ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:28

Barca e mendon huazimin e Moratas

Barca e mendon huazimin e Moratas
Barcelona është duke e konsideruar një huazim të sulmuesit të Chelseat, Alvaro Moratas. Sipas gazetës Sport që është e afërt me klubin katalunas tashmë Barcelona ka filluar sondazhet brenda klubit. Sulmuesi i Chelseat ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 16:43
Barcelona është duke e konsideruar një huazim të sulmuesit të Chelseat, Alvaro Moratas. Sipas gazetës Sport që është e afërt me klubin katalunas tashmë Barcelona ka filluar sondazhet brenda klubit. Sulmuesi i Chelseat ...

Barca e mendon huazimin e Moratas
Barcelona është duke e konsideruar një huazim të sulmuesit të Chelseat, Alvaro Moratas. Sipas gazetës Sport që është e afërt me klubin katalunas tashmë Barcelona ka filluar sondazhet brenda klubit. Sulmuesi i Chelseat ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 16:39
Barcelona është duke e konsideruar një huazim të sulmuesit të Chelseat, Alvaro Moratas. Sipas gazetës Sport që është e afërt me klubin katalunas tashmë Barcelona ka filluar sondazhet brenda klubit. Sulmuesi i Chelseat ...

Batshuayi rikthehet nga huazimi, Roma dhe Everton pas sulmuesit belg
Michy Batshuayi është rikthyer në Chelsea pas huazimit gjashtë mujor te Valencia. Klubi spanjoll nuk ka pranuar blerjen përfundimtare të lojtarit, kësisoj ai është rikthyer në Londër. Por e ardhmja e tij nuk pritet të ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 16:27
Michy Batshuayi është rikthyer në Chelsea pas huazimit gjashtë mujor te Valencia. Klubi spanjoll nuk ka pranuar blerjen përfundimtare të lojtarit, kësisoj ai është rikthyer në Londër. Por e ardhmja e tij nuk pritet të ...

Barcelona e kërkon Moratan në huazim
Alvaro Morata pritet të largohet nga Chelsea. Që nga transferimi i tij në Londër para një viti e gjysmë, spanjolli nuk ka arritur të përshtatet me futbollin anglez dhe dëshira e tij është të luajë përsëri në La Liga. ...
Alsat-M | 11-Jan-2019 16:04
Alvaro Morata pritet të largohet nga Chelsea. Që nga transferimi i tij në Londër para një viti e gjysmë, spanjolli nuk ka arritur të përshtatet me futbollin anglez dhe dëshira e tij është të luajë përsëri në La Liga. ...

Batshuayi rikthehet nga huazimi, Roma dhe Everton pas sulmuesit belg
Michy Batshuayi është rikthyer në Chelsea pas huazimit gjashtë mujor te Valencia. Klubi spanjoll nuk ka pranuar blerjen përfundimtare të lojtarit, kësisoj ai është rikthyer në Londër. Por e ardhmja e tij nuk pritet të ...
E Dua Sportin | 11-Jan-2019 14:42
Michy Batshuayi është rikthyer në Chelsea pas huazimit gjashtë mujor te Valencia. Klubi spanjoll nuk ka pranuar blerjen përfundimtare të lojtarit, kësisoj ai është rikthyer në Londër. Por e ardhmja e tij nuk pritet të ...

Batshuayi rikthehet nga huazimi, Roma dhe Everton pas sulmuesit belg
Michy Batshuayi është rikthyer në Chelsea pas huazimit gjashtë mujor te Valencia. Klubi spanjoll nuk ka pranuar blerjen përfundimtare të lojtarit, kësisoj ai është rikthyer në Londër. Por e ardhmja e tij nuk pritet të ...
Telegrafi | 11-Jan-2019 13:48
Michy Batshuayi është rikthyer në Chelsea pas huazimit gjashtë mujor te Valencia. Klubi spanjoll nuk ka pranuar blerjen përfundimtare të lojtarit, kësisoj ai është rikthyer në Londër. Por e ardhmja e tij nuk pritet të ...

Barcelona s’e ka ndërmend ta transferojë Moratën
Barcelona nuk e ka për synim që ta transferojë sulmuesin e Chelsea-s, Alvaro Morata, raporton Mundo Deportivo. Pavarësisht raporteve, kampionët e Spanjës nuk janë të interesuar në 26 vjeçarin i cili nuk ka arritur ta ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 14:04
Barcelona nuk e ka për synim që ta transferojë sulmuesin e Chelsea-s, Alvaro Morata, raporton Mundo Deportivo. Pavarësisht raporteve, kampionët e Spanjës nuk janë të interesuar në 26 vjeçarin i cili nuk ka arritur ta ...

E ardhmja e Sadikut, Levante merr vendimin për sulmuesin
Levante ka filluar përgatitjet për pjesën e mbetur të seznit. Në skuadër, këtë merkato, pritet të ketë 2 afrime të reja, por për ta bërë këtë, duhet të largohen më parë 2 futbollistë, njofton Klan Kosova. Federata ...
Klan Kosova | 11-Jan-2019 12:27
Levante ka filluar përgatitjet për pjesën e mbetur të seznit. Në skuadër, këtë merkato, pritet të ketë 2 afrime të reja, por për ta bërë këtë, duhet të largohen më parë 2 futbollistë, njofton Klan Kosova. Federata ...

Atletico Madrid prish planet e Milanit në merkato
E ardhmja e Alvaro Moratës është gjithnjë e më larg Chelsea, më sulmuesin e cili nuk arriti të gjejë kurrë atë “feeling” me Sarrin. Morata kërkon me çdo kusht të largohet, që në këtë merkato janari, në një kohë kur dhe ...
BalkanWeb | 10-Jan-2019 10:30
E ardhmja e Alvaro Moratës është gjithnjë e më larg Chelsea, më sulmuesin e cili nuk arriti të gjejë kurrë atë “feeling” me Sarrin. Morata kërkon me çdo kusht të largohet, që në këtë merkato janari, në një kohë kur dhe ...

Levante merr vendimin për të ardhmen e Sadikut
E ardhmja e Armando Sadikut do të jetë tek Levante. Klubi spanjoll në fakt do ta huazonte shqiptarin në nje ekip tjeter por Federata Spanjolle nuk e lejoi huazimin por vetëm shitjen përfundimtare. “Marca” raporton se ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 12:05
E ardhmja e Armando Sadikut do të jetë tek Levante. Klubi spanjoll në fakt do ta huazonte shqiptarin në nje ekip tjeter por Federata Spanjolle nuk e lejoi huazimin por vetëm shitjen përfundimtare. “Marca” raporton se ...

Abidal mohon interesimin e Barcelonës për Moratan
Nuk ka vonuar shumë reagimi i Barcelonës për thashethemet se ata po interesohen për Alvaro Moratan. “Mundo Deportivo” shkruan se drejtori sportiv i Barcës, Eric Abidal hodhi poshtë të gjithë këto zëra, duke lënë të ...
Medial | 11-Jan-2019 11:49
Nuk ka vonuar shumë reagimi i Barcelonës për thashethemet se ata po interesohen për Alvaro Moratan. “Mundo Deportivo” shkruan se drejtori sportiv i Barcës, Eric Abidal hodhi poshtë të gjithë këto zëra, duke lënë të ...

Batshuayi u largua nga Valencia, tani e kërkon Evertoni
Vetëm gjashtë muaj ka zgjatur aventura e Michy Batshuayi në skuadrën e Valencias. Klubi spanjoll ka vendosur ta kthejë atë te Chelsea, nga ku ishte huazuar deri në fund të stinorit. Por tek Blutë nuk janë të interesuar ...
Alsat-M | 11-Jan-2019 10:16
Vetëm gjashtë muaj ka zgjatur aventura e Michy Batshuayi në skuadrën e Valencias. Klubi spanjoll ka vendosur ta kthejë atë te Chelsea, nga ku ishte huazuar deri në fund të stinorit. Por tek Blutë nuk janë të interesuar ...

Morata po largohet, por gruaja e tij i bën ''pishman'' tifozët e Chelseat
Alvaro Morata pritet të largohet nga Chelsea, pasi nuk është përshtatur në skuadrën londineze. Ai mund të kalojë në Atletico Madrid apo Sevilla, megjithatë, gruaja e tij, Alice Campello, ka ‘çmendur’ tifozët me bukurinë ...
Zeri | 11-Jan-2019 09:59
Alvaro Morata pritet të largohet nga Chelsea, pasi nuk është përshtatur në skuadrën londineze. Ai mund të kalojë në Atletico Madrid apo Sevilla, megjithatë, gruaja e tij, Alice Campello, ka ‘çmendur’ tifozët me bukurinë ...

?Batshuayi u largua nga Valencia, tani e kërkon Evertoni
Sulmuesi belg pritet të luajë sërish në Premier Ligë.
Kosova Press | 10-Jan-2019 23:50
Sulmuesi belg pritet të luajë sërish në Premier Ligë.

Morata te Atletico? Nuk mund të konfirmoj asgjë – thotë Simeone
Diego Simeone ka refuzuar që të konfirmojë nëse Atletico Madridi është ndër klubet e interesuara par Alvaro Moratan. Ish-sulmuesi i Real Madridit ishte lidhur me një rikthim në La Liga, edhe pse Sevilla ka thënë se ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 10:36
Diego Simeone ka refuzuar që të konfirmojë nëse Atletico Madridi është ndër klubet e interesuara par Alvaro Moratan. Ish-sulmuesi i Real Madridit ishte lidhur me një rikthim në La Liga, edhe pse Sevilla ka thënë se ...

Morata shumë pranë rikthimit tek Real Madridi
Alvaro Morata po pret ta mbyll me Chelsea këtë edicion. Zërat janë shtuar kohëve të fundit për një kalim të mundshëm të spanjollit tek Milano, por duket se ky i fundit do të ndërroi destinacion. Parashikimet çojnë tek ...
Klan Kosova | 10-Jan-2019 16:45
Alvaro Morata po pret ta mbyll me Chelsea këtë edicion. Zërat janë shtuar kohëve të fundit për një kalim të mundshëm të spanjollit tek Milano, por duket se ky i fundit do të ndërroi destinacion. Parashikimet çojnë tek ...

Morata dëshiron të largohet këtë muaj nga Chelsea
Sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata dëshiron të largohet nga Chelsea këtë muaj dhe për këtë do ta bëjë së shpejti një kërkesë te drejtuesit e klubit. Morata nuk po gjen qetësi dhe së shpejti pritet të largohet nga klubi ...
Telegrafi | 10-Jan-2019 10:12
Sulmuesi spanjoll, Alvaro Morata dëshiron të largohet nga Chelsea këtë muaj dhe për këtë do ta bëjë së shpejti një kërkesë te drejtuesit e klubit. Morata nuk po gjen qetësi dhe së shpejti pritet të largohet nga klubi ...

Zyrtare: Klubi spanjoll përzë yllin e Chelseat, ai mbetet në 'rrugë'
Michy Batshuayi pritet që të rikthehet te Chelsea këtë muaj, pasi Valencia ka konfirmua se ka ndërprerë huazimin e tij. Drejtori sportiv i klubit spanjoll, Mateu Alemany ka konfirmuar se Batshuayi do të rikthehet në ...
Zeri | 10-Jan-2019 15:52
Michy Batshuayi pritet që të rikthehet te Chelsea këtë muaj, pasi Valencia ka konfirmua se ka ndërprerë huazimin e tij. Drejtori sportiv i klubit spanjoll, Mateu Alemany ka konfirmuar se Batshuayi do të rikthehet në ...

Atletico Madridi futet në garë për huazimin e Moratas
Atletico Madridi i është futur në garë për sulmuesin e Chelseat, Alvaro Moratan që e kërkon në huazim. Sulmuesi ka qenë i lidhur me një largim nga klubi londinez, pasi duket se nuk është i lumtur me kritikat. Sevilla ...
Telegrafi | 09-Jan-2019 18:47
Atletico Madridi i është futur në garë për sulmuesin e Chelseat, Alvaro Moratan që e kërkon në huazim. Sulmuesi ka qenë i lidhur me një largim nga klubi londinez, pasi duket se nuk është i lumtur me kritikat. Sevilla ...

ZYRTARE: Sulmuesi i njohur rikthehet te Chelsea
Michy Batshuayi do të rikthehet te Chelsea këtë muaj. Drejtori sportiv i Valencias, Mateu Alemany, ka bërë të ditur se këtë muaj do të përfundojë huazimi i sulmuesit belg te skuadra spanjolle. “Lojtari e di (largimin e ...
Medial | 10-Jan-2019 14:31
Michy Batshuayi do të rikthehet te Chelsea këtë muaj. Drejtori sportiv i Valencias, Mateu Alemany, ka bërë të ditur se këtë muaj do të përfundojë huazimi i sulmuesit belg te skuadra spanjolle. “Lojtari e di (largimin e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved