ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:36

“Bir i atdheut” sjellë rrëfimin për dëshmorin Naser Hajrizi

“Bir i atdheut” sjellë rrëfimin për dëshmorin Naser Hajrizi
Shkrimtari Mehmet Hajrizi ka sjellë sot para lexuesve librin “Bir i atdheut”, kushtuar jetës dhe veprës së dëshmorit Naser Hajrizi, i cili u vra në demonstratat e prillit të vitit 1981. Autori i librit tha se vrulli i ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 11:13
Shkrimtari Mehmet Hajrizi ka sjellë sot para lexuesve librin “Bir i atdheut”, kushtuar jetës dhe veprës së dëshmorit Naser Hajrizi, i cili u vra në demonstratat e prillit të vitit 1981. Autori i librit tha se vrulli i ...

U promovua libri “Bir i Atdheut”, kushtuar dëshmorit Naser Hajrizi
Karvanit të librave për dëshmorë, i është shtuar sot edhe një. Veprimtari i njohur të çështjes kombëtare, një nga drejtuesit kryesorë të Lëvizjes Kombëtare të Kosovës në vitet ’70-’80-të të shekullit të kaluar dhe ish i ...
Arbresh | 10-Jan-2019 19:02
Karvanit të librave për dëshmorë, i është shtuar sot edhe një. Veprimtari i njohur të çështjes kombëtare, një nga drejtuesit kryesorë të Lëvizjes Kombëtare të Kosovës në vitet ’70-’80-të të shekullit të kaluar dhe ish i ...

U promovua libri “Bir i Atdheut”, kushtuar dëshmorit Naser Hajrizi
U promovua libri “Bir i Atdheut”, kushtuar dëshmorit Naser Hajrizi Karvanit të librave për dëshmorë, i është shtuar sot edhe një. Veprimtari i njohur të çështjes kombëtare, një nga drejtuesit kryesorë të Lëvizjes ...
Zeri | 10-Jan-2019 18:15
U promovua libri “Bir i Atdheut”, kushtuar dëshmorit Naser Hajrizi Karvanit të librave për dëshmorë, i është shtuar sot edhe një. Veprimtari i njohur të çështjes kombëtare, një nga drejtuesit kryesorë të Lëvizjes ...

Promovohet libri “Bir i atdheut” kushtuar dëshmorit Naser Hajrizi
Shkrimtari Mehmet Hajrizi ka sjellë sot para lexuesve librin “Bir i atdheut”, kushtuar jetës dhe veprës së dëshmorit Naser Hajrizi, i cili u vra në demonstratat e prillit të vitit 1981. Autori i librit tha se vrulli i ...
Medial | 10-Jan-2019 15:14
Shkrimtari Mehmet Hajrizi ka sjellë sot para lexuesve librin “Bir i atdheut”, kushtuar jetës dhe veprës së dëshmorit Naser Hajrizi, i cili u vra në demonstratat e prillit të vitit 1981. Autori i librit tha se vrulli i ...

Promovohet libri “Bir i atdheut” kushtuar dëshmorit Naser Hajrizi
Shkrimtari Mehmet Hajrizi ka sjellë sot para lexuesve librin “Bir i atdheut”, kushtuar jetës dhe veprës së dëshmorit Naser Hajrizi, i cili u vra në demonstratat e prillit të vitit 1981. Autori i librit tha se vrulli i ...
Zhurnal | 10-Jan-2019 15:06
Shkrimtari Mehmet Hajrizi ka sjellë sot para lexuesve librin “Bir i atdheut”, kushtuar jetës dhe veprës së dëshmorit Naser Hajrizi, i cili u vra në demonstratat e prillit të vitit 1981. Autori i librit tha se vrulli i ...

“Bir i atdheut” sjellë rrëfimin për dëshmorin Naser Hajrizi
Naser Hajrizi është shembull i një të riu që e deshi atdheun pa kushte dhe u përball me orët e rrezikut në mbrojtje të vendit.
Kosova Press | 10-Jan-2019 14:59
Naser Hajrizi është shembull i një të riu që e deshi atdheun pa kushte dhe u përball me orët e rrezikut në mbrojtje të vendit.

Promovohet libri “Bir i Atdheut” kushtuar dëshmorit Naser Hajrizi
Është promovuar libri “Bir i Atdheut” i autorit Mehmet Hajrizi, kushtuar dëshmorit Naser Hajrizi, raporton Ekonomia Online. Libri nëpërmjet një rrëfimi autentik, paraqet zhvillimet historike të fillimit të viteve ...
EkonomiaOnline | 10-Jan-2019 13:46
Është promovuar libri “Bir i Atdheut” i autorit Mehmet Hajrizi, kushtuar dëshmorit Naser Hajrizi, raporton Ekonomia Online. Libri nëpërmjet një rrëfimi autentik, paraqet zhvillimet historike të fillimit të viteve ...

Promovohet libri "Bir i atdheut" kushtuar dëshmorit Naser Hajrizi
Shkrimtari Mehmet Hajrizi ka sjellë sot para lexuesve librin "Bir i atdheut", kushtuar jetës dhe veprës së dëshmorit Naser Hajrizi, i cili u vra në demonstratat e prillit të vitit 1981.
Kosova Press | 10-Jan-2019 13:19
Shkrimtari Mehmet Hajrizi ka sjellë sot para lexuesve librin "Bir i atdheut", kushtuar jetës dhe veprës së dëshmorit Naser Hajrizi, i cili u vra në demonstratat e prillit të vitit 1981.

?Promovohet libri “Bir i Atdheut”
Sot promovohet libri i Mehmet Hajrizit, “Bir i Atdheut”, kushtuar dëshmorit të kombit, Naser Hajrizi. Libri nëpërmjet një rrëfimi autentik, paraqet zhvillimet historike të fillimit të viteve tetëdhjetë të shekullit të ...
Arbresh | 10-Jan-2019 07:25
Sot promovohet libri i Mehmet Hajrizit, “Bir i Atdheut”, kushtuar dëshmorit të kombit, Naser Hajrizi. Libri nëpërmjet një rrëfimi autentik, paraqet zhvillimet historike të fillimit të viteve tetëdhjetë të shekullit të ...

Promovohet libri “Bir i Atdheut”
Sot promovohet libri i Mehmet Hajrizit, “Bir i Atdheut”, kushtuar dëshmorit të kombit, Naser Hajrizi.
Kosova Press | 10-Jan-2019 06:53
Sot promovohet libri i Mehmet Hajrizit, “Bir i Atdheut”, kushtuar dëshmorit të kombit, Naser Hajrizi.

Nesër promovohet libri “Bir i Atdheut”
Të enjten, më 10 janar 2019, në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës, duke filluar në orën 12:00 promovohet libri i Mehmet Hajrizit, “Bir i Atdheut”, kushtuar Dëshmorit të Kombit, Naser Hajrizi. Libri, nëpërmjet një rrëfimi ...
Arbresh | 09-Jan-2019 17:26
Të enjten, më 10 janar 2019, në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës, duke filluar në orën 12:00 promovohet libri i Mehmet Hajrizit, “Bir i Atdheut”, kushtuar Dëshmorit të Kombit, Naser Hajrizi. Libri, nëpërmjet një rrëfimi ...

Nesër promovohet libri 'Bir i Atdheut'
Të enjten, më 10 janar 2019, në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës, duke filluar në orën 12:00 promovohet libri i Mehmet Hajrizit, “Bir i Atdheut”, kushtuar Dëshmorit të Kombit, Naser Hajrizi. Libri, nëpërmjet një ...
Zeri | 09-Jan-2019 16:49
Të enjten, më 10 janar 2019, në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës, duke filluar në orën 12:00 promovohet libri i Mehmet Hajrizit, “Bir i Atdheut”, kushtuar Dëshmorit të Kombit, Naser Hajrizi. Libri, nëpërmjet një ...

Nesër promovohet libri “Bir i Atdheut”
Të enjten promovohet libri i Mehmet Hajrizit, “Bir i Atdheut”, kushtuar dëshmorit të kombit, Naser Hajrizi.
Kosova Press | 09-Jan-2019 16:47
Të enjten promovohet libri i Mehmet Hajrizit, “Bir i Atdheut”, kushtuar dëshmorit të kombit, Naser Hajrizi.

“Bir i Atdheut”, libër që i kushtohet dëshmorit Naser Hajrizi
Të enjten do të promovohet libri i autorit Mehmet Hajrizit, “Bir i Atdheut”, kushtuar Dëshmorit të Kombit, Naser Hajrizi. Promovimi do të bëhet në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës, duke filluar në orën 12:00. Libri, ...
Medial | 09-Jan-2019 16:05
Të enjten do të promovohet libri i autorit Mehmet Hajrizit, “Bir i Atdheut”, kushtuar Dëshmorit të Kombit, Naser Hajrizi. Promovimi do të bëhet në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës, duke filluar në orën 12:00. Libri, ...

“Bir i Atdheut”, libër që i kushtohet dëshmorit Naser Hajrizi
Të enjten do të promovohet libri i autorit Mehmet Hajrizit, “Bir i Atdheut”, kushtuar Dëshmorit të Kombit, Naser Hajrizi. Promovimi do të bëhet në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës, duke filluar në orën 12:00. Libri, ...
EkonomiaOnline | 09-Jan-2019 15:36
Të enjten do të promovohet libri i autorit Mehmet Hajrizit, “Bir i Atdheut”, kushtuar Dëshmorit të Kombit, Naser Hajrizi. Promovimi do të bëhet në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës, duke filluar në orën 12:00. Libri, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved