ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 08:53

Chelsea refuzon shkëmbimin Willian-Malcom

Chelsea refuzon shkëmbimin Willian-Malcom
Chelsea e kanë refuzuar mundësinë e shkëmbimit të brazilianëve Willian-Malcom, sipas The Telegraph. Raportohet se Të Kaltrit e kanë hedhur poshtë ofertën nga Barcelona që përfshinte para dhe Malcom-in në këmbim të ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 14:04
Chelsea e kanë refuzuar mundësinë e shkëmbimit të brazilianëve Willian-Malcom, sipas The Telegraph. Raportohet se Të Kaltrit e kanë hedhur poshtë ofertën nga Barcelona që përfshinte para dhe Malcom-in në këmbim të ...

Chelsea refuzon ofertën e Barcelonës me para dhe Malcom për Willianin
Chelsea thuhet se ka refuzuar ofertën e Barcelonës për të transferuar Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin e Willianit, ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 11:14
Chelsea thuhet se ka refuzuar ofertën e Barcelonës për të transferuar Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin e Willianit, ...

Chelsea refuzon ofertën e Barcelonës me para dhe Malcom për Willianin
Chelsea thuhet se ka refuzuar ofertën e Barcelonës për të transferuar Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin e Willianit, ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 10:44
Chelsea thuhet se ka refuzuar ofertën e Barcelonës për të transferuar Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin e Willianit, ...

Chelsea refuzon ofertën e Barcelonës me para dhe Malcom për Willianin
Chelsea thuhet se ka refuzuar ofertën e Barcelonës për të transferuar Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin e Willianit, ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 10:03
Chelsea thuhet se ka refuzuar ofertën e Barcelonës për të transferuar Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin e Willianit, ...

Lazio e ka refuzuar ofertën e Realit për Milinkovicin
Gazetari i njohur sportiv dhe eksperti i transfereve, Gianluca Di Marzio, thotë se Lazio e ka refuzuar një ofertë të majme të Real Madridit për Sergej Milinkovic-Savic gjatë verës së vitit të kaluar. Presidenti i ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 10:30
Gazetari i njohur sportiv dhe eksperti i transfereve, Gianluca Di Marzio, thotë se Lazio e ka refuzuar një ofertë të majme të Real Madridit për Sergej Milinkovic-Savic gjatë verës së vitit të kaluar. Presidenti i ...

Shkëmbimi Malcom – Willian, përgjigjet Chelsea
Mbrëmë është raportuar se Barcelona ka bërë një ofertë drejt Chelsea për shkëmbimin e brazilianëve, Malcom – Willian. Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar këtë ofertë të ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 10:24
Mbrëmë është raportuar se Barcelona ka bërë një ofertë drejt Chelsea për shkëmbimin e brazilianëve, Malcom – Willian. Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar këtë ofertë të ...

Chelsea refuzon ofertën e Barcelonës me para dhe Malcom për Willianin
Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin e Willianit, ndërsa gjatë verës së fundit ata janë refuzuar tri herë në lidhje me ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 10:16
Willianin, për të cilin ofronin një shumë të konsiderueshme parash dhe shërbimet e Malcom. Barcelona ka kohë që po tenton transferimin e Willianit, ndërsa gjatë verës së fundit ata janë refuzuar tri herë në lidhje me ...

Barcelona kërkon shkëmbimin Malcom – Willian
Ylli brazilian i Chelseat, Willian mund të bashkohet me Barcelonën, që është e gatshme që për shërbimet e tij të ofrojë Malcomin. Barça e kishte kërkuar Willianin në afatin kalimtar të verës, por oferta e saj ishte ...
Java News | 11-Jan-2019 09:36
Ylli brazilian i Chelseat, Willian mund të bashkohet me Barcelonën, që është e gatshme që për shërbimet e tij të ofrojë Malcomin. Barça e kishte kërkuar Willianin në afatin kalimtar të verës, por oferta e saj ishte ...

Barcelona tjetër tentativë për të blerë yllin e Chelsea
Barcelona kërkon të përforcojë repartin ofensiv gjatë merkatos së janarit. Gjiganti i La Ligas synon transferimin e sulmuesit anësor të Chelseat, Willian. Barcelona kishte tentuar transferimin e Willianit edhe në ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 23:38
Barcelona kërkon të përforcojë repartin ofensiv gjatë merkatos së janarit. Gjiganti i La Ligas synon transferimin e sulmuesit anësor të Chelseat, Willian. Barcelona kishte tentuar transferimin e Willianit edhe në ...

Shkëmbimi Malcom – Willian, përgjigjet Chelsea
Mbrëmë është raportuar se Barcelona ka bërë një ofertë drejt Chelsea për shkëmbimin e brazilianëve, Malcom – Willian. Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar këtë ofertë të ...
Medial | 11-Jan-2019 08:55
Mbrëmë është raportuar se Barcelona ka bërë një ofertë drejt Chelsea për shkëmbimin e brazilianëve, Malcom – Willian. Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar këtë ofertë të ...

Shkëmbimi Malcom – Willian, përgjigjet Chelsea
Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar këtë ofertë të Barcelonës, transmeton lajmi.net. Në këtë ofertë të Barcelonës, përveç Malcom, ata kanë ofruar edhe një shumë prej ...
Albportali | 11-Jan-2019 08:25
Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar këtë ofertë të Barcelonës, transmeton lajmi.net. Në këtë ofertë të Barcelonës, përveç Malcom, ata kanë ofruar edhe një shumë prej ...

Shkëmbimi Malcom – Willian, përgjigjet Chelsea
Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar këtë ofertë të Barcelonës, transmeton . Në këtë ofertë të Barcelonës, përveç Malcom, ata kanë ofruar edhe një shumë prej afër 65 ...
Lajminet | 11-Jan-2019 08:25
Sot, e përditshmja angleze “The Telegraph” shkruan se skuadra londineze e ka refuzuar këtë ofertë të Barcelonës, transmeton . Në këtë ofertë të Barcelonës, përveç Malcom, ata kanë ofruar edhe një shumë prej afër 65 ...

“Të sëmurë” pas parave, sulmuesi u kërkon drejtuesve transferimin në Kinë
Prej kohës, futbolli në Kinë është zhvilluar shumë dhe shkak për këtë më së shumti janë bërë lojtarët që transferohen nga Evropa në drejtim të Azisë. Përfitimet ekonomike janë marramendëse, mjafton të përmendim këtu, ...
Shprehja | 11-Jan-2019 04:44
Prej kohës, futbolli në Kinë është zhvilluar shumë dhe shkak për këtë më së shumti janë bërë lojtarët që transferohen nga Evropa në drejtim të Azisë. Përfitimet ekonomike janë marramendëse, mjafton të përmendim këtu, ...

Barcelona kthehet përsëri nga Willian, kjo është oferta e re
Barcelona ka rishfaqur interesin për lojtarin brazilian të Chelsea, Willian. Pas disa ofertave të refuzuara nga Chelsea gjatë verës, katalanët janë kthyer përsëri me një tjetër ofertë. Pasi oferta e fundit prej 65 ...
Medial | 10-Jan-2019 23:33
Barcelona ka rishfaqur interesin për lojtarin brazilian të Chelsea, Willian. Pas disa ofertave të refuzuara nga Chelsea gjatë verës, katalanët janë kthyer përsëri me një tjetër ofertë. Pasi oferta e fundit prej 65 ...

Barcelona me ofertë për Willianin, Malcom plus para për ta transferuar brazilianin
Barcelona është duke tentuar ta përforcojë repartin ofensivë gjatë afatit kalimtar të janarit. Lideri aktual i La Ligas po synon transferimin e sulmuesit anësor të Chelseat, Willian. Barcelona kishte tentuar ...
E Dua Sportin | 10-Jan-2019 22:40
Barcelona është duke tentuar ta përforcojë repartin ofensivë gjatë afatit kalimtar të janarit. Lideri aktual i La Ligas po synon transferimin e sulmuesit anësor të Chelseat, Willian. Barcelona kishte tentuar ...

Barcelona me ofertë për Willianin, Malcom plus para për ta transferuar brazilianin
Barcelona është duke tentuar ta përforcojë repartin ofensivë gjatë afatit kalimtar të janarit. Lideri aktual i La Ligas po synon transferimin e sulmuesit anësor të Chelseat, Willian. Barcelona kishte tentuar ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 21:59
Barcelona është duke tentuar ta përforcojë repartin ofensivë gjatë afatit kalimtar të janarit. Lideri aktual i La Ligas po synon transferimin e sulmuesit anësor të Chelseat, Willian. Barcelona kishte tentuar ...

Ofertë marramendëse nga Kina për Payet!
Marseille po kalon një krizë të vërtetë dhe si të mos mjaftonte kaq ekipi mund edhe të humbasë lojtarë të rëndësishëm në merkaton e dimrit. Një prej tyre, Dimitri Payet ka marrë një ofertë tepër tunduese nga Kina, ...
Shenja | 10-Jan-2019 12:23
Marseille po kalon një krizë të vërtetë dhe si të mos mjaftonte kaq ekipi mund edhe të humbasë lojtarë të rëndësishëm në merkaton e dimrit. Një prej tyre, Dimitri Payet ka marrë një ofertë tepër tunduese nga Kina, ...

Cavani refuzon ofertën e majme
Edinson Cavani është i hidhëruar me PSG-në për shkak të privilegjeve që i ka Neymar në skuadër. Sulmuesi uruguaiani ka pranuar ofertë nga Kina, por që ai e ka refuzuar atë pa menduar dy herë, përcjell . Cavani dëhsiron ...
Lajminet | 10-Jan-2019 09:57
Edinson Cavani është i hidhëruar me PSG-në për shkak të privilegjeve që i ka Neymar në skuadër. Sulmuesi uruguaiani ka pranuar ofertë nga Kina, por që ai e ka refuzuar atë pa menduar dy herë, përcjell . Cavani dëhsiron ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved