ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 07:55

Video/Zëdhënësi i Metës: Kandidati i Batonit që do ndryshonte kufijtë

Video/Zëdhënësi i Metës: Kandidati i Batonit që do ndryshonte kufijtë
TIRANE Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar përmes një statusi në facebook, lidhur me debatin e linudr pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit të jashtëm. “Ja kandidati i Batonit në studion e ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 11:10
TIRANE Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar përmes një statusi në facebook, lidhur me debatin e linudr pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit të jashtëm. “Ja kandidati i Batonit në studion e ...

Zëdhënësi i Metës publikon videon: Kandidati i Batonit që do ndryshonte kufijtë
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar përmes një statusi në facebook, lidhur me debatin e linudr pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit të jashtëm. “Ja kandidati i Batonit në studion e tij, i ...
Telegraf | 11-Jan-2019 11:13
Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi ka reaguar përmes një statusi në facebook, lidhur me debatin e linudr pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit të jashtëm. “Ja kandidati i Batonit në studion e tij, i ...

Reagim i ashpër nga Kosova: Rama po bëhet tradhtar
KOSOVË Mosdekretimi i Gent Cakajt nga Presidenti Meta si ministër për Europën dhe Punët e Jashtme është shoqëruar me debate dhe retorikë të ashpër nga të dyja anët e kufirit, në Shqipëri dhe në Kosvë. Pas debateve dhe ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 10:38
KOSOVË Mosdekretimi i Gent Cakajt nga Presidenti Meta si ministër për Europën dhe Punët e Jashtme është shoqëruar me debate dhe retorikë të ashpër nga të dyja anët e kufirit, në Shqipëri dhe në Kosvë. Pas debateve dhe ...

Cili është qëndrimi i Gent Cakajt për kufirin Kosovë-Serbi?
Presidenti Meta refuzoi ta dekretojë si ministër të Jashtëm Gent Cakajn, me argumentimin se qëndrimi i tij për korrigjimit të kufijve mes Kosovës dhe Serbisë ishte në kundërshtim me politikën e jashtme të Shqipërisë. ...
TV Klan | 11-Jan-2019 15:40
Presidenti Meta refuzoi ta dekretojë si ministër të Jashtëm Gent Cakajn, me argumentimin se qëndrimi i tij për korrigjimit të kufijve mes Kosovës dhe Serbisë ishte në kundërshtim me politikën e jashtme të Shqipërisë. ...

‘Gomar’, ‘kriminel’ e ‘spiun’: Deputeti i VV’së sulmon ashpër Edi Ramën, Hashim Thaçin e Baton Haxhiun
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi, ka sulmuar ashpër kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke e quajtur gomar dhe tradhtar. Pas vendimit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, për të mos e dekretuar të ...
Telegraf | 11-Jan-2019 10:44
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi, ka sulmuar ashpër kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke e quajtur gomar dhe tradhtar. Pas vendimit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, për të mos e dekretuar të ...

VIDEO/ Papërgjegjshmëri apo injorancë? Ja si zëdhënësi i Metës fabrikoi të pavërtetën për Gent Cakajn
Nga Alteo Hysi/ Presidenti i Republikës ka vendosur të mosdekretojë emërimin e Gent Cakajt si Ministër i punëve të Jashtme të Shqipërisë, me arsyetimin se gjatë ushtrimit të detyrës së tij si zëvendësministër, Cakaj ka ...
Java News | 11-Jan-2019 15:34
Nga Alteo Hysi/ Presidenti i Republikës ka vendosur të mosdekretojë emërimin e Gent Cakajt si Ministër i punëve të Jashtme të Shqipërisë, me arsyetimin se gjatë ushtrimit të detyrës së tij si zëvendësministër, Cakaj ka ...

Zëdhënësi i presidentit Meta publikon videon: Ja kandidati i Batonit që do të ndryshonte kufijtë
Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar përmes një statusi në Facebook, lidhur me debatin e lindur pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit të Punëve të ...
Ina-Online | 11-Jan-2019 14:50
Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka reaguar përmes një statusi në Facebook, lidhur me debatin e lindur pas mosdekretimit të Gent Cakajt në postin e ministrit të Punëve të ...

Deputeti i VV-së shpërthen me ofendime për Ramën e Thaçin
Po teprohet dhe kete e tregon edhe shkembimi i ofendimeve. Keshtu p.sh. deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi, ka sulmuar ashpër kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke e quajtur gomar dhe tradhtar. Pas ...
Java News | 11-Jan-2019 13:05
Po teprohet dhe kete e tregon edhe shkembimi i ofendimeve. Keshtu p.sh. deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi, ka sulmuar ashpër kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke e quajtur gomar dhe tradhtar. Pas ...

Reagim i ashpër nga Kosova: Rama po bëhet tradhtar
KOSOVË Mosdekretimi i Gent Cakajt nga Presidenti Meta si ministër për Europën dhe Punët e Jashtme është shoqëruar me debate dhe retorikë të ashpër nga të dyja anët e kufirit, në Shqipëri dhe në Kosvë. Pas debateve dhe ...
Medial | 11-Jan-2019 11:49
KOSOVË Mosdekretimi i Gent Cakajt nga Presidenti Meta si ministër për Europën dhe Punët e Jashtme është shoqëruar me debate dhe retorikë të ashpër nga të dyja anët e kufirit, në Shqipëri dhe në Kosvë. Pas debateve dhe ...

Deklaratat e Cakajt, ja ‘provat e mëkatit’ që Rama i ka dërguar Presidentit
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vendosur dje të mosdekretojë emërimin e Gent Cakajt si Ministër i punëve të Jashtme të Shqipërisë, me arsyetimin sipas tij, se gjatë ushtrimit të detyrës së tij si zëvendësministër, ...
Java News | 11-Jan-2019 11:24
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka vendosur dje të mosdekretojë emërimin e Gent Cakajt si Ministër i punëve të Jashtme të Shqipërisë, me arsyetimin sipas tij, se gjatë ushtrimit të detyrës së tij si zëvendësministër, ...

Zëdhënësi i Presidentit publikon videon: Ja kandidati i Batonit që do të ndryshonte kufijtë
Vijon debati që shkaktoi letra e këshilltarit të kryeministrit, Edi Rama, Baton Haxhiu drejtuar Presidentit Ilir Meta për mos drekretimin e Gent Cakajt në krye të Ministrisë së Jashtme. Reagimi i radhës vjen nga ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 11:18
Vijon debati që shkaktoi letra e këshilltarit të kryeministrit, Edi Rama, Baton Haxhiu drejtuar Presidentit Ilir Meta për mos drekretimin e Gent Cakajt në krye të Ministrisë së Jashtme. Reagimi i radhës vjen nga ...

‘Gomar’, ‘kriminel’ e ‘spiun’: Deputeti i VV’së sulmon ashpër Edi Ramën, Hashim Thaçin e Baton Haxhiun
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi, ka sulmuar ashpër kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke e quajtur gomar dhe tradhtar. Pas vendimit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, për të mos e dekretuar të ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 11:11
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi, ka sulmuar ashpër kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke e quajtur gomar dhe tradhtar. Pas vendimit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, për të mos e dekretuar të ...

Deputeti i VV e quan gomar e tradhtar Ramën, s’kursen as Thaçin e Baton Haxhiun
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi, ka sulmuar ashpër kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke e quajtur gomar dhe tradhtar. Kurteshi ka reaguar edhe ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe ndaj Baton Haxhiut. ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 11:10
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi, ka sulmuar ashpër kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke e quajtur gomar dhe tradhtar. Kurteshi ka reaguar edhe ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe ndaj Baton Haxhiut. ...

Open/ “Cakaj”, Buzhala: Rama e shkarkoi Bushatin sepse…
Sipas Berat Buzhalës, kryeministri Edi Rama e shkarkoi Ditmir Bushatin sepse ky i fundit kishte marrëdhënie të këqija me kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi.
Top Channel | 10-Jan-2019 22:57
Sipas Berat Buzhalës, kryeministri Edi Rama e shkarkoi Ditmir Bushatin sepse ky i fundit kishte marrëdhënie të këqija me kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi.

Deputeti i VV i përgjigjet Ramës: Tradhtar që merresh me spiunin e UDB Batonin dhe kriminelin Thaçi
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi, ka sulmuar ashpër kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke e quajtur gomar dhe tradhtar. Pas vendimit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, për të mos e dekretuar të ...
Standard | 11-Jan-2019 10:45
Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Sami Kurteshi, ka sulmuar ashpër kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke e quajtur gomar dhe tradhtar. Pas vendimit të presidentit të Shqipërisë, Ilir Meta, për të mos e dekretuar të ...

“Cakaj” & ndarja e Kosovës, ‘zbërthehet’ Buzhala: Rama shkarkoi Bushatin se…
Analisti kosovar Berat Buzhala komentoi për “Open” mosdekretimin e Genc Cakajt si ministër i Jashtëm nga Presidenti Ilir Meta nëpërmjet një analize, ku zbardhi edhe shumë prapaskena të kulisave politike në Kosovë e ...
Gazeta Shqip | 11-Jan-2019 00:52
Analisti kosovar Berat Buzhala komentoi për “Open” mosdekretimin e Genc Cakajt si ministër i Jashtëm nga Presidenti Ilir Meta nëpërmjet një analize, ku zbardhi edhe shumë prapaskena të kulisave politike në Kosovë e ...

Pështyma bie mbi fytyrën e Batonit
Pasi e morën vesh të gjithë që ishte “djali” i tij, Baton Haxhiu, “supermeni” qesharak i gazetarisë shqiptare, nuk e mbajti më veten. Mjaftoi shuplaka e presidentit të Shqipërisë, që përfilli shqetësimet serioze për ...
Standard | 11-Jan-2019 10:38
Pasi e morën vesh të gjithë që ishte “djali” i tij, Baton Haxhiu, “supermeni” qesharak i gazetarisë shqiptare, nuk e mbajti më veten. Mjaftoi shuplaka e presidentit të Shqipërisë, që përfilli shqetësimet serioze për ...

“Cakaj”, Buzhala tregon pse Rama e shkarkoi Bushatin
Sipas Berat Buzhalës, kryeministri Edi Rama e shkarkoi Ditmir Bushatin sepse ky i fundit kishte marrëdhënie të këqija me kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi. Këtë deklaratë, Buzhala e bëri në emisionin Open me Eni ...
Koha Jone | 11-Jan-2019 08:48
Sipas Berat Buzhalës, kryeministri Edi Rama e shkarkoi Ditmir Bushatin sepse ky i fundit kishte marrëdhënie të këqija me kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi. Këtë deklaratë, Buzhala e bëri në emisionin Open me Eni ...

Eskalon deputeti i VV-së: E quan Edi Ramën gomar
Ky i fundit e ka sulmuar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për qëndrimet e veta. Madje ai e ka quajtur atë ‘gomar’. Ky është postimi i Kurteshit në Facebook: Edi Rama, jo vetëm është gomar por po bëhet edhe ...
Shprehja | 11-Jan-2019 08:14
Ky i fundit e ka sulmuar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, për qëndrimet e veta. Madje ai e ka quajtur atë ‘gomar’. Ky është postimi i Kurteshit në Facebook: Edi Rama, jo vetëm është gomar por po bëhet edhe ...

Partia e Kurtit e quajti UDB-ash, reagon ashpër Baton Haxhiu
Në një lidhje në studion e “Open” në Top Channel, Baton Haxhiu deklaroi se Gent Caka, personi që nuk është dekretuar si ministër i Jashtëm nga Presidenti Ilir Meta, nuk ka thënë kurrë që është për korrigjimin e kufijve ...
Ina-Online | 11-Jan-2019 01:38
Në një lidhje në studion e “Open” në Top Channel, Baton Haxhiu deklaroi se Gent Caka, personi që nuk është dekretuar si ministër i Jashtëm nga Presidenti Ilir Meta, nuk ka thënë kurrë që është për korrigjimin e kufijve ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved