ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:36

Australi, mijëra “Elvis Presley” në festivalin dedikuar “Mbretit të Rock and Roll”-it (Foto/Video)

Australi, mijëra “Elvis Presley” në festivalin dedikuar “Mbretit të Rock and Roll”-it (Foto/Video)
Elvis Presley mund të jetë larguar nga skena 4 dekada më parë, por shpirti i tij është i gjallë në Sidnei, ku qindra fansa u bashkuan për një festival në nder të idhullit të tyre. Të veshur me kostume plot ngjyra dhe, ...
Zhurnal | 11-Jan-2019 10:23
Elvis Presley mund të jetë larguar nga skena 4 dekada më parë, por shpirti i tij është i gjallë në Sidnei, ku qindra fansa u bashkuan për një festival në nder të idhullit të tyre. Të veshur me kostume plot ngjyra dhe, ...

”Elvis Express” nderon mbretin e rock’n’rollit
Elvis Presley, edhe pse i ndarë nga jeta 40 vite më parë, është ende i gjallë në zemrat e qindra fansave të mbledhur në stacionin e Sidnejit për të marrë trenin që duhet t’i shoqërojë në një festival kushtuar idhullit ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 07:22
Elvis Presley, edhe pse i ndarë nga jeta 40 vite më parë, është ende i gjallë në zemrat e qindra fansave të mbledhur në stacionin e Sidnejit për të marrë trenin që duhet t’i shoqërojë në një festival kushtuar idhullit ...

Australi, mijëra “Elvis Presley” në festivalin dedikuar “Mbretit të Rock and Roll”-it (Foto)
Elvis Presley mund të jetë larguar nga skena 4 dekada më parë, por shpirti i tij është i gjallë në Sidnei, ku qindra fansa u bashkuan për një festival në nder të idhullit të tyre.
Top Channel | 10-Jan-2019 18:21
Elvis Presley mund të jetë larguar nga skena 4 dekada më parë, por shpirti i tij është i gjallë në Sidnei, ku qindra fansa u bashkuan për një festival në nder të idhullit të tyre.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved