ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 07:39

Drashkoviq: Problemet në rajon do t’i zgjidhë NATO, jo Rusia

Drashkoviq: Problemet në rajon do t’i zgjidhë NATO, jo Rusia
Lideri i Lëvizjes së Përtëritjes Serbe (LPS) Vuk Drashkoviq ka deklaruar sot se shumica e njerëzve në Serbi nuk e dinë se të gjitha mosmarrëveshjet dhe konfliktet e mundshme në Kosovë, në Bosnje dhe Hercegovinën, në ...
Gazeta Monitor | 11-Jan-2019 15:48
Lideri i Lëvizjes së Përtëritjes Serbe (LPS) Vuk Drashkoviq ka deklaruar sot se shumica e njerëzve në Serbi nuk e dinë se të gjitha mosmarrëveshjet dhe konfliktet e mundshme në Kosovë, në Bosnje dhe Hercegovinën, në ...

Draskovic: Serbia është ishull në oqeanin e NATO-s e të BE-së
Lideri i Lëvizjes së ripërtëritjes serbe (SPO) Vuk Draskovic ka deklaruar sot se shumica e njerëzve në Serbi e dinë se të gjitha mosmarrëveshjet dhe konfliktet e mundshme në Kosovë, në BeH, në Maqedoni e kudoqoftë në ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 10:59
Lideri i Lëvizjes së ripërtëritjes serbe (SPO) Vuk Draskovic ka deklaruar sot se shumica e njerëzve në Serbi e dinë se të gjitha mosmarrëveshjet dhe konfliktet e mundshme në Kosovë, në BeH, në Maqedoni e kudoqoftë në ...

Drashkoviç për konfliktin me Kosovën: Në çdo moment mund të shpërthej flaka
Udhëheqësi i Lëvizjes për Rimëkëmbje Serbe (SPO), Vuk Drashkoviç ka deklaruar se shumica e njerëzve në Serbi nuk e dinë, se të gjitha mosmarrëveshjet dhe konfliktet e mundshme në Kosovë, Bosnje dhe Maqedoni apo kudo në ...
Ina-Online | 11-Jan-2019 10:30
Udhëheqësi i Lëvizjes për Rimëkëmbje Serbe (SPO), Vuk Drashkoviç ka deklaruar se shumica e njerëzve në Serbi nuk e dinë, se të gjitha mosmarrëveshjet dhe konfliktet e mundshme në Kosovë, Bosnje dhe Maqedoni apo kudo në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved