ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:01

Clarke: Duka një kandidat i madh, ka bërë mirë në futbollin shqiptar!

Clarke: Duka një kandidat i madh, ka bërë mirë në futbollin shqiptar!
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka mer një tjetër mbështetje të fuqishme në garën e tij për një vend në komitetin ekzekutiv të UEFA-s. Numri një i Federatës Angleze të Futbollit Greg Clarke ka ...
Koha.mk | 11-Jan-2019 19:59
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka mer një tjetër mbështetje të fuqishme në garën e tij për një vend në komitetin ekzekutiv të UEFA-s. Numri një i Federatës Angleze të Futbollit Greg Clarke ka ...

Federata Angleze mbështet Armand Dukën
Presidenti i Federatës Angleze të Futbollit, Greg Clarke, e ka shprehur qartë dhe pastër qëlllimin e vizitës së tij në Shqipëri. Kreu i një prej federatave më të rëndësishme të Europës, po mbështet Armand Dukën në ...
TV Klan | 11-Jan-2019 19:58
Presidenti i Federatës Angleze të Futbollit, Greg Clarke, e ka shprehur qartë dhe pastër qëlllimin e vizitës së tij në Shqipëri. Kreu i një prej federatave më të rëndësishme të Europës, po mbështet Armand Dukën në ...

Presidenti i Federatës Angleze, në Shqipëri. Mbështetje Dukës për në Komitetin Ekzekutiv të UEFA-s
Presidenti i Federatës Angleze të Futbollit, Greg Clark, për herë të parë ka vizituar Shqipërinë dhe Federatën Shqiptare të Futbollit. Vizita e tij filloi nga zyrat e federatës ku ka vizituar fillimisht muzeun e ...
Gazeta Dita | 11-Jan-2019 15:20
Presidenti i Federatës Angleze të Futbollit, Greg Clark, për herë të parë ka vizituar Shqipërinë dhe Federatën Shqiptare të Futbollit. Vizita e tij filloi nga zyrat e federatës ku ka vizituar fillimisht muzeun e ...

Presidenti i FA viziton Shqipërinë: Do të mbështesë Dukën në qeverinë e UEFA-s
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka merr një tjetër mbështetje të fuqishme në garën e tij për një vend në komitetin ekzekutiv të UEFA-s. Numri një i Federatës Angleze të Futbollit Greg Clarke ka ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 15:06
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka merr një tjetër mbështetje të fuqishme në garën e tij për një vend në komitetin ekzekutiv të UEFA-s. Numri një i Federatës Angleze të Futbollit Greg Clarke ka ...

Clarke: Duka një kandidat i madh, ka bërë mirë në futbollin shqiptar!
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka merr një tjetër mbështetje të fuqishme në garën e tij për një vend në komitetin ekzekutiv të UEFA-s, shkruan supersport.al, përcjell zeri.info. Numri një i ...
Zeri | 11-Jan-2019 15:06
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka merr një tjetër mbështetje të fuqishme në garën e tij për një vend në komitetin ekzekutiv të UEFA-s, shkruan supersport.al, përcjell zeri.info. Numri një i ...

Kreu i Federatës angleze: Duka, kandidat i madh për UEFA-n
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka mer një tjetër mbështetje të fuqishme në garën e tij për një vend në komitetin ekzekutiv të UEFA-s. Numri një i Federatës Angleze të Futbollit Greg Clarke ka ...
Gazeta Shqip | 11-Jan-2019 15:05
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka mer një tjetër mbështetje të fuqishme në garën e tij për një vend në komitetin ekzekutiv të UEFA-s. Numri një i Federatës Angleze të Futbollit Greg Clarke ka ...

Duka në Komitetin Ekzekutiv të UEFA-s, merr mbështetjen e presidentit të Federatës Angleze
Presidenti i Federatës Angleze të Futbollit, Greg Clark, për herë të parë ka vizituar Shqipërinë dhe Federatën Shqiptare të Futbollit.
Top Channel | 11-Jan-2019 13:33
Presidenti i Federatës Angleze të Futbollit, Greg Clark, për herë të parë ka vizituar Shqipërinë dhe Federatën Shqiptare të Futbollit.

Duka pret kreun e futbollit anglez, mbështetje për kandidimin në Komitetin Ekzekutiv të Uefa-s
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, priti këtë të premte në një vizitë zyrtare Presidentin e Federatës Angleze të Futbollit Greg Clarke. Ky I fundit u shpreh i impresionuar nga rritja që ka ...
VizionPlus | 11-Jan-2019 14:31
Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, priti këtë të premte në një vizitë zyrtare Presidentin e Federatës Angleze të Futbollit Greg Clarke. Ky I fundit u shpreh i impresionuar nga rritja që ka ...

Kreu i Federatës angleze vizitë në Tiranë, mbështet Dukën
Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, vijon fushatën për t`u zgjedhur si Anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s. Kongresi i 43-të i UEFA-s do të mbahet në Romë me 7 shkurt 2019 dhe Duka shpreson që në ...
InfoSport.mk | 11-Jan-2019 14:59
Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, vijon fushatën për t`u zgjedhur si Anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s. Kongresi i 43-të i UEFA-s do të mbahet në Romë me 7 shkurt 2019 dhe Duka shpreson që në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved