ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2019 08:10

Katër orë takim për Hysajn: rinovimi “miliarder”, diktati “Ancelotti” dhe kushtet për largim!

Katër orë takim për Hysajn: rinovimi “miliarder”, diktati “Ancelotti” dhe kushtet për largim!
Elseid Hysaj nuk e ka pritur aspak mirë vendimin e trajnerit Carlo Ancelotti për ta lënë jashtë në dy sfidat e fundit, ndaj Interit dhe Bolognas, ndaj edhe agjenti i tij, Mario Giuffredi, ka shpërthyer duke kërkuar ...
GazetaTema | 11-Jan-2019 13:41
Elseid Hysaj nuk e ka pritur aspak mirë vendimin e trajnerit Carlo Ancelotti për ta lënë jashtë në dy sfidat e fundit, ndaj Interit dhe Bolognas, ndaj edhe agjenti i tij, Mario Giuffredi, ka shpërthyer duke kërkuar ...

Chelsea me ofertë të lartë për Cagliarin dhe Barellan
Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve të fundit u raportua se klubi londinez ka zgjedhur argjentinasin ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 13:05
Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve të fundit u raportua se klubi londinez ka zgjedhur argjentinasin ...

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt
Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda Metropolitano këtë ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 12:27
Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda Metropolitano këtë ...

Chelsea me ofertë të lartë për Cagliarin dhe Barellan
Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve të fundit u raportua se klubi londinez ka zgjedhur argjentinasin ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 14:05
Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve të fundit u raportua se klubi londinez ka zgjedhur argjentinasin ...

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt
Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda Metropolitano këtë ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 14:05
Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda Metropolitano këtë ...

Chelsea me ofertë të lartë për Cagliarin dhe Barellan
Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve të fundit u raportua se klubi londinez ka zgjedhur argjentinasin ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 13:40
Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve të fundit u raportua se klubi londinez ka zgjedhur argjentinasin ...

David Luiz i hapur për rikthim te Benfica
David Luiz thuhet se është i gatshëm të rikthehet te ish-skuadra e tij, Benfica, raportojnë mediat angleze. Mbrojtësi i Chelseat, Luiz, është duke u lidhur me një rikthim të bujshëm në Benfica. Sipas mediumit britanik ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 10:23
David Luiz thuhet se është i gatshëm të rikthehet te ish-skuadra e tij, Benfica, raportojnë mediat angleze. Mbrojtësi i Chelseat, Luiz, është duke u lidhur me një rikthim të bujshëm në Benfica. Sipas mediumit britanik ...

Chelsea me ofertë të lartë për Cagliarin dhe Barellan
Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve të fundit u raportua se klubi londinez ka zgjedhur argjentinasin ...
EkonomiaOnline | 11-Jan-2019 13:05
Chelsea thuhet se i ka ofruar mesfushorit të Cagliarit, Nicolo Barella, një kontratë të madhe pesëvjeçare për të kaluar në Londër këtë muaj. Gjatë ditëve të fundit u raportua se klubi londinez ka zgjedhur argjentinasin ...

Atletico Madridi synon transferimin e Hysajt
Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda Metropolitano këtë ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 12:41
Atletico Madridi e ka identifikuar mbrojtësin shqiptar të Napolit, Elseid Hysaj si një zëvendësim potencial për Filipe Luis. Braziliani me eksperiencë, Luis është jashtë kontratës me klubin nga Wanda Metropolitano këtë ...

Ndryshon situata për Hysajn
Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt. Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në Londër. Megjithatë, së ...
Medial | 11-Jan-2019 11:49
Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt. Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në Londër. Megjithatë, së ...

Paqe e brishtë në Napoli, Hysajt i sigurohet mbështetje nga ‘armiku’
Çdo ditë e më tepër, e ardhmja e Elseid Hysajt po bëhet më e paqartë dhe mediat italiane raportojnë se ai po kalon ditët e fundit e Napoli, duke qenë se dëshira e tij që të kalojë në Angli, ku po e kërkon Çelsi. ...
GazetaTema | 10-Jan-2019 14:15
Çdo ditë e më tepër, e ardhmja e Elseid Hysajt po bëhet më e paqartë dhe mediat italiane raportojnë se ai po kalon ditët e fundit e Napoli, duke qenë se dëshira e tij që të kalojë në Angli, ku po e kërkon Çelsi. ...

Sarri heq dorë nga Hysaj
Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt. Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në Londër. Megjithatë, së ...
Alsat-M | 11-Jan-2019 11:14
Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli dhe kjo është e sigurt. Trajnsferimi i tij te Chelsea duket çështje ditësh, pasi Maurizio Sarri ka punuar më parë me lojtarin dhe dëshiron ta ketë edhe në Londër. Megjithatë, së ...

David Luiz i hapur për rikthim te Benfica
David Luiz thuhet se është i gatshëm të rikthehet te ish-skuadra e tij, Benfica, raportojnë mediat angleze. Mbrojtësi i Chelseat, Luiz, është duke u lidhur me një rikthim të bujshëm në Benfica. Sipas mediumit britanik ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 11:14
David Luiz thuhet se është i gatshëm të rikthehet te ish-skuadra e tij, Benfica, raportojnë mediat angleze. Mbrojtësi i Chelseat, Luiz, është duke u lidhur me një rikthim të bujshëm në Benfica. Sipas mediumit britanik ...

David Luiz i hapur për rikthim te Benfica
David Luiz thuhet se është i gatshëm të rikthehet te ish-skuadra e tij, Benfica, raportojnë mediat angleze. Mbrojtësi i Chelseat, Luiz, është duke u lidhur me një rikthim të bujshëm në Benfica. Sipas mediumit britanik ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 10:44
David Luiz thuhet se është i gatshëm të rikthehet te ish-skuadra e tij, Benfica, raportojnë mediat angleze. Mbrojtësi i Chelseat, Luiz, është duke u lidhur me një rikthim të bujshëm në Benfica. Sipas mediumit britanik ...

Conte preferon dy klube tjera para Real Madridit
Mediat italiane raportojnë se ish-trajneri i Chelseat, Antonio Conte, nuk është i interesuar për tu bërë trajner i Real Madridit. Conte u shkarkua nga posti i trajnerit të Chelseat në fund të sezonit të kaluar dhe në ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 14:45
Mediat italiane raportojnë se ish-trajneri i Chelseat, Antonio Conte, nuk është i interesuar për tu bërë trajner i Real Madridit. Conte u shkarkua nga posti i trajnerit të Chelseat në fund të sezonit të kaluar dhe në ...

Qetësohet furtuna mes Elseid Hysajt dhe Napolit
Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj, dukej se do i jepte fund raporteve me Napolin. Por situata është qetësuar pasi përfaqësuesi i lojtarit shqiptar, Mario Giufreddi ka zhvilluar një takim “kokë më kokë” me ...
Klan Kosova | 10-Jan-2019 17:33
Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj, dukej se do i jepte fund raporteve me Napolin. Por situata është qetësuar pasi përfaqësuesi i lojtarit shqiptar, Mario Giufreddi ka zhvilluar një takim “kokë më kokë” me ...

Hysaj-Napoli, ky është vendimi i Ancelottit
Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq konfliktuale dhe 24- vjeçari ...
Zeri | 10-Jan-2019 16:23
Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq konfliktuale dhe 24- vjeçari ...

Hysaj bën “paqe” me Ancelotti-n, strategu italian i jep fjalën për aktivizimin
Elseid Hysaj do të vijojë që të mbetet te Napoli, të paktën deri në muajin qershor. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit”, por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq ...
EkonomiaOnline | 10-Jan-2019 15:30
Elseid Hysaj do të vijojë që të mbetet te Napoli, të paktën deri në muajin qershor. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit”, por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq ...

Conte preferon dy klube tjera para Real Madridit
Mediat italiane raportojnë se ish-trajneri i Chelseat, Antonio Conte, nuk është i interesuar për tu bërë trajner i Real Madridit. Conte u shkarkua nga posti i trajnerit të Chelseat në fund të sezonit të kaluar dhe në ...
Zhurnal | 10-Jan-2019 15:06
Mediat italiane raportojnë se ish-trajneri i Chelseat, Antonio Conte, nuk është i interesuar për tu bërë trajner i Real Madridit. Conte u shkarkua nga posti i trajnerit të Chelseat në fund të sezonit të kaluar dhe në ...

Hysaj-Napoli, qetësohet situata, Ancelotti i jep fjalën!
Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq konfliktuale dhe 24- vjeçari ...
Shenja | 10-Jan-2019 14:54
Është qetësuar “furtuna” mes Elseid Hysajt dhe Napolit. Mbrojtësi i përfaqësueses shqiptare dukej në prag divorci më “të kaltrit” por me sa raportojnë mediat italiane situata nuk është më aq konfliktuale dhe 24- vjeçari ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved