12:15
Sam Nazarian, bashkeshorti i Cunmulajt eshte 44 vjeçar, ndersa Emina 34, pra jo ndonje gje per te vene duart ne koke, por ndoshta ngaqe ai hyn ne kategorine e milionereve, kjo ngacmon ziline e te tjereve qe kur i bie ...

“Dashuria e babait”, Adelina poston videon më të ëmbël të djalit
TIRANE Adelina Tahiri prej disa muajsh është bërë nënë për herë të madhe dhe solli një jetë një djalë që e pagëzoi me ermin, Jon. Lidhja e tyre është përfolur shpesh në media sepse bashkëshorti dhe Adelina kanë një ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 13:16
TIRANE Adelina Tahiri prej disa muajsh është bërë nënë për herë të madhe dhe solli një jetë një djalë që e pagëzoi me ermin, Jon. Lidhja e tyre është përfolur shpesh në media sepse bashkëshorti dhe Adelina kanë një ...

“Dashuria e babait”, Adelina poston videon më të ëmbël të djalit
TIRANE Adelina Tahiri prej disa muajsh është bërë nënë për herë të madhe dhe solli një jetë një djalë që e pagëzoi me ermin, Jon. Lidhja e tyre është përfolur shpesh në media sepse bashkëshorti dhe Adelina kanë një ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 22:34
TIRANE Adelina Tahiri prej disa muajsh është bërë nënë për herë të madhe dhe solli një jetë një djalë që e pagëzoi me ermin, Jon. Lidhja e tyre është përfolur shpesh në media sepse bashkëshorti dhe Adelina kanë një ...

2Po2 paralajmëron projektin e ri pas hitit “Vida”
Hip hop ylli, 2Po2, ka paralajmëruar projektin e ri të tij. Vetëm pak kohë më parë ai lansoi projektin “Vida”. Dhe, nuk ka vonuar shumë dhe ai nga Spanja ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. “Hello, #kaposhkojme, së ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 15:27
Hip hop ylli, 2Po2, ka paralajmëruar projektin e ri të tij. Vetëm pak kohë më parë ai lansoi projektin “Vida”. Dhe, nuk ka vonuar shumë dhe ai nga Spanja ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. “Hello, #kaposhkojme, së ...

Skivi publikon “Nitro”, intron e albumit të tij
Hip hop ylli i Babastars, Skivi, ka publikuar projektin e parë të tij nga albumi vijues. “Nitro” titullohet projekti i parë që vjen si intro i albumit të ri që këtë vit vjen nga Skivi. Publikimin e konfirmoi vet reperi ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 14:26
Hip hop ylli i Babastars, Skivi, ka publikuar projektin e parë të tij nga albumi vijues. “Nitro” titullohet projekti i parë që vjen si intro i albumit të ri që këtë vit vjen nga Skivi. Publikimin e konfirmoi vet reperi ...

Arta Elezaj me ndryshim drastik të stilit të flokëve
Aktorja e njohur, Arta Elezaj, ka ndryshuar stilin e saj të flokëve. Bukuroshja shqiptare që njihet për rolin e saj të Xhakartës në serialin “O Sa Mirë”, njihet për jetën luksoze. View this post on Instagram Do you ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 12:47
Aktorja e njohur, Arta Elezaj, ka ndryshuar stilin e saj të flokëve. Bukuroshja shqiptare që njihet për rolin e saj të Xhakartës në serialin “O Sa Mirë”, njihet për jetën luksoze. View this post on Instagram Do you ...

Nora Istrefi, Soni Malaj dhe Lori Hoxha shfaqen me veshjen e njëjtë, zbulohet edhe kosto e dukjes së tyre
Shpesh shohim yjet e estradës që shfaqen me veshje të njëjtë. Kësaj radhe megjithatë ka ndodhur që tri personazhe të njohura publike të kenë veshjen e njëjtë. Secila më e bukur se tjetra, ato njihen për atraktivitetin. ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 10:52
Shpesh shohim yjet e estradës që shfaqen me veshje të njëjtë. Kësaj radhe megjithatë ka ndodhur që tri personazhe të njohura publike të kenë veshjen e njëjtë. Secila më e bukur se tjetra, ato njihen për atraktivitetin. ...

Era Istrefi vazhdon eksperimentet me flokët, bëhet bjonde
Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni me ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 10:52
Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni me ...

Afërdita Dreshaj thotë se ende po kënaqet, nuk do fëmijë për momentin
Afërdita Dreshaj ka bërë të ditur se ajo nuk do të bëj fëmijë. Bukuroshja u martua kohë më parë me hokeistin e famshëm çek, Jakub Kindl. Një martesë shumë që bëri bujë ishte ajo e modeles shqiptare, ceremonia e të cilës ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 09:22
Afërdita Dreshaj ka bërë të ditur se ajo nuk do të bëj fëmijë. Bukuroshja u martua kohë më parë me hokeistin e famshëm çek, Jakub Kindl. Një martesë shumë që bëri bujë ishte ajo e modeles shqiptare, ceremonia e të cilës ...

Elegante dhe pa reçipeta, Oriola Marashi mahnit në këtë paraqitje
Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi mahnit fansat sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale, shkruan . Së fundmi, Marashi ka sjell setin e ri fotografik në të cilin shfaqet e mahnitshme në një fustan elegant pa ...
Lajminet | 11-Jan-2019 15:47
Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi mahnit fansat sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale, shkruan . Së fundmi, Marashi ka sjell setin e ri fotografik në të cilin shfaqet e mahnitshme në një fustan elegant pa ...

“Përsëri do zgjidhja të isha grua”, mesazhi i fuqishëm i Rozana Radit
Këngëtarja nga Shqipëria, Rozana Radi shpesh përmes rrjeteve sociale jep mesazhe të fuqishme në postimet qe publikon, shkruan lajmi.net. Një gjë të tillë e bëri edhe sot teksa publikoi një video në Instagram dhe tha që ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 15:28
Këngëtarja nga Shqipëria, Rozana Radi shpesh përmes rrjeteve sociale jep mesazhe të fuqishme në postimet qe publikon, shkruan lajmi.net. Një gjë të tillë e bëri edhe sot teksa publikoi një video në Instagram dhe tha që ...

“Përsëri do zgjidhja të isha grua”, mesazhi i fuqishëm i Rozana Radit
Këngëtarja nga Shqipëria, Rozana Radi shpesh përmes rrjeteve sociale jep mesazhe të fuqishme në postimet qe publikon, shkruan . Një gjë të tillë e bëri edhe sot teksa publikoi një video në Instagram dhe tha që ...
Lajminet | 11-Jan-2019 15:26
Këngëtarja nga Shqipëria, Rozana Radi shpesh përmes rrjeteve sociale jep mesazhe të fuqishme në postimet qe publikon, shkruan . Një gjë të tillë e bëri edhe sot teksa publikoi një video në Instagram dhe tha që ...

“Përsëri do zgjidhja të isha grua”, mesazhi i fuqishëm i Rozana Radit
Këngëtarja nga Shqipëria, Rozana Radi shpesh përmes rrjeteve sociale jep mesazhe të fuqishme në postimet qe publikon, shkruan lajmi.net. Një gjë të tillë e bëri edhe sot teksa publikoi një video në Instagram dhe tha që ...
Albportali | 11-Jan-2019 15:26
Këngëtarja nga Shqipëria, Rozana Radi shpesh përmes rrjeteve sociale jep mesazhe të fuqishme në postimet qe publikon, shkruan lajmi.net. Një gjë të tillë e bëri edhe sot teksa publikoi një video në Instagram dhe tha që ...

Çifti Selimi shfaqen me plot stil nga Kalifornia
Ata kanë shkuar në Las Vegas të Nevadas, për të shijuar disa ditë të mira larg rutinës së përditshme, shkruan . E nga atje, nuk mungojnë as imazhet e dyshes të cilët çdo ditë vijnë me poza të reja atraktive dhe mjaft në ...
Lajminet | 11-Jan-2019 14:03
Ata kanë shkuar në Las Vegas të Nevadas, për të shijuar disa ditë të mira larg rutinës së përditshme, shkruan . E nga atje, nuk mungojnë as imazhet e dyshes të cilët çdo ditë vijnë me poza të reja atraktive dhe mjaft në ...

Xhesila Myrtezaj dhe Bes Kallaku shkëmbejnë puthje pasionante
Muajin e kaluar i bëri një dedikim emocionues bashkëshortit me rastin e përvjetorit të lindjes. Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn, e cila i shkroi disa vargje me dashuri për Bes Kallakun, i cili kishte mbushur 33 vjet. ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 22:57
Muajin e kaluar i bëri një dedikim emocionues bashkëshortit me rastin e përvjetorit të lindjes. Bëhet fjalë për Xhensila Myrtezajn, e cila i shkroi disa vargje me dashuri për Bes Kallakun, i cili kishte mbushur 33 vjet. ...

Labi: Është kafshë, por përmirsohet dhe bëhet më i dëgjueshmi dhe jeton mirë
Ai ka hedhur një video në llogarinë e tij personale, Instagram teksa shfaq qenët brenda një shtëpie, shkruan . “Është kafshë, por përmisohet dhe bëhet më i dëgjueshmi dhe jeton mirë! Ndërsa në mes nesh si njerez që ...
Lajminet | 11-Jan-2019 13:47
Ai ka hedhur një video në llogarinë e tij personale, Instagram teksa shfaq qenët brenda një shtëpie, shkruan . “Është kafshë, por përmisohet dhe bëhet më i dëgjueshmi dhe jeton mirë! Ndërsa në mes nesh si njerez që ...

Operohet aktori i njohur me origjinë shqiptare, ja shkaku…
Aktori me prejardhje shqiptare që po zhvillon karrierën në Turqi, Can Yaman i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale në fund të vitit 2018. Shkak për këtë u bë shikimi i turbullt. Me anë të një postimi në Twitter, ...
Telegraf | 10-Jan-2019 18:27
Aktori me prejardhje shqiptare që po zhvillon karrierën në Turqi, Can Yaman i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale në fund të vitit 2018. Shkak për këtë u bë shikimi i turbullt. Me anë të një postimi në Twitter, ...

Era Istrefi vazhdon eksperimentet me flokët, bëhet bjonde
Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni me ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 13:14
Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. Ndërkohë, ajo ka marrë pjesë në një ceremoni me ...

Zbulohet më në fund, ky është burri të cilit i thotë 'PO' Leonora Jakupi (VIDEO)
Këngëtarja Leonora Jakupi çdo herë ka ditur ta mbaj të fshehtë jetën e saj private, transmeton "Zeri.info". Mirëpo, siç duket tashmë çdo gjë është bërë publike, madje edhe "martesa" e saj me njërin nga aktorët më të ...
Zeri | 08-Apr-2018 20:30
Këngëtarja Leonora Jakupi çdo herë ka ditur ta mbaj të fshehtë jetën e saj private, transmeton "Zeri.info". Mirëpo, siç duket tashmë çdo gjë është bërë publike, madje edhe "martesa" e saj me njërin nga aktorët më të ...

Gwyneth Paltrow në muajin e mjaltit me bashkëshortin dhe ish-burrin
Gwyneth Paltrow kishte një muaj të mjaltit të madh familjar gjatë pushimeve. Në shtator të këtij viti, aktorja u martua edhe një herë tjetër. Pas shkurorëzimit nga frontmeni i Koldding Chris Martin, aktorja u martua me ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 22:15
Gwyneth Paltrow kishte një muaj të mjaltit të madh familjar gjatë pushimeve. Në shtator të këtij viti, aktorja u martua edhe një herë tjetër. Pas shkurorëzimit nga frontmeni i Koldding Chris Martin, aktorja u martua me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved