ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:28

Dëbora merr një jetë në Shkodër, “Emergjencat”: Pastroni çatitë!

Dëbora merr një jetë në Shkodër, “Emergjencat”: Pastroni çatitë!
Ministria e Mbrojtjes, përmes Drejtorisë së Përgjithshme të Emergjencave Civile, duke marrë shkas nga ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës, ku u shemb streha e një pike karburanti, u ka bërë ...
Java News | 10-Jan-2019 21:06
Ministria e Mbrojtjes, përmes Drejtorisë së Përgjithshme të Emergjencave Civile, duke marrë shkas nga ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës, ku u shemb streha e një pike karburanti, u ka bërë ...

Dëbora shemb strehën e karburantit, humb jetën një person
Një person ka humbur në jetën mbrëmjen e së enjtes, pasi streha e një karburanti u shemb nga pesha e dëborës. Viktima është Tonin Loci, punonjës i karburantit që ndodhej në hyrje të Shkodrës. Sipas të dhënave të para, ...
TV Klan | 10-Jan-2019 20:50
Një person ka humbur në jetën mbrëmjen e së enjtes, pasi streha e një karburanti u shemb nga pesha e dëborës. Viktima është Tonin Loci, punonjës i karburantit që ndodhej në hyrje të Shkodrës. Sipas të dhënave të para, ...

Vdes 53-vjeçari nga shembja e çatisë me borë, reagon MM
Ministria e Mbrojtjes, e cila përmes Drejtorisë së Përgjithshme të Emergjencave Civile, pas ngjarjes së ndodhur pasditen e kësaj të enjtje ë Shkodër, u bën thirrje të gjithë subjekteve private, banorëve dhe qytetarëve, ...
VizionPlus | 10-Jan-2019 20:46
Ministria e Mbrojtjes, e cila përmes Drejtorisë së Përgjithshme të Emergjencave Civile, pas ngjarjes së ndodhur pasditen e kësaj të enjtje ë Shkodër, u bën thirrje të gjithë subjekteve private, banorëve dhe qytetarëve, ...

Shembet karburanti i “Gega Oil”, vdes puntori
Një ngjarje e rëndë është shënuar në hyrje të qytetit të Shkodres, ku shembja e tavanit të karburantit “Gega Oil”, la te vdekur nje 53 vjeçar me inicialet T.L. Pesha e dëborës siç duket ka qene shkak i rënies se tavanit ...
VizionPlus | 10-Jan-2019 20:22
Një ngjarje e rëndë është shënuar në hyrje të qytetit të Shkodres, ku shembja e tavanit të karburantit “Gega Oil”, la te vdekur nje 53 vjeçar me inicialet T.L. Pesha e dëborës siç duket ka qene shkak i rënies se tavanit ...

Vdes 53-vjeçari nga shembja e çatisë me borë, apeli i MM
SHKODER Një karburant është shembur sot në Shkodër, ku mësohet të ketë humbur jetën edhe një 47-vjeçar. Pas kësaj ngjarje ka reaguar edhe Ministria e Mbrojtjes, e cila përmes Drejtorisë së Përgjithshme të Emergjencave ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 19:59
SHKODER Një karburant është shembur sot në Shkodër, ku mësohet të ketë humbur jetën edhe një 47-vjeçar. Pas kësaj ngjarje ka reaguar edhe Ministria e Mbrojtjes, e cila përmes Drejtorisë së Përgjithshme të Emergjencave ...

Dëbora shemb strehën e një karburanti, një i vdekur
Reshjet e borës kanë sjellë viktimën e parë Në hyrje të qytetit të Shkodrës, bora ka shembur strehën e një karburanti, ku si pasojë një person ka humbur jetën. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për ...
Zhurnal | 10-Jan-2019 20:15
Reshjet e borës kanë sjellë viktimën e parë Në hyrje të qytetit të Shkodrës, bora ka shembur strehën e një karburanti, ku si pasojë një person ka humbur jetën. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për ...

Shembet karburanti, vdes 47-vjeçari në Shkodër
Shembja e një karburanti i ka kushtuar jetën një 47-vjeçari. Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Shkodër. Viktima është T.L, 47-vjeç. Grupi hetimor ka nisur punën për të zbardhur ngjarjen. /a.r
Java News | 10-Jan-2019 19:59
Shembja e një karburanti i ka kushtuar jetën një 47-vjeçari. Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Shkodër. Viktima është T.L, 47-vjeç. Grupi hetimor ka nisur punën për të zbardhur ngjarjen. /a.r

Dëbora shemb dy karburante në Shkodër, vdes një punonjës (EMRI)
Moti i keq ka shkaktuar viktimën e parë në Shqipëri dhe ai është punonjësi i një pike karburanti në Shkodër. Mësohet se Tonin Loci ka ndërruar jetë, pasi është zënë poshtë nga streha e karburantit, që është shembur pasi ...
Gazeta Shqip | 10-Jan-2019 19:50
Moti i keq ka shkaktuar viktimën e parë në Shqipëri dhe ai është punonjësi i një pike karburanti në Shkodër. Mësohet se Tonin Loci ka ndërruar jetë, pasi është zënë poshtë nga streha e karburantit, që është shembur pasi ...

Bora shemb çatinë e karburantit, vdes punonjësi
Një incident i rëndë ka ndodhur si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës.
Top Channel | 10-Jan-2019 18:21
Një incident i rëndë ka ndodhur si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës.

Dëbora shemb strehën e një karburanti, humb jetën një person në Shkodër
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjtje në Shkodër ku një person ka humbur jetën si pasojë e rënies së strehës së një karburanti për shkak të shkak të rëndesës së dëborës. Viktima e këtij incidenti ...
VizionPlus | 10-Jan-2019 18:34
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjtje në Shkodër ku një person ka humbur jetën si pasojë e rënies së strehës së një karburanti për shkak të shkak të rëndesës së dëborës. Viktima e këtij incidenti ...

Shembet nga bora streha e një karburanti në Shkodër, vdes punëtori
Një person raportohet se ka humbur jetën pasi streha e një karburanti është shembur nga pesha e deborës. Viktima është Tonin Loci, punonjës i karburantit. Sipas të dhënave të para fillimisht në karburant ka rënë zjarr ...
ABCNews | 10-Jan-2019 18:41
Një person raportohet se ka humbur jetën pasi streha e një karburanti është shembur nga pesha e deborës. Viktima është Tonin Loci, punonjës i karburantit. Sipas të dhënave të para fillimisht në karburant ka rënë zjarr ...

Shembja e çatisë merr jetën e një punëtori në Shqipëri
Një incident i rëndë ka ndodhur sot si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës, transmeton TCH. Bora ka shembur çatinë e karburantit në hyrje të Shkodrës dhe çatia ka zënë brenda punonjësin. Mësohet se ka humbur ...
EkonomiaOnline | 10-Jan-2019 19:07
Një incident i rëndë ka ndodhur sot si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës, transmeton TCH. Bora ka shembur çatinë e karburantit në hyrje të Shkodrës dhe çatia ka zënë brenda punonjësin. Mësohet se ka humbur ...

Dëbora shemb strehën e një karburanti, ka viktima
Reshjet e borës kanë sjellë viktimën e parë. TV Ora news raporton se në hyrje të qytetit të Shkodrës, bora ka shembur strehën e një karburanti, ku si pasojë një person ka humbur jetën. Vijon…
Lapsi | 10-Jan-2019 18:24
Reshjet e borës kanë sjellë viktimën e parë. TV Ora news raporton se në hyrje të qytetit të Shkodrës, bora ka shembur strehën e një karburanti, ku si pasojë një person ka humbur jetën. Vijon…

Bora shemb çatinë, vdes punonjësi
Një incident i rëndë ka ndodhur sot si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës.
Kosova Press | 10-Jan-2019 18:34
Një incident i rëndë ka ndodhur sot si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved