ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/01/2019 04:28

Aksidenti me autobuz në Kinë

Aksidenti me autobuz në Kinë
Shtatë persona, mes të cilëve katër turistë të huaj, kanë humbur jetën dhe dhjetra të tjerë janë lwnduar pas përplasjes së autobuzit me të cilin udhëtonin. Dy nga turistët e huaj që humbën jetën ishin nga Argjentina, ...
RTSH | 11-Jan-2019 23:33
Shtatë persona, mes të cilëve katër turistë të huaj, kanë humbur jetën dhe dhjetra të tjerë janë lwnduar pas përplasjes së autobuzit me të cilin udhëtonin. Dy nga turistët e huaj që humbën jetën ishin nga Argjentina, ...

Aksidentohet autobusi në Kubë, 7 të vdekur
Një autobus ka dalë nga rruga dje pasdite në rajonin e Guontanamo në Kubë, duke lënë së paku 7 të vdekur, ndërsa 33 të tjerë janë plagosur. Mediat kubane kanë bërë me dije se në bordin e autobusit udhëtonin edhe së paku ...
Lajm Press | 11-Jan-2019 16:20
Një autobus ka dalë nga rruga dje pasdite në rajonin e Guontanamo në Kubë, duke lënë së paku 7 të vdekur, ndërsa 33 të tjerë janë plagosur. Mediat kubane kanë bërë me dije se në bordin e autobusit udhëtonin edhe së paku ...

Aksidentohet autobusi me turistë në Kubë, 7 persona ndërrojnë jetë
Dalja e autobusit nga rruga pasditen e djeshme ka shkaktuar vdekjen e 7 personave dhe plagosjen e 33 të tjerëve. Ngjarja ka ndodhur në në rajonin e Guontanamo në Kubë. E përditshmja “Juventud Rebelde” ka bërë të ditur ...
Lapsi | 11-Jan-2019 15:41
Dalja e autobusit nga rruga pasditen e djeshme ka shkaktuar vdekjen e 7 personave dhe plagosjen e 33 të tjerëve. Ngjarja ka ndodhur në në rajonin e Guontanamo në Kubë. E përditshmja “Juventud Rebelde” ka bërë të ditur ...

Kubë, aksidentohet autobusi me turistë, 7 të vdekur
KUBE Një autobus ka dalë nga rruga pasditen e djeshme në rajonin e Guontanamo në Kube, duke shkaktuar të paktën 7 të vdekur dhe 33 të plagosur. Lajmin e bën të ditur e përditshmja Juventud Rebelde, duke sqaruar që në ...
BalkanWeb | 11-Jan-2019 14:58
KUBE Një autobus ka dalë nga rruga pasditen e djeshme në rajonin e Guontanamo në Kube, duke shkaktuar të paktën 7 të vdekur dhe 33 të plagosur. Lajmin e bën të ditur e përditshmja Juventud Rebelde, duke sqaruar që në ...

Kubë, 7 të vdekur nga përmbysja e autobusit me turistë të huaj
Një autobus ka dalë nga rruga të enjten pasdite në rajonin e Guantanamos në Kubës: bilanci paraprak është të paktën 7 të vdekur dhe 33 të plagosur. Gazeta “Juventud Rebelde”, raporton se në bordin e automjetit po ...
Gazeta Shqip | 11-Jan-2019 14:57
Një autobus ka dalë nga rruga të enjten pasdite në rajonin e Guantanamos në Kubës: bilanci paraprak është të paktën 7 të vdekur dhe 33 të plagosur. Gazeta “Juventud Rebelde”, raporton se në bordin e automjetit po ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved