ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 08:32

Zierja e lëkurës së patateve do të zgjidhë një nga problemet më të mëdha të femrave: Ja cilin

Zierja e lëkurës së patateve do të zgjidhë një nga problemet më të mëdha të femrave: Ja cilin
Pas kalimit të të 30ave femrat hasen me një nga problemet më të “mëdha” të tyre, thinjat. Në fakt ky është një kusht i cili ju ndodh të gjithëve, pavarësisht moshës. Dëshira e çdo femre do të ishte që ta menjanonte në ...
Mapo | 17-Apr-2016 22:05
Pas kalimit të të 30ave femrat hasen me një nga problemet më të “mëdha” të tyre, thinjat. Në fakt ky është një kusht i cili ju ndodh të gjithëve, pavarësisht moshës. Dëshira e çdo femre do të ishte që ta menjanonte në ...

E menaxhon vetë Instagramin e vajzës, Loredana la nam me këtë koment të saj
Vetëm dy ditë pas lindjes, Hanës iu hap llogaria, personale në Instagram nga prindërit e saj, shkruan lajmi.net. Faqja e Hanës tashmë numëron mbi 200 mijë ndjekës, nga të cilët merr pëlqime dhe komente të ndryshme. Por, ...
Albportali | 11-Jan-2019 13:47
Vetëm dy ditë pas lindjes, Hanës iu hap llogaria, personale në Instagram nga prindërit e saj, shkruan lajmi.net. Faqja e Hanës tashmë numëron mbi 200 mijë ndjekës, nga të cilët merr pëlqime dhe komente të ndryshme. Por, ...

Milan dhe Juve refuzojnë ofertën e Chelsea për Higuain
Lojtari aktualisht paraqitet me skuadrën e Milan, ku është në formë huazimi, kurse kartoni i tij zotërohet nga Juventus. Edhe Milan edhe Juventus kanë refuzuar ofertën e propozuar nga Chelsea për ta huazuar lojtarin në ...
Albportali | 11-Jan-2019 13:27
Lojtari aktualisht paraqitet me skuadrën e Milan, ku është në formë huazimi, kurse kartoni i tij zotërohet nga Juventus. Edhe Milan edhe Juventus kanë refuzuar ofertën e propozuar nga Chelsea për ta huazuar lojtarin në ...

Marina Vjollca nuk kursehet fare, blen xhup tejet të shtrenjtë
Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan lajmi.net. Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup me vlerë marramendëse. Ky ...
Albportali | 11-Jan-2019 13:04
Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan lajmi.net. Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup me vlerë marramendëse. Ky ...

Era Istrefi bëhet bionde
Këngëtarja kosovare Era Istrefi, është kthyer ‘aty’ ku e kemi njohur për herë të parë. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ...
Albportali | 11-Jan-2019 13:04
Këngëtarja kosovare Era Istrefi, është kthyer ‘aty’ ku e kemi njohur për herë të parë. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju falemnderit nga ...

Juventus kontakton me Real Madrid, Isco është shënjestra
Skuadra nga Torino po kërkojnë të transferojnë mesfushorin spanjoll, i cili ka ngecur tek Real Madrid, shkruan Di Marzio, transmeton lajmi.net. “Biankonerët” veçse kanë arritur një marrëveshje që ta transferojnë Aaron ...
Albportali | 11-Jan-2019 13:04
Skuadra nga Torino po kërkojnë të transferojnë mesfushorin spanjoll, i cili ka ngecur tek Real Madrid, shkruan Di Marzio, transmeton lajmi.net. “Biankonerët” veçse kanë arritur një marrëveshje që ta transferojnë Aaron ...

E zhveshur në mes të borës, këngëtarja shqiptare s’e ndien të ftohtit
Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve gjersa pozon në mes të borës e zhveshur, e që ...
Albportali | 11-Jan-2019 13:04
Këngëtarja, Ledina Çelo ka postuar disa fotografi në Instagram e cila shfaqet atraktive nga Austria, shkruan lajmi.net. Në këto imazhe, Çelo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve gjersa pozon në mes të borës e zhveshur, e që ...

Firmino: Liverpool duhet të rimëkëmben
Ylli i Liverpool-it, Roberto Firmino, ka thënë se Liverpool duhet të rimëkëmben në ndeshjen ndaj Brighton këtë të shtunë. Këto komente të tij vijnë pas dy humbjeve radhazi të Të Kuqve në fillim të këtij viti, nga ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 12:50
Ylli i Liverpool-it, Roberto Firmino, ka thënë se Liverpool duhet të rimëkëmben në ndeshjen ndaj Brighton këtë të shtunë. Këto komente të tij vijnë pas dy humbjeve radhazi të Të Kuqve në fillim të këtij viti, nga ...

Ederson: Fitorja ndaj Liverpool ishte çështje jetë a vdekje
Portieri i Manchester City, Ederson Moraes edhe njëherë ka bërë të ditur se sa e rëndësishme ka qenë fitorja e “Citizens” përballë Liverpool. Ai ka thënë se ishin nën presion të madh, dhe e kishin marrë me shumë ...
Medial | 11-Jan-2019 11:49
Portieri i Manchester City, Ederson Moraes edhe njëherë ka bërë të ditur se sa e rëndësishme ka qenë fitorja e “Citizens” përballë Liverpool. Ai ka thënë se ishin nën presion të madh, dhe e kishin marrë me shumë ...

Abidal mohon interesimin e Barcelonës për Moratan
“Mundo Deportivo” shkruan se drejtori sportiv i Barcës, Eric Abidal hodhi poshtë të gjithë këto zëra, duke lënë të kuptohet se nuk ka asgjë të vërtetë, transmeton lajmi.net. Ishte Juanma Lopez ai që i ofroi lojtarin ...
Albportali | 11-Jan-2019 11:40
“Mundo Deportivo” shkruan se drejtori sportiv i Barcës, Eric Abidal hodhi poshtë të gjithë këto zëra, duke lënë të kuptohet se nuk ka asgjë të vërtetë, transmeton lajmi.net. Ishte Juanma Lopez ai që i ofroi lojtarin ...

Jennifer Lopez shkëlqen me bikini
Në shumë vende të botës një femër që i afrohet moshës 50-vjeçare, thuhet se shkon drejt moshës së tretë. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju ...
Albportali | 11-Jan-2019 11:24
Në shumë vende të botës një femër që i afrohet moshës 50-vjeçare, thuhet se shkon drejt moshës së tretë. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju mundësoni të funksionojmë si portal i pavarur. Ju ...

Soni Malaj në fustan të njëjtë si Nora Istrefi
Këngëtaret, Nora Istrefi dhe Soni Malaj duket se kanë bërë xing me njëra-tjetrën me veshje të njëjta, shkruan lajmi.net. Me këtë fustan Nora është prezantuar në klipin e ri “M’ke mungu”, në duet me Skerdin kurse Soni në ...
Albportali | 11-Jan-2019 11:24
Këngëtaret, Nora Istrefi dhe Soni Malaj duket se kanë bërë xing me njëra-tjetrën me veshje të njëjta, shkruan lajmi.net. Me këtë fustan Nora është prezantuar në klipin e ri “M’ke mungu”, në duet me Skerdin kurse Soni në ...

Ederson: Fitorja ndaj Liverpool ishte çështje jetë a vdekje
Portieri i Manchester City, Ederson Moraes edhe njëherë ka bërë të ditur se sa e rëndësishme ka qenë fitorja e “Citizens” përballë Liverpool. Ai ka thënë se ishin nën presion të madh, dhe e kishin marrë me shumë ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 11:00
Portieri i Manchester City, Ederson Moraes edhe njëherë ka bërë të ditur se sa e rëndësishme ka qenë fitorja e “Citizens” përballë Liverpool. Ai ka thënë se ishin nën presion të madh, dhe e kishin marrë me shumë ...

Gold AG përfundon misionin në Qabe – kryen ritualin e rëndësishëm islamik dhe ia dedikoi nënës
Reperi shqiptar Arian Agushi njihet si njëri ndër artistët më religjiozë shqiptarë, edhe shpesh herë në intervistat e tij e ka theksuar se e praktikon fenë islame. Ai së fundmi ka qenë në Qabe të Medinës ku ka kryer një ...
Albportali | 11-Jan-2019 10:30
Reperi shqiptar Arian Agushi njihet si njëri ndër artistët më religjiozë shqiptarë, edhe shpesh herë në intervistat e tij e ka theksuar se e praktikon fenë islame. Ai së fundmi ka qenë në Qabe të Medinës ku ka kryer një ...

Ederson: Fitorja ndaj Liverpool ishte çështje jetë a vdekje
Ai ka thënë se ishin nën presion të madh, dhe e kishin marrë me shumë seriozitet ndeshjen kundër “The Reds”, duke e cilësuar si situatë jetë a vdekje. “Për ne, ishte çështje jetë a vdekje. I dinim rrethanat e asaj ...
Albportali | 11-Jan-2019 10:30
Ai ka thënë se ishin nën presion të madh, dhe e kishin marrë me shumë seriozitet ndeshjen kundër “The Reds”, duke e cilësuar si situatë jetë a vdekje. “Për ne, ishte çështje jetë a vdekje. I dinim rrethanat e asaj ...

Borë një metër në Gjakovë, e dëshmojnë këto pamje[Foto]
Kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini, ka publikuar fotografi që tregojnë se në Gjakovë trashësia e borës është deri 1 metër. Ai ka thënë se këtë vit gjendja është rënduar, krahasuar me dimrat e kaluar. I pari i ...
Albportali | 11-Jan-2019 10:30
Kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini, ka publikuar fotografi që tregojnë se në Gjakovë trashësia e borës është deri 1 metër. Ai ka thënë se këtë vit gjendja është rënduar, krahasuar me dimrat e kaluar. I pari i ...

Ederson: Fitorja ndaj Liverpool ishte çështje jetë a vdekje
Ai ka thënë se ishin nën presion të madh, dhe e kishin marrë me shumë seriozitet ndeshjen kundër “The Reds”, duke e cilësuar si situatë jetë a vdekje. “Për ne, ishte çështje jetë a vdekje. I dinim rrethanat e asaj ...
Lajminet | 11-Jan-2019 10:22
Ai ka thënë se ishin nën presion të madh, dhe e kishin marrë me shumë seriozitet ndeshjen kundër “The Reds”, duke e cilësuar si situatë jetë a vdekje. “Për ne, ishte çështje jetë a vdekje. I dinim rrethanat e asaj ...

Brenda apartmentit luksoz të JLo, kap këtë shifër marramendëse
Ky apartament i tyre kushton hiç më pak se 17.5 milionë dollarë, me një pamje të mahnitshme dhe dekor mjaft luksoz, shkruan lajmi.net. Në imazhet që ua sjellim më poshtë, do befasoheni nga këto pamje përrallore nga të ...
Albportali | 11-Jan-2019 09:59
Ky apartament i tyre kushton hiç më pak se 17.5 milionë dollarë, me një pamje të mahnitshme dhe dekor mjaft luksoz, shkruan lajmi.net. Në imazhet që ua sjellim më poshtë, do befasoheni nga këto pamje përrallore nga të ...

Në prag të derbit, Solskjaer ka disa lëvdata për Pochettinon
United po kalon në formë fenomenale nën urdhrat e Ole Gunnar Solskjaer, duke regjistruar të gjitha fitore, por ndeshja kundër Spurs do të jetë shumë e vështirë. I vetëdijshëm për këtë është edhe vet norvegjezi, i cili ...
Albportali | 11-Jan-2019 09:59
United po kalon në formë fenomenale nën urdhrat e Ole Gunnar Solskjaer, duke regjistruar të gjitha fitore, por ndeshja kundër Spurs do të jetë shumë e vështirë. I vetëdijshëm për këtë është edhe vet norvegjezi, i cili ...

Namazi i nderimit të xhamisë – Dr. Musli Vërbani
– tehijetul mesxhid – Ky namaz përbëhet prej dy rekateve. Muhamedi a.s. në hadithë thotë: “Kur të vjen në xhami ndonjëri prej juve le t’i falë dy rekate para se të ulet”. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që ...
Albportali | 11-Jan-2019 09:24
– tehijetul mesxhid – Ky namaz përbëhet prej dy rekateve. Muhamedi a.s. në hadithë thotë: “Kur të vjen në xhami ndonjëri prej juve le t’i falë dy rekate para se të ulet”. AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved