ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 05:01

Apple. Në 2019-ën vjen me tre modele të reja iPhone

Apple. Në 2019-ën vjen me tre modele të reja iPhone
Ne menyre analoge si edhe vitin e kaluar do te kemi nje model me pak te kushtueshem me ekran kristali likuid dhe jo Oled, qe do te zero vendin e iPhone XR, shitjet e te cilit gjate vitit te kaluar ne Kine kane qene nen ...
ikub.al | 11-Jan-2019 23:39
Ne menyre analoge si edhe vitin e kaluar do te kemi nje model me pak te kushtueshem me ekran kristali likuid dhe jo Oled, qe do te zero vendin e iPhone XR, shitjet e te cilit gjate vitit te kaluar ne Kine kane qene nen ...

Apple sjell tre iPhone të rinj këtë vit
Me sa duket, pranë pasuesve të Xs dhe Xs Max, do të vijë një version i ri i XR më i lirë. Wall Street Journal thotë se ka mësuar nga burime të brendshme që në vitin 2019 tre iPhone të rinj do të vijnë në treg. Kjo do të ...
Zeri | 11-Jan-2019 21:21
Me sa duket, pranë pasuesve të Xs dhe Xs Max, do të vijë një version i ri i XR më i lirë. Wall Street Journal thotë se ka mësuar nga burime të brendshme që në vitin 2019 tre iPhone të rinj do të vijnë në treg. Kjo do të ...

Zbriten çmimet e iPhoneve
Shkurtimet e çmimeve janë mjaft të pazakonta për smartphones Apple, prandaj ekspertët janë të shqetësuar. Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën Popullore ...
Zeri | 11-Jan-2019 21:20
Shkurtimet e çmimeve janë mjaft të pazakonta për smartphones Apple, prandaj ekspertët janë të shqetësuar. Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën Popullore ...

Apple do të qëndrojë me tre iPhone në 2019, njëri me ekran LCD
Apple ka planifikuar të lançojë tre modele të reja iPhone përsëri këtë vit përfshirë një pasardhës për modelin iPhone XR. Shitjet e këtij të fundit nuk përmbushën pritshmëritë e Apple sipas Wall Street Journal . Në ...
Medial | 11-Jan-2019 14:58
Apple ka planifikuar të lançojë tre modele të reja iPhone përsëri këtë vit përfshirë një pasardhës për modelin iPhone XR. Shitjet e këtij të fundit nuk përmbushën pritshmëritë e Apple sipas Wall Street Journal . Në ...

“Apple” ul çmimet e “iPhone”-ve në Kinë. Një “XR” blihet për 118 dollarë
Një sërë dyqanesh elektronike në Kinë i kanë ulur çmimet e “iPhone”-ve këtë javë, pasi “Apple” fajësoi nivelin e ulët të shitjeve të “smartphone”-ve në këtë vend për tkurrjen e fitimeve të saj.
Top Channel | 11-Jan-2019 13:33
Një sërë dyqanesh elektronike në Kinë i kanë ulur çmimet e “iPhone”-ve këtë javë, pasi “Apple” fajësoi nivelin e ulët të shitjeve të “smartphone”-ve në këtë vend për tkurrjen e fitimeve të saj.

Shitësit e Apple zbresin çmimet e iPhone
Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën Popullore ulën çmimet e tyre për modelet e reja të iPhone këtë javë, transmeton . Ka pasur zbritje deri në 118 ...
Lajminet | 11-Jan-2019 14:57
Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën Popullore ulën çmimet e tyre për modelet e reja të iPhone këtë javë, transmeton . Ka pasur zbritje deri në 118 ...

Apple sjell tre iPhone të rinj këtë vit
Wall Street Journal thotë se ka mësuar nga burime të brendshme që në vitin 2019 tre iPhone të rinj do të vijnë në treg. Kjo do të përditësojë të gjithë formacionin 2018: Xs, Xs Max dhe Xr më i lirë, transmeton . Sipas ...
Lajminet | 11-Jan-2019 14:42
Wall Street Journal thotë se ka mësuar nga burime të brendshme që në vitin 2019 tre iPhone të rinj do të vijnë në treg. Kjo do të përditësojë të gjithë formacionin 2018: Xs, Xs Max dhe Xr më i lirë, transmeton . Sipas ...

“Apple” ul çmimet e “iPhone”-ve në Kinë. Një “XR” blihet për 118 dollarë
Një sërë dyqanesh elektronike në Kinë i kanë ulur çmimet e “iPhone”-ve këtë javë, pasi “Apple” fajësoi nivelin e ulët të shitjeve të “smartphone”-ve në këtë vend për tkurrjen e fitimeve të saj. Uljet, aq të ndjeshme sa ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 14:32
Një sërë dyqanesh elektronike në Kinë i kanë ulur çmimet e “iPhone”-ve këtë javë, pasi “Apple” fajësoi nivelin e ulët të shitjeve të “smartphone”-ve në këtë vend për tkurrjen e fitimeve të saj. Uljet, aq të ndjeshme sa ...

Apple ul prodhimin e iPhone
Apple fshin planet e saj të prodhimit për tre modele të reja iPhone sipas një raporti të medias. Për periudhën janar-mars 2019 vëllimi i vërtetë me kusht do të reduktohet me rreth dhjetë për qind “, njoftoi Nikkei të ...
Lajminet | 11-Jan-2019 11:40
Apple fshin planet e saj të prodhimit për tre modele të reja iPhone sipas një raporti të medias. Për periudhën janar-mars 2019 vëllimi i vërtetë me kusht do të reduktohet me rreth dhjetë për qind “, njoftoi Nikkei të ...

Prodhimi i iPhone-ëve të ri është reduktuar për 10 për qind
Zakonisht të gjithë dëshirojnë të fillojnë vitin e ri mbarë për shkak që ndihmon në vendosjen e ndjenjës së mirë për pjesën tjetër të vitit. Për fat të keq për Apple nuk duket të jetë kështu, pasi një raport i ri nga ...
Flaka | 10-Jan-2019 12:12
Zakonisht të gjithë dëshirojnë të fillojnë vitin e ri mbarë për shkak që ndihmon në vendosjen e ndjenjës së mirë për pjesën tjetër të vitit. Për fat të keq për Apple nuk duket të jetë kështu, pasi një raport i ri nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved