ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/01/2019 15:43

Britani/ Dhoma e Lordëve kundërshton korrigjimin e kufirit Kosovë -Serbi

Britani/ Dhoma e Lordëve kundërshton korrigjimin e kufirit Kosovë -Serbi
Ish-ambasadori i Republikës së Kosovës, në Britaninë e Madhe, Muhamet Hamiti, ka sjellë detaje nga një debat që është zhvilluar në Britaninë e Madhe, e ku është kundërshtuar ideja e prekjes së kufijve Kosovë-Serbi. Ky ...
Java News | 11-Jan-2019 19:19
Ish-ambasadori i Republikës së Kosovës, në Britaninë e Madhe, Muhamet Hamiti, ka sjellë detaje nga një debat që është zhvilluar në Britaninë e Madhe, e ku është kundërshtuar ideja e prekjes së kufijve Kosovë-Serbi. Ky ...

Në Britaninë e Madhe kundërshtohet ndryshimi korrigjimit të kufirit Kosovë – Serbi
Ish-ambasadori i Republikës së Kosovës, në Britaninë e Madhe, Muhamet Hamiti, ka sjellë një debat që është zhvilluar në Qeverinë e Britanisë së Madhe, prej ku është përsëritur edhe një herë qartë, se ky shtet është ...
Arbresh | 11-Jan-2019 18:22
Ish-ambasadori i Republikës së Kosovës, në Britaninë e Madhe, Muhamet Hamiti, ka sjellë një debat që është zhvilluar në Qeverinë e Britanisë së Madhe, prej ku është përsëritur edhe një herë qartë, se ky shtet është ...

Qeveria britanike kundër ndryshimit të kufirit Kosovë – Serbi
Muhamet HAMITI Qeveria e Mbretërisë së Bashkuar të Britanisë së Madhe dhe Irlandës Veriore (emërtimi zyrtar i vendit që më shpesh njihet shkurt si Britania e Madhe) ka riafimuar të enjten qëndrimin e vet kundër ...
Illyriapress | 11-Jan-2019 17:49
Muhamet HAMITI Qeveria e Mbretërisë së Bashkuar të Britanisë së Madhe dhe Irlandës Veriore (emërtimi zyrtar i vendit që më shpesh njihet shkurt si Britania e Madhe) ka riafimuar të enjten qëndrimin e vet kundër ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved